Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » (Ne)povolené erotické fantazie: Muže vzrušuje sex s ex, ženy se sousedem

(Ne)povolené erotické fantazie: Muže vzrušuje sex s ex, ženy se sousedem

(Ne)povolené erotické fantazie: Muže vzrušuje sex s ex, ženy se sousedem

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 21. 05. 2014

I ten nejlepší sex s tím nejdokonalejším partnerem se po čase bohužel stává rutinou. A tak je potřeba jej čas od času přikrášlit. To se nejčastěji děje tou nejjednodušší formou - v naší hlavě.

Ač odborníci radí, že lépe je mluvit s partnerem o tom, jak milování vylepšit, daleko méně náročné je oddat se vlastním představám, které sex dovedou opepřit.

Ale právě v těch zmíněných projekcích, které se během milování honí hlavou a často se nedají ani zastavit, se obě pohlaví liší. Zatímco muži si nejčastěji v duchu představují například  sex s bývalkou, bondáž či sex ve třech a jejich snem není nic jiného, než dosáhnout sexem naprosté pohody a uvolnění, ženy zase rutině unikají představou o sexu s někým úplně jiným. A většinou to nejsou hollywoodští krasavci s vypracovanými opálenými těly. Tato jakási tiše a nevědomky tolerovaná nevěra se týká většinou člověka z jejich bezprostředního okolí.

Vůbec to nedovedu pochopit, ale při milování jsem si několikrát představovala, že souložím s manželovým bratrem. Vždy jsem při tom velmi rychle dosáhla orgasmu. Přitom na něho za normálních okolností téměř nemyslím, naše vztahy jsou řekněme dost vlažné,“ svěřuje se dvaačtyřicetiletá Gabriela.

19 potravin, díky kterým se vejdete do plavek

19 potravin, díky kterým se vejdete do plavek

Rády byste trochu zhubly do plavek, ale přitom nevěříte žádným jednostranným a rychlým dietám? Má...

Nabízí se samozřejmě otázka, zda se kvůli představě, že se milujete s někým jiným, než s tím, který aktuálně hladí vaše stehna, trápit. Odborníci uklidňují, že jsou podobné představy celkem normální, a nejen že nejsou škodlivé, naopak vztahu spíše prospívají. Pokud máte bohatou fantazii, zvyšuje se tím automaticky i vaše libido, a spokojená jste nejen vy, nýbrž i váš partner (chudák ani netuše, že jste se právě „milovala“ s Bradem Pittem).

Ženské představy stále častěji jitří také sledování porna. V jedné anonymní britské anketě přiznala, že se tu a tam dívá na filmy pro dospělé, více než polovina dotázaných a devět procent dokonce „sjíždělo“ porno každý den.

Další zajímavá fakta o sexu

  • Na sex ráno pomyslíme průměrně čtyřikrát.
  • Muži myslí na sex v průměru 34krát za den.
  • Nejčastěji kromě postele se lidé chtějí milovat ve sprše, na pracovišti či na veřejném místě. Dvě procenta sní o sexu v kostele.

A jaké jsou vaše sexuální představy a místa, kde byste se chtěla milovat? 

Foto: Profimedia.cz 

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
22. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
22. 05. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
22. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

25. 03. 2017 Horoskop Panna

Seminář nebo školení, na které tě šéf posílá a kam se ti vůbec nechce, určitě neodmítej. Jinak po něm skočí aktivní k... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist