Femina.cz » Šeptem » Příběhy » Vysoké napětí

Vysoké napětí

Vysoké napětí

Šeptem: Příběhy | autor: Vanesa Meyer | vydáno 11. 07. 2013

Léto, nejkrásnější období v roce, plné slunce, vody a uvolněnosti. A když má člověk dovolenou, tak proč se neodreagovat a pořádně si nezařádit.

Naše řádění s přítelem Ivošem se přihodilo jednoho opravdu teplého slunečného dne. Ten den byl jen náš, žádné starosti, dostatek volného času sami pro sebe. Navzájem jsme si sami sebe užívali. Po delším odloučení. Zřejmě sexuální abstinence byla pro nás oba hodně dlouhá, protože ten den to mezi námi jiskřilo dost silně a neúnavně. Po delší pauze to bylo jak poprvé. Napřed trochu tréma, ostych. Ale po pár číslech se naše těla dostávala do silné vášnivé a nenasytné touhy. Stačilo, aby se jeden z nás toho druhého jen tak lehce dotkl. A už jsme byli na sobě a v sobě. Zvláštně silně propojeni. Promilovali jsme se postupně kuchyní při vaření, koupelnou při praní, obývákem při luxování. Dokonce i na dvorku při sklizni malin a rybízu. Pěkně venku, ale skryti před zraky sousedů.

Sex trapas: Nechal se svést před lidmi

Sex trapas: Nechal se svést před lidmi

Na tento trapas asi jen tak nezapomenu. Je to sice už rok, co se to stalo a konečně se na to doká...

Po pár domácích činnostech jsme se šli projít za město. Pěkně podél proudu říčky. I když už se schylovalo k podvečeru, stále bylo venku dost teplo. Já si oblékla dlouhé propínací letní šaty, pod nimiž jsem měla jen kalhotky. A přítel jen tak v triku a bermudách. Z počátku se nám do cesty pletli nadšení cykloturisté. Než jsme objevili stezku jen pro pěší na druhém břehu říčky. Došli ke splavu, který byl zalit zapadajícím sluncem a úplně vábil k brouzdání se po kamenech. Nenapadlo mě nic jiného než si vyzout sandálky a trochu zchladit nohy.

Přítel vytáhl mobil a pořídil několik mých fotek. Moje pózování ho trochu víc vyprovokovalo, než mělo. Uvelebil se na betonový okraj splavu. V mžiku mi stáhl kalhotky a posadil si mě na klín. Chtěl sice, ať i já jej odhalím, ale jeho pozadí svítilo do dálky. Bylo na něj vidět i z protějšího břehu. Pár cyklistů málem skončilo ve vodě. Tak jsem od těchto záměrů rychle upustila. Ivo se mi důkladně věnoval. Prsty prozkoumával můj vlhký klín. Silně do mě vnořoval napřed jeden, druhý a pak i třetí prst. Šaty dostatečně kryly jeho šmátrající ruce a občasní kolemjdoucí pejskaři si ničeho nevšimli. Z dálky to vypadalo, že se jen tak objímáme. Musela jsem se hodně zdržovat ve svých hlasitých projevech z horké dráždivé slasti. Chvíli se mi podlamovala kolena z toho silného vyvrcholení. Kalhotky zůstaly v kapse u bermud přítele, který mi je odmítl vrátit.

5 nebezpečí, která vám hrozí při sexu

5 nebezpečí, která vám hrozí při sexu

Okořenit sex nějakou tou novinkou, novou polohou nebo erotickou hračkou je vždycky skvělé zpestře...

Pokračovala jsem tedy v podvečerní procházce bez nich. Konečně se před námi objevilo tiché a úplně odlehlé místečko, dál od cesty. Tráva tu byla jemná a hebká, v tu dobu ještě osvětlená sluncem. Ulehla jsem na záda a okamžitě vysvobodila jeho překrvený prut z těsných pánských kraťasů Abercrombie&Fitch. Byl tak silně nažhavený, že ho v momentě do mě silně a tvrdě zasunul. Přirážela jsem jako divá, nevnímajíc šimrání stébel, lítání žíznivých komárů. Nepřestávala jsem, dokud mě neskrápěl jeho silný a horký proud.

Když bylo po akci, uvědomili jsme si oba, že jsme se právě pomilovali pod stožárem vysokého napětí. Nazpátek z procházky jsme jeli autobusem a spolehlivě poznali, díky stožáru, kde je od teď naše místečko milostných hrátek. Doufám jen, že to nebylo poprvé a naposledy. Bylo to tak krásně živočišné a spontánní.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

TOPlist