Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pane, pojďte se seznámit…

Pane, pojďte se seznámit…

Pane, pojďte se seznámit…

Magazín: Sex a vztahy | autor: Veronika | vydáno 22. 11. 2005

Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s vámi podělit o zážitky, které když shrnu v jedno, vyjde mi, že jsem v šoku.

Předem upozorňuji – nemám nic proti oné seznamovací agentuře! Ta funguje perfektně. Je založená na poměrně vychytaných principech, jako je například to, že stejně je nejdůležitější  první dojem, který získáte maximálně do tří minut. Tato agentura se jmenuje Rychlý rande a celé seznamování probíhá v tomto duchu.

Jaroušek, což je majitel, to vše řídí tak, že se opravdu nemusíte bát, že se ztrapníte. Jak sám říká: „Trapno tady nemusí být nikomu, uvědomte si, že jste všichni na stejný lodi.“

Celý proces začíná tím, že se při vstupu zaregistrujete a vyberete si přezdívku určenou pro tento večer. Muži se mohou stát smrkem, jilmem, kaštanem, ořechem atd., a ženy pro změnu orchidejí, růží, konvalinkou nebo třeba fialkou.

Ženy se po jedné rozsadí ke stolkům a čekají až to Jára spustí. To, když se stane, znamená, že muži se také posadí ke stolkům k dámám a začíná kolečko seznamování – každý s každou 3 minuty. Je to opravdu chytrý, protože si uvědomte, že během necelé hodiny poznáte třeba i patnáct mužů a máte v tom takový guláš, že vám utkví v paměti jen ten, kdo na vás udělal nejsilnější dojem.

Na konci dostanete čas, během kterého si v dotazníku zaškrtnete s kým byste se chtěla setkat. Pakliže je zájem oboustranný, agentura předá kontakt. Nemusíte se bát, že vaše údaje budou předané nějaké třetí osobě – za to se agentura zaručuje! Celé toto seznamování probíhá bez trapasů a je na úrovni.

Tak proč jsem v šoku, že

I když jsem tam šla hlavně proto, že potřebuji napsat článek, tak přece jenom mě přepadl pocit, že i já se chci seznámit. Zvolila jsem taktiku – vyptávat se bude muž. A upřímně řečeno, asi jsem nebyla připravená na otázky typu - „Ty asi moc nesportuješ, viď “, nebo – „Koupeš se radši v plavkách nebo bez “, „Co říkáš na skupinový sex “. Až jsem se někdy divila, jak mohou být tři minuty dlouhé.

Nicméně jsem si zaškrtla dva pány. Byli to jilm a modřín. Shoda nenastala. Odcházela jsem s pocitem, že jsem něco jako hadr. Uvědomila jsem si, že kdybych ty pány poznala v hospodě nebo na nějaké narozeninové sešlosti, tak si jich snad ani nevšimnu. A přesto mi bylo líto, že jsem se nikomu nelíbila. O nic nejde, ale podruhé už to zkoušet nebudu.

Tímto vás chci upozornit, že se to může stát každému – i vám. Anebo můžete dopadnout jako jedna slečna, která tam přišla sama a odešla vysmátá a zadaná. Je to na vás. Rozhodně se není za co stydět a je to rozhodně lepší, než sedět doma a čekat.

Milé dámy, slečny a holky, jestli se chceme seznámit, musíme pro to něco udělat – vyrazit ven mezi lidi a je jedno, jestli s kamarádkou nebo sama. Hlavně nečekat na zázraky a být připravena na to, že realita může i bolet.

Jo, teď mě napadá, jestli jsem vám minule neslíbila, že budu vtipná No nic, mějte se krásně, a kdyby jste věděli o nějakém volném dvoumetrovém blonďákovi, tak mi ho klidně nahrajte. Na oplátku.

 

                                                                              Vaše Verča

 

PS: Podrobnosti o této seznamovací agentuře najdete na http://www.rychlyrande.cz/

PPS: Byla jsem pomněnka.

 

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
10. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
27. 02. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 02. 2012 frantiska - (reakcí: 0)
08. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
01. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

27. 02. 2017 Horoskop Panna

Dlouhodobá únava, která tě pronásleduje, může být spojena se stresem, ale také s nějakým zdravotním problémem. Určitě... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist