Femina.cz » Magazín » Zábava » Drsná pravda odhalena. Víme, které ženy nejsou pro muže ani trochu sexy!

Drsná pravda odhalena. Víme, které ženy nejsou pro muže ani trochu sexy!

Drsná pravda odhalena. Víme, které ženy nejsou pro muže ani trochu sexy!

Magazín: Zábava | autor: Lucie Feiková | vydáno 19. 08. 2016

Smysl pro humor je kořením života. Nás všech! Jenže má to háček. Ženy, které srší vtipem, si prý muži drží daleko od těla a nechtějí s nimi nic mít. To je závěr nové šokující studie, který něžné pohlaví pěkně zvedá ze židle!

Smích léčí. Podle odborníků posiluje imunitu, podporuje odolnost vůči infekcím a dokáže tišit bolest. Při hlasitém „rohlíku od ucha k uchu“ se dokonce spálí i dvě kalorie za minutu, takže kdo má roztažené koutky po celý den, ten bezpracně shodí nějaký ten sladký hříšek. I ty miluješ úsměv a všechny výhody, které z něho plynou? Možná je to důvod, proč jsi pořád single!

Trend šíleně smutné princezny

Zajímavý výzkum uskutečněný na univerzitě v Kansasu, který byl zveřejněn v odborném časopise Evolutionary Psychology, popírá všechny dosavadní zákony seznamování. Nebyl právě ostrovtip hlavním kritériem, který pánové u dam požadovali? No jéje! Ale s tím je teď podle všeho konec. Doba i pravidla „lovu“ se pořádně změnily. Humor je zkrátka na obtíž, a pokud je i tvou doménou, pravděpodobně jsi odsouzená k věčné samotě. Minimálně ho nesmíš ukazovat na odiv, ale střežit ho jako největší tajemství! Jak se na něco takového přišlo? Zkouškou ohněm, jak jinak.

Výraz kyselého citrónu? Ano!

V rámci studie se našlo sto dobrovolníků, sestavil se jeden dotazník a v něm číhalo několik otázek „na tělo“. Výsledky jednoznačně prokázaly, že pokud má samec na výběr dvě slečny, z nichž jedna je „pouze“ atraktivní a druhá kromě krásy uchvátí okolí i svým smyslem pro humor, lovec si vždycky bez rozmyslu zvolí první variantu. Jakmile má totiž dotyčná dar rozesmívat davy, je to prostě špatně a jde se od válu. Proč? Tohle tě překvapí ze všeho nejvíc.

Odvěká rivalita vrcholí

Hlavní autor studie a uznávaný profesor komunikace Jeffrey Hall je toho názoru, že kámen úrazu vězí tak trochu v ješitnosti. Muži zkrátka nesnesou, když jsou ženy vtipnější než oni! Dokonce se takových humoristek bojí jako upír česneku, protože jsou sebevědomé a nedělají s ničím zbytečné cavyky. Jó, tak odtud vítr vane… Navíc tohle tvrzení nepřímo potvrzuje i další odborník. Teď už o vážnosti situace nemůže být pochyb!

Komu je shůry dáno…

Evoluční psycholog David Buss tvrdí, že vtipný člověk je oblíbený, protože má schopnost vcítit se do druhých. Je také nadmíru inteligentní a ke všemu dokáže odhadnout, co si ostatní myslí. Jestli je na tom zrnko pravdy a těmito „božskými“ vlastnostmi by oplývalo něžné pohlaví, je jasné, že v pánském světě to uznání zrovna nesklidí. Chlapi zkrátka nesnesou, když nad nimi kdokoliv vyniká. Egoisti!

Diskriminace veselí a optimismu?

„Existují názory, které argumentují tím, že můj průzkum je sexistický. Souhlasím s tím, že kritika je oprávněná, protože moje závěry kladou omezení v chování žen a mužů. Naznačují, jaká by měla být žena a jaký muž,“ říká Jeffrey Hall s tím, že se jeho unikátní výzkum logicky nesetkal s velkým pochopením společnosti. Ale to nic nemění na faktu, že to podstatné bylo vyřčeno – vtipným holkám už pšenka nekvete a nepokvete!

Co si o tom myslíš ty? My máme na věc jasný názor. Neexistuje totiž mocnější zbraň, než ženský úsměv. Ten dokáže srazit na kolena i toho nejzarytějšího muže. Že by nám pánové záviděli právě tuhle sílu, kterou máme v rukou? Mrkni na video…

To je sice hezké, že se mužům nelíbí ženy se smyslem pro humor, ale copak se můžeme přestat smát, když vymyslí kousky jako jsou v galerii? :-)

Foto zdroj: shutterstock.com, facebook.com, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

28. 03. 2017 Horoskop Štír

Zapomněla jsi zaplatit složenku, nebo ses opozdila s platbou? Tak dnes na tebe bude ve schránce čekat nemilé překvape... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist