Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Odhaleno! Jak má vypadat ideální žena podle mužů?

Odhaleno! Jak má vypadat ideální žena podle mužů?

Odhaleno! Jak má vypadat ideální žena podle mužů?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 15. 05. 2015

Léta jsme si myslely, že nadpozemská bytost zvaná jako „ta pravá“, má podle mužů útlý pas, větší prsa a něco málo v hlavě. Věř nebo ne, ale může být i hůř! Jak vypadá nejnovější podoba paní Božské? Tyhle poznatky tě připraví o poslední zbytky iluzí!

No jo, to jsou celí muži! Zase se místo nějaké smysluplné činnosti, jako je třeba masáž našich zad, nebo posekání trávníku, zaměstnali přemýšlením o ženách. A vzešel z toho seznam šesti věcí, které by měla mít jejich vyvolená. Podívej, jestli ti nějaká nechybí. Možná je to důvod, proč o svatbě s tebou nechce ani slyšet!

1. Trochu nižší věk

Překvapení? Ani náhodou! Spíš všeobecně známý fakt a model vztahu prověřený několika stovkami generací. Díky studii zveřejněné v magazínu The Journal of Sex Research vyšlo najevo, že páni tvorstva jsou vždy spokojeni s protějškem o čtyři roky mladším. A pozor, prý jak v sexu, tak i v běžném životě. Ehm, tedy spíš cože? Tak málo? Kdo nám teď vysvětlí ty sexuální představy na téma starý profesor versus zlobivá studentka v podkolenkách?! A když už jsme u nich…

2. Dlouhé nohy

Pokud ideál, tak se vším všudy! Samozřejmě nejde o nožky křivé jako tyčky do rajčat, ale pěkně tvarované a rovné dolní končetiny hodné titulních stran módních plátků. Že by všichni chtěli mít doma Adrianu Sklenaříkovou? Tak nějak to naznačují závěry výzkumu uveřejněného v magazínu Human Behavior and Evolution Society. Jako dobrý, ale není to trochu moc?

Hoši, styďte se! My si taky nemůžeme vybírat délku jedné části vašeho těla, a řídíme se heslem, že darovanému koni se na zuby nehledí! Naštěstí pro nás, my můžeme ledacos zachránit vysokými podpatky, ale s vámi je to horší! No nic, koukneme raději zase o něco výš. Co třeba vlasy? Jaká barva je ta správná?

3. Hnědá kštice

Rády slyšíme, že trendu blonďatých Barbie už odzvonilo a konečně dostaly prostor k vyjádření i ostatní barvy vlasů. I když je pravda, že na ulici se za tou platinovou vždycky někdo otočí, s tím už asi nic neuděláme.

Nicméně, podle britské studie jsou za nejpřitažlivější a nejvíc žádané objekty považovány brunetky. Tak, holky, všechny hurá směr kadeřnictví a na medový karamel, prosím! Nejde ti zrovna tohle k pleti? I tak to ber s úsměvem. Další bod je totiž naprosto klíčový!

4. Smysl pro humor

Taky máš pocit, že tvému drahému dělá nesmírně dobře, když se směješ jeho vtipům? A to i přes to, že to, co z něj vypadne, k popukání vůbec není? Trefa! Tvrdí to i studie pod záštitou magazínu Men´s Health, která uvádí, že přesně tohle se po tobě tak nějak vyžaduje.

Nic proti ničemu, ale není i tohle tak trochu přes čáru? Aby tě pak někdo neobvinil z užití omamných látek… Proto smích nad roztrženým papírem fakt přenech mladším.

Co tam máme dál? Bez čeho se dokonalá přítelkyně rozhodně neobejde?

5. Jede na svoje triko

Jasně, nezávislost. To je to, oč tu běží! Souhlasí s tím i studie v magazínu American Journal of Sociology. Ta se přiklání k mínění, že jen taková žena, která se finančně zajistí sama, je hodně horké zboží na seznamovacím trhu. Nemáš vůbec problém, občas zatáhnout za oba účet v restauraci? Koupíš si to, co se ti líbí, a nečekáš, až ti to on nadělí k narozeninám? Děláš to dobře a dělej to tak dál! Samostatnost sluší všem.

6. Má sexy mozek

Inteligence je značka, která bude vždycky v kurzu. Zfalšovat se fakt nedá, a i když jsou dnes všelijaké vychytávky, jako mobilní slovník cizích slov či encyklopedie, někdy je dobré nosit hlavu na krku a ne v telefonu. A přesně o tuhle myšlenku se opřel výzkum magazínu The Journal of Sex Research.

Z něj vzešlo, že pro muže je veškerá ženská krása bez patřičného IQ stejně houby platná. Jestli chceš udělat dojem, sem tam zavítej do knihovny, ale laky na nehty nech doma, akorát by tě rozptylovaly.

Mají, co chtějí. Co teď?

Nejsou ti jedinci, co pochází z Marsu (a Bůh ví, že se tak někdy i chovají) stejně roztomilí? Nadiktují si požadavky na svůj idol, ale co dál? Když na něj fakt natrefí, umí s ním vůbec zacházet? Kultovní scéna z ještě více kultovní komedie je výmluvná až až! (Jestli by nebylo lepší jít radši posekat tu trávu…)

Co si o tom myslíš? Máš všechny předpoklady stát se dokonalou partnerkou? Napiš nám o tom do diskuze!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
19. 05. 2015 glady ... (reakcí: 0)
19. 05. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)
18. 05. 2015 gabina35 vše špatně (reakcí: 1)
16. 05. 2015 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

05. 12. 2016 Horoskop Váhy

Dnes budeš mít náladu každého objímat. Štěstím budeš zářit a šířit ho budeš kolem sebe tak vehementě, že ostatní se b... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist