Návod na krásně výrazné oči podle Gwyneth Paltrow

Také se s podivem díváte na fotky celebrit před a po make-up proměně? Mojí favoritkou je Gwyneth Paltrow. Dokáže své oči neskutečně zvýraznit. Ve skutečnosti bez make-upu nejsou nijak zajímavé, ale na fotkách z červeného koberce, jsou její oči k nepřehlédnutí! Jaké je teda její tajemství?

Ve skutečnosti je těch tajemství několik. Takže jestli chcete mít také tak krásnévelké oči, vyzkoušejte následující triky.

Natočené řasy
Pokud nemáte přirozeně dlouhé a perfektní řasy, začněte používat kleštičky na řasy. Skvěle si je tak natočíte a tím se vaše oči krásně otevřou. A jestli ani to vám není dost a cítíte, že se během dne řasy dostávají na stejnou pozici, jakou měly po probuzení, můžete vyzkoušet ještě jeden trik. Až budete mít řasy v kleštičkách, tak je jen na několik sekund přefénujte, ale ubezpečte se, že se vám kleštičky nemohou zahřát na nebezpečnou teplotu.

Co udělat s dolními řasami?
Mnozí odborníci se používání řasenky na dolní řasy brání, protože věří, že by to mohlo oči uzavřít. Toto pravidlo ale platí jen pro některé ženy, takže si to raději vyzkoušejte a uvažte sama, jaký vzhled se vám zdá lepší.

Nebojte se umělých řas
Falešné řasy jsou nádherné, připadají mi i tak nějak exotické a mohou vypadat přirozeně, pokud se správně použijí. Nemusíte hned pro začátek zvolit ty nejhustší a nejdelší, raději si nejdříve vyzkoušejte nějaký přirozenější typ. Seženete je téměř v každé drogérii, ale my doporučujeme umělé řasy od MAC, skvěle se s nimi pracuje a mají nepřeberný výběr! A taky nám tam poradili, jak je správně nalepit, tak se tam také nebojte zaskočit! 🙂

Světlé oční stíny
Pokaždé když jdu na večer ven, nezapomenu si do koutku oka nanést světlý odstín očního stínu. Tento trik patří mezi tajemství většiny vizážistů. Dokáže perfektně rozzářit oči. A když se pozorně podíváte na detailní fotky celebrit z červených koberců, všimnete si, že tenhle trik používají skoro všechny celebrity.

Rozjasňovač
Když jsem dostala do ruky nejprodávanější rozjasňující věc na světě  – Yves Saint Laurent: Touche Eclat, byla jsem trochu nešťastná, zakryl sice všechno ale s jakým nánosem…no taky mi to musela až prodejkyně v parfumerii vysvětlit, že se vlastně nejedná o korektor, jak jsem si myslela, ale o rozjasňovač. V té době jsem si nebyla moc jistá jejich rozdílem, ale když jsem na to přišla, byla jsem nadšená a nyní se tahle skvělá věcička řadí mezi moje zbraně, které nezapomenu každý den použít! 🙂 Takže korektorem zakrývat a rozjasňovačem zvýrazňovat! 🙂

Udržujte si obočí
Divila byste se, jak dokáže udržované obočí změnit tvář. Všimla jsem si toho už u tolika žen. Myslely si, že jejich obočí je v pořádku, i když nikdy neměly v ruce pinzetu nebo vosk. Možná se bojí, nebo si nejsou jisté správným tvarem obočí pro jejich oči. Neuvědomují si ale, o kolik let by mohly vypadat mladší, dokud změnu nevyzkouší. Ale jestli ještě nemáte práci s pinzetou dokonale zmáknutou anebo si nejste jistá tvarem, zajděte na první úpravu ke kosmetičce a pak už jen následujte vytvořenou linku.

Foto zdroj: profimedia.cz

11.12.2013 12:00| autor: Renata Jarošová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist