Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pane, pojďte se seznámit…

Pane, pojďte se seznámit…

Pane, pojďte se seznámit…

Magazín: Sex a vztahy | autor: Veronika | vydáno 22. 11. 2005

Jak jsem slíbila, vyzkoušela jsem se seznámit přes seznamovací agenturu a přiznávám se, že jsem v rozpacích. Nevím, jak se s vámi podělit o zážitky, které když shrnu v jedno, vyjde mi, že jsem v šoku.

Předem upozorňuji – nemám nic proti oné seznamovací agentuře! Ta funguje perfektně. Je založená na poměrně vychytaných principech, jako je například to, že stejně je nejdůležitější  první dojem, který získáte maximálně do tří minut. Tato agentura se jmenuje Rychlý rande a celé seznamování probíhá v tomto duchu.

Jaroušek, což je majitel, to vše řídí tak, že se opravdu nemusíte bát, že se ztrapníte. Jak sám říká: „Trapno tady nemusí být nikomu, uvědomte si, že jste všichni na stejný lodi.“

Celý proces začíná tím, že se při vstupu zaregistrujete a vyberete si přezdívku určenou pro tento večer. Muži se mohou stát smrkem, jilmem, kaštanem, ořechem atd., a ženy pro změnu orchidejí, růží, konvalinkou nebo třeba fialkou.

Ženy se po jedné rozsadí ke stolkům a čekají až to Jára spustí. To, když se stane, znamená, že muži se také posadí ke stolkům k dámám a začíná kolečko seznamování – každý s každou 3 minuty. Je to opravdu chytrý, protože si uvědomte, že během necelé hodiny poznáte třeba i patnáct mužů a máte v tom takový guláš, že vám utkví v paměti jen ten, kdo na vás udělal nejsilnější dojem.

Na konci dostanete čas, během kterého si v dotazníku zaškrtnete s kým byste se chtěla setkat. Pakliže je zájem oboustranný, agentura předá kontakt. Nemusíte se bát, že vaše údaje budou předané nějaké třetí osobě – za to se agentura zaručuje! Celé toto seznamování probíhá bez trapasů a je na úrovni.

Tak proč jsem v šoku, že

I když jsem tam šla hlavně proto, že potřebuji napsat článek, tak přece jenom mě přepadl pocit, že i já se chci seznámit. Zvolila jsem taktiku – vyptávat se bude muž. A upřímně řečeno, asi jsem nebyla připravená na otázky typu - „Ty asi moc nesportuješ, viď “, nebo – „Koupeš se radši v plavkách nebo bez “, „Co říkáš na skupinový sex “. Až jsem se někdy divila, jak mohou být tři minuty dlouhé.

Nicméně jsem si zaškrtla dva pány. Byli to jilm a modřín. Shoda nenastala. Odcházela jsem s pocitem, že jsem něco jako hadr. Uvědomila jsem si, že kdybych ty pány poznala v hospodě nebo na nějaké narozeninové sešlosti, tak si jich snad ani nevšimnu. A přesto mi bylo líto, že jsem se nikomu nelíbila. O nic nejde, ale podruhé už to zkoušet nebudu.

Tímto vás chci upozornit, že se to může stát každému – i vám. Anebo můžete dopadnout jako jedna slečna, která tam přišla sama a odešla vysmátá a zadaná. Je to na vás. Rozhodně se není za co stydět a je to rozhodně lepší, než sedět doma a čekat.

Milé dámy, slečny a holky, jestli se chceme seznámit, musíme pro to něco udělat – vyrazit ven mezi lidi a je jedno, jestli s kamarádkou nebo sama. Hlavně nečekat na zázraky a být připravena na to, že realita může i bolet.

Jo, teď mě napadá, jestli jsem vám minule neslíbila, že budu vtipná No nic, mějte se krásně, a kdyby jste věděli o nějakém volném dvoumetrovém blonďákovi, tak mi ho klidně nahrajte. Na oplátku.

 

                                                                              Vaše Verča

 

PS: Podrobnosti o této seznamovací agentuře najdete na http://www.rychlyrande.cz/

PPS: Byla jsem pomněnka.

 

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
10. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
27. 02. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 02. 2012 frantiska - (reakcí: 0)
08. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
01. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

29. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Až příliš dlouho se zaobíráš tím, co potřebují druzí a na sebe tak trochu zapomínáš. Dopřej si dnešní den jen pro seb... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist