Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Odhaleno: Jak zařídit, aby tě chtěl už navždy? Víme!

Odhaleno: Jak zařídit, aby tě chtěl už navždy? Víme!

Odhaleno: Jak zařídit, aby tě chtěl už navždy? Víme!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 12. 08. 2015

Natrefila jsi na úžasného chlapíka, se kterým ti čas utíká jako splašený, vzájemně si skáčete do řeči, protože si toho chcete tolik říct a nemluvě o tom, že tě přitahuje jako magnet? Je nám jasné, že ho prostě chceš výhradně pro sebe, ať to stojí cokoli. A my ti prozradíme, jak ho získat navždy!

Umění zasmát se sama sobě!

O tom, že pánové zbožňují, když se žena směje a srší dobrou náladou, není pochyb. Ale pokud nemáš problém s tím, zasmát se sama sobě, protože se ti podaří náramně trapně se přeřeknout, máš vyhráno! Prostě zapomeň na rozpaky a nekonečné omlouvání se a raději se od srdce rozchechtej. Bránice vás obou dostane pořádně zabrat a jemu jistě neujde zjištění, že se nebereš vážně a jsi prostě baba do nepohody, se kterou bude život nádherný!

Jsem bez sebe, když vidím usměvavou ženu či dívku a vůbec mi v tu chvíli nezáleží na tom, zda je to modelína s výstavní postavou, nebo oplácaná kráska se šťavnatými tvary. Já mám prostě slabost pro ženské, co zaplní místnost svým zvonivým smíchem,“ svěřuje se Patrik (30) a podotýká, že právě teď je single.

Nezávislá a přitom citlivá a něžná!

Ve chvíli, kdy bude milý tasit peněženku na důkaz zaplacení v restauraci, vezmi do ruky i tu tvoji a nabídni se, že si každý zaplatíte svoji část útraty. Určitě tvoji snahu zchladí tím, že nic takového není potřeba, ale zároveň ocení, že s ním netrávíš čas jenom proto, že se s ním pokaždé najíš dobře a zadarmo.

Rozpovídej se během večera o svých snech, přáních a práci, vylič mu, co tvá funkce obnáší a celkově mu dej nakouknout do svého nitra. Pokud pozná tvé ambice a přitom zjistí, že tě dojímá dvojice u protějšího stolu, co ve svých šedesáti spořádaně sedí u stolu a drží se za ruce, bude z tebe prostě a jednoduše paf. 

Andrea byla činorodá, ráda cestovala, a když jsem se jí  v době randění pár dní neozval z důvodu zápřahu v práci, nikdy si nepostěžovala, co se mnou je, nebo mi nevyčinila za nezájem,“ vzpomíná Radek (26). “Několikrát se mi dokonce stalo, že odjela narychlo do zahraničí na eurovíkend a já si po té s chutí poslechnul její evropské dobrodružství, které si naplánovala jen tak zničehonic. Musel jsem ji mít jenom pro sebe, protože jinak by mi pláchla,“ vysvětluje mladý ajťák, co pro temperamentní blondýnku ztratil hlavu. 

Sexy a přitom nevyumělkovaná:  Přirozený půvab pořád hraje prim. 

Najít rovnováhu mezi pěstěným vzhledem a naprostou přeháňkou, co se týká make-upu nebo módy je mnohdy umění. Ale pokud  máš dobrý odhad i vkus, není se čeho bát. Muži mají rádi upravené a elegantní ženy, ale v případě, že si na sebe naplácáš tlustou vrstvu líčidel, nalepíš si řasy a prsa si vycpeš gelovými vycpávkami, rozhodně obdiv nesklidíš. Jedině u toho muže, co si s tebou rád užije a vyprázdní svůj zásobník. 

„Za vyumělkovanými ženami se rád otočím, ale to jen z toho důvodu, že mi připomínají pornoherečky, co v pornu neváhají vyzkoušet úplně cokoli a bez remcání. S takovou holkou bych rád šel do postele, nikoli ale na rande,“ říká Marek (28).

Co dál muži obdivují? 

  • Když žena má svůj názor, a přitom nehraje roli, abyste měli nutně ten stejný. Taková nevinná rozepře je totiž pořádně sexy. 
  • Když žena má své koníčky. A rozhodně mu o nich poreferuj, bude nadšený, že nebude mít doma puťku, co sedí na zadku a nudí se. 
  • Dej  mu najevo, že zbožňuješ svoji rodinu. Pokud tě bude brát vážně, takové zjištění ho určitě nezklame. 

Pořád tak trošku tápeš jak na muže? Tak tady máš vážně super návod, jak si je omotat kolem prstu:

Foto: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Nechte se unést podmanivými tóny!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 08. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

09. 12. 2016 Horoskop Rak

Slevy tě budou dnes lákat jako můru světlo. Nech se klidně zlákat, bude se ti totiž dařit. Narazíš na samé opravdu vý... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist