Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Proč vzít na dovolenou radši kámošku? 4 důvody, které tě přesvědčí!

Proč vzít na dovolenou radši kámošku? 4 důvody, které tě přesvědčí!

Proč vzít na dovolenou radši kámošku? 4 důvody, které tě přesvědčí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 20. 07. 2015

Cestovní kanceláře nám sice pořád nutí pobyty ve dvou, ale to neznamená, že to musí být párová záležitost! Jsou věci, které ti kamarádka na dovolené prostě neudělá, kdežto tvůj kluk ti jimi otráví celý týden. Tady jsou 4 důkazy, že je lepší nechat ho raději pohlídat byt.

„Dovolená s tím mým? Ne, děkuji pěkně,“ říká rázně třicetiletá čtenářka Adéla. „Já ho sice miluju, ale občas potřebuju volno i od něj,“ vysvětluje se smíchem. Je jediná? Ale kdeže… 

Stejný názor má i dvaatřicetiletá Jana. „My to máme vyzkoušené, že když jede každý sám, daleko víc si to oba užijeme, a to není všechno,“ mrká tajemně. „Tolik se na sebe těšíme, že po návratu pár dní nevylezeme z ložnice,“ objasňuje stav věci. Že by další příjemný bonus po dovolené trávené odděleně?  Jestli pořád přemýšlíš, koho vzít na prázdniny s sebou, zvaž pro a proti. Tady jsou 4 důkazy, které dokládají, že je kamarádka daleko lepší parťák na cesty! Proč? 

1. Zbytečně nekritizuje

Nic nedokáže člověku zkazit náladu tolik jako kritické poznámky, hudrování a věčné stížnosti! To, že je hotel trochu dál od pláže, na lehátkách nejsou ručníky a v koupelně kape kohoutek, to ti dá tvůj kluk pořádně „sežrat“. Přece, kdo vybral tenhle zájezd?! Kdo za to může? A takových spouštěčů konfrontace je daleko víc.

Buď máš moc krátkou sukni, příliš velký výstřih, nebo ses k večeři výrazněji nalíčila. (Žárlivost je fakt děsná vlastnost.) Jak by se k těmto „problémům“ postavila tvoje spolucestovatelka? Ve všem najde výhodu. 

Túru k vodě vnímá jako fitness rozcvičku, před poruchou v apartmánu zavře dveře a v titěrných plavkách ti pochválí postavu. Tak co je lepší? Vážně nad tím přemýšlíš, i když tě kámoška prostě a jednoduše nechá dýchat?Pochyby ti navždy rozptýlí další bod. 

2. Nemluví, když si čteš

Kdo jezdí na prázdniny patřičně vybaven zásobou z knihkupectví, ví, jak úžasné je ponořit se do příběhu zajímavé knihy. K tomu ucucávat koktejl a občas se jít smočit… Ach, co může být lepšího? Prostě relax, jak má být! Jenže může být narušen. Zvlášť v případě, že tvůj milovaný není zrovna knihomol a nemá pochopení. Neříkej, že to neznáš.

Když je čtivo nejnapínavější a tobě se zvědavostí kroutí palce u nohou, neustále blábolí a vypráví bůh ví co. 

Jako malé dítě ti chce ukazovat, kdo támhle plave strašně daleko a kdo se vyboural na surfu. Otrava, co? Samozřejmě nemáš to srdce poslat ho na zmrzlinu, nebo ještě lépe – do háje. Což ovšem přítelkyni naznačit v klidu můžeš. Bez následků a naštvaného obličeje! Možná to nebude ani potřeba, protože ona leží vedle tebe a louská druhý díl. A pořád to není její jediná přednost, jen čti dál!

3. Neřídí se pravidly

Jasně, muž, živitel rodiny. Správce financí a především rozpočtu. Tvůj miláček bude lpět na večeřích i snídaních, přece je to v ceně! Nepřipadá v úvahu najíst se a napít mimo hotel. O tom se přece nedá při nejlepší vůli diskutovat. Trochu nuda, nemyslíš? Nařízení a přesně stanovený program? Ten máte doma celý rok! Proč se tím omezovat ještě tady? A přesně tohle si myslí i tvá spřízněná něžná duše, kterou jsi vyvezla s sebou. 

Když půjdete na procházku a padne vám do oka nějaká restaurace nebo kavárna, prostě do ní vklouznete. Hodíte nohu přes nohu a objednáte si to nejlepší mojito, které mají v nabídce. Bonus? Zatraceně sexy barman. No není kámoška na stejné notě? To by se ti s tvojí láskou stát nemohlo! K tomu nejde nic dodat. Navíc, sdílet s ní pokoj nebude traumatizující. O tom tě přesvědčí i následující řádky.

4. Nejde ti na nervy

S definitivní platností tě tohle musí udolat. Zamysli se nad tím, jak ti ve společné domácnosti s tvým partnerem pije krev to věčné uklízení. Ponožky na podlaze, zvednuté prkénko na toaletě, chlupy ve vaně. A teď si představ, že i tímhle se na dovolené budeš muset zabývat! Neměla by sis od toho alespoň jednou za dlouhou dobu odpočinout? Fakt by sis to nepřála? 

Tak zažeň výčitky svědomí a nech ho za hranicemi. U zcela holčičí akce takové věci vážně nehrozí! Jediné, co budete s kámoškou řešit je to, jak moc jste se opálily, a která řasenka je vážně voděodolná. Nezní to přímo božsky? Prostě pár chvil naprosto bez starostí. Neříkej, že něco takového si opravdu nezasloužíš!

Už jsi trochu nalomená? Tak teď mrkni na video, tihle hoši čekají na tvůj obdiv. Takže, s tým že to budeš trávit letošní léto?

A kdyby ti video nestačilo, tak tady máš ještě pěkně plnou galerii sexy týpků, které bys mohla třeba potkat na pláži.

Foto: Pinterest.com, Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
22. 07. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
21. 07. 2015 ladouch . (reakcí: 0)
21. 07. 2015 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
21. 07. 2015 Saxana Něco na tom je :-) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

29. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Až příliš dlouho se zaobíráš tím, co potřebují druzí a na sebe tak trochu zapomínáš. Dopřej si dnešní den jen pro seb... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist