Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Profil na seznamce? Víme, co napsat, abys ulovila nejlepšího chlapa!

Profil na seznamce? Víme, co napsat, abys ulovila nejlepšího chlapa!

Profil na seznamce? Víme, co napsat, abys ulovila nejlepšího chlapa!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 15. 03. 2016

Online seznamky už nejsou, co bývaly. Budeš zírat, jaké zájmy jsou dnes pro lásku nepostradatelné. Třeba takový politický přehled je důležitým kritériem!

Rozhodla ses zkusit štěstí a založila si účet na seznamce? Neustále kontroluješ odpovědi a odezvy, jenže kromě pár zoufalců nejeví zájem nikdo, kdo by za něco stál? Možná se málo zajímáš o dění v politické sněmovně. No vážně! A na čem bys ještě měla zapracovat?

Internetové seznamování prochází velkými změnami. Vyzývavé nahotinky a vyretušované profilové fotky už nikoho neohromí, ani nezaručí úspěch. Místo dokonalých selfie se teď klade důraz na všeobecný přehled nebo zájem o literaturu. Že by vzhled už nebyl tolik důležitý? Vypadá to tak. Alespoň to tvrdí ti, co jsou přímo u zdroje!

Moderní randění jde do hloubky

Internetová legendární seznamka, která už 15 let pomáhá hledat osamělým srdcím ideální protějšek, se nedávno zaměřila na to, jaké lidské vlastnosti jsou pro jejich uživatele nejpřitažlivější. Za tímto účelem prozkoumala 100 000 svých zaregistrovaných členů a detailně prostudovala jejich profily. Výsledek?

Nestačila se divit, kolik se toho za poslední léta změnilo! Oproti minulosti se dnes nejvíc řeší osobnost člověka a to, co má (a nemá) v hlavě. Tak schválně, jakého muže hledají single ženy?

Mozek versus krása

Kocour, který si na seznamce do svých zájmů vypíše politiku, cestování, zdravý životní styl, sport, návštěvy divadla, charitu a sebevzdělávání? Ten podle všeho ctitelkám nestíhá odpovídat. Je to učiněný pan Dokonalý 21. století. A moc žhavé zboží! Pozor, nemusí mít vysekanou postavu z fitcentra, ani miliony na účtě. Sexy mozek má větší váhu než sexy tělo! Další překvapení je, že podobně to vidí i pánové. Co zase je přivádí do seznamovacího varu? Tohle info se ti může zatraceně hodit…

Lexikon kouzelných vlastností

Pokud myslíš, že největším lákadlem pro chlapy jsou zvěčněné silikonové trojky v plné kráse, jsi pěkně vedle. Single panáčci hledají partnerku pro život v takových vodách, kde plavou ženské zájmy jako literatura, politika, rodina, vaření, tanec, umění, práce na zahradě a bacha – budování kariéry. No ty bláho! Útočit na vysoké posty je najednou žádoucí. Na kariéristky se nevrhá špatné světlo a muži se jich přestali bát! Konečně…

Co tvůj profil? Obsahuje tahle klíčová slova? Jestli ho chceš po tomhle zjištění trochu „vytunit“ a narychlo tam něco dopsat, chtě nechtě tě musíme odradit. Může se to otočit proti tobě.

Upřímnost se vyplácí

„Člověk by měl zůstat věrný sám sobě a upozornit na činnosti, na kterých se opravdu podílí a které skutečně vypovídají o jeho hodnotách. Neměl by si vymýšlet něco, co se nezakládá na pravdě,“ radí expertka na vztahy a internetové seznamování Melanie Schilling. No, na tom něco bude. Stejně by to dřív nebo později prasklo. A ještě budeš za lhářku a zoufalku!

Co ty na to? Opravdu mužům přestalo záležet na ženské kráse a začínají si víc cenit jejich znalostí? Nic proti ničemu, našli jsme parádní video se skvělým sociálním experimentem. Štíhlá slečna si domluvila na síti rande a „oblékla“ pár velikostí navíc. Příchozím to způsobilo nemalé rozpaky. Tak kde je teda pravda?

Založila sis někdy profil na seznamce? Jaké vlastnosti mužů byly tobě nejvíce sympatické? Poděl se s námi svůj zážitek a nezapomeň povyprávět, jak celá akce dopadla!

Foto: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
21. 03. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
16. 03. 2016 viki11 seznámení (reakcí: 0)
16. 03. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

29. 03. 2017 Horoskop Rak

Občasná hádka ve vztahu vyčistí vzduch a leckdy trošku posune vztah dál, tak se jí nebraň a klidně partnerovi řekni, ... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist