Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy

Upíři: Věřte nevěřte, žijí mezi námi!

Upíři: Věřte nevěřte, žijí mezi námi!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše Burger | vydáno 22. 04. 2011

Také vám partner občas pije krev? Buďte v klidu a děkujte osudu, že máte chlapa, který vám tu krev pije jen obrazně. Jsou totiž lidé, kteří si ji pod vlivem upírských příběhů vzájemně pijí doopravdy.

Hororové filmy a seriály o upírech jsou velice chytlavé a dodnes existují badatelé, kteří se vampirismem vážně zabývají a snaží se dokázat jeho existenci. Čtyřiadvacetiletá Pyretta Blazeová zašla ještě dál: s hrdiny upírských filmů se zcela ztotožnila a sání krve ji neskutečně přitahuje. "Už od dětství jsem cítila potřebu pít krev... Pro upíra je to nezbytnou součástí sebevyjádření," vypověděla pro britský deník The Sun.

Trpí dotyčná slečna duševní chorobou? Nebo jde o neobvyklý druh sexuální úchylky? Už v klasickém Bakerově románu Drakula je sání krve z těla oběti spojeno s fyzickou rozkoší a upíři se většinou prezentují jako velice přitažliví mladí lidé, kteří se změní v monstra teprve ve chvíli útoku. Není proto divu, že jsou "upíří hrátky" pro řadu fanoušků hororu lákavé. Slečna Pyretta není zdaleka jediná, kdo si hraje na upírku se vším všudy. V Británii čítá tajné upírské hnutí neuvěřitelných 3000 členů.

"Těším se na každé setkání, aspoň jednou za měsíc povečeřím lidskou krev. Je to úžasná zkušenost - vždycky se pak cítím jako znovuzrozená, nabíjí mě to energií," svěřila se Pyretta. Přijetí do společenství ale prý není jen tak. Každého nového člena posuzují "stařešinové", kteří chtějí mít jistotu, že sem nezabrousí jen zvědavci ovlivnění upírskými telenovelami. Dohlížejí také na to, aby každý člen předložil lékařské testy na HIV, žloutenku a další přenosné choroby. Přeci jen když si máte navzájem pít krev, měli byste mít jistotu, že od sebe nic nechytnete.

"Být upírem je celoživotní závazek. Všechny rituály a životní styl bereme hodně vážně," tvrdí Pyretta. "Spousta z nás má stálé partnery a krev pijí jen sami sobě navzájem. Někteří upíři ale přicházejí sami. Já sama mám přítelkyni, se kterou se jednou za měsíc vzájemně nakrmíme." Pyretta také prozradila, že se upírských seancí překvapivě zúčastňují i osoby z vysokých kruhů.

Jak se vlastně takoví upíři staví k česneku? "Celé dva dny před seancí nejíme česnek, chilli papričky ani jiné ostré jídlo. Naopak si dopřejeme skořici, krev je potom sladší." V rakvi už ale Pyretta nespí - trápila ji prý bolavá záda. Také nesmrtelnost jí bude na rozdíl od pravých upírů odepřena – nad tím ale mladá Britka zřejmě vůbec nepřemýšlí. Cítí se být upírkou a navždy jí už bude.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
21. 11. 2011 Levandulová královna Tohle už je moc! (reakcí: 1)
27. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
23. 07. 2011 11789 No fuj (reakcí: 0)
25. 04. 2011 brinoksa upíři (reakcí: 0)
25. 04. 2011 denca krev (reakcí: 0)
25. 04. 2011 bajusatko . (reakcí: 0)
22. 04. 2011 klario haha (reakcí: 0)
22. 04. 2011 Makule1309 Upíři (reakcí: 0)
22. 04. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
22. 04. 2011 bajusatko edward (reakcí: 1)
22. 04. 2011 stepanecka Já tomu... (reakcí: 0)
22. 04. 2011 niccina úchylné (reakcí: 0)
22. 04. 2011 janina2001 Nenormální (reakcí: 1)

Prémie 5 bodů vám bude připsána za relevantní komentář v délce alespoň 30 znaků.

Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
Přihlaste se zde. captcha

Testy kosmetiky

Dove Oil Care Nährpflege šampon

Dove Oil Care Nährpflege šampon

Pečujte o své vlasy!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 30. 01. 2015

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

30. 01. 2015 Horoskop Vodnář

Vzhledem ke konjunkci Slunce s retrográdním Merkurem ve vašem znamení se připravte na komunikační zkraty. Navíc nedok... Celý horoskop

Karta dne

Dvě hole
Tento den je určený jen pro vás. Všechny kroky, které jste podnikli, ať již ke zvýšení kariéry, nebo osobního života, jsou správné. Nenechejte se nikým a ničím odradit...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Módní policie

TOPlist