Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Šokující výzkum z Británie: Muži jsou na pitomosti stavění

Šokující výzkum z Británie: Muži jsou na pitomosti stavění

Šokující výzkum z Británie: Muži jsou na pitomosti stavění

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 19. 02. 2015

Zdá se, že naděje na normálnost mužského pokolení se nám ještě více vzdaluje… To, co ženy tušily už dávno, potvrzují vědci z Británie. Podle nich mají pánové sklony chovat se jako idioti! A prý je to tak v pořádku!

Vztahy, partnerství, láska. Ptáte se, jak vlastně posoudit, co je normální a co už hraničí s šílenstvím? Správná otázka! Díky výzkumu, který uveřejnil odborný časopis Britské lékařské asociace (BMJ), se ukázalo, že „chovat se jako blázen“ není pro většinu mužů vágní pojem. Odborníci tvrdí, že všichni pánové trochu té „pošahnosti“ mají v genech! Jak na to přišli? 

Ještě větší blbec než jsme doufali?

Celé to vlastně vzniklo u příležitosti konání soutěže s názvem Darwinovské ceny. Ta každoročně vyhlašuje takzvaného Šílence roku. A to za nějaký kousek, nad kterým se pozastavuje celý svět. 

A kdo má šanci na vítězství?

V minulosti se na nejvyšších příčkách objevili odvážlivci, kteří se nechali zapřáhnout za vlak v nákupním vozíku. Další zase poslali bombu v dopise, ale pro nedostatek poštovních známek se jim psaní vrátilo - a oni ho bez pardonu otevřeli. 

Zapomenout nelze ani na člověka, který se odhodlal k loupeži v obchodě se střelnými zbraněmi, nebo občana, jež chtěl uplatnit nárok na pojistné tak, že se odhodlával k uříznutí vlastní nohy…Prostě co případ, to šílenec!

A teď pozor, myslíte si, že podobné kousky může provádět jen muž zbavený smyslů? Takový, který bere prášky na nervy, nebo pravidelně dochází do ordinace psychoterapeuta? Je to přesně obráceně!

Syndrom nedostatečné inteligence?

Při shromažďování dat a hodnocení lékaři přišli na to, že mezi vítězi je 89 procent úplně „normálních“, běžných mužů z lidu! Snad proto jsou odborníci přesvědčení, že silnější pohlaví je ochotné dělat pitomé věci, protože pod vlnou adrenalinu možné následky svých činů vůbec nedomyslí do konce. Dá se tedy tvrdit, že jde o ryze pánskou diagnózu, která je aplikovaná ve většině domácností světa. Možná to teď všechno dává smysl!

Skoky z balkónu? Touha po nejvyšší rychlosti? Chuť vyrobit největší ohňostroj? Člověk nikdy neví, co se v té mužské hlavě vylíhne za nápady, a proto si navzájem přejme hodně štěstí a trpělivosti!

A jak to máte vy? Myslíte si o tom svém, že je šílenec? 

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
20. 02. 2015 pepina . (reakcí: 0)
20. 02. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
20. 02. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
20. 02. 2015 soffie muži (reakcí: 0)
20. 02. 2015 glady ... (reakcí: 0)
20. 02. 2015 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

22. 02. 2017 Horoskop Beran

Dnes budeš sršet nezdolnou energií. Práci zvládneš v rekorním čase a ještě pomůžeš pomalejší kolegyni. Doma budeš tak... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist