Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » (Ne)povolené erotické fantazie: Muže vzrušuje sex s ex, ženy se sousedem

(Ne)povolené erotické fantazie: Muže vzrušuje sex s ex, ženy se sousedem

(Ne)povolené erotické fantazie: Muže vzrušuje sex s ex, ženy se sousedem

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 21. 05. 2014

I ten nejlepší sex s tím nejdokonalejším partnerem se po čase bohužel stává rutinou. A tak je potřeba jej čas od času přikrášlit. To se nejčastěji děje tou nejjednodušší formou - v naší hlavě.

Ač odborníci radí, že lépe je mluvit s partnerem o tom, jak milování vylepšit, daleko méně náročné je oddat se vlastním představám, které sex dovedou opepřit.

Ale právě v těch zmíněných projekcích, které se během milování honí hlavou a často se nedají ani zastavit, se obě pohlaví liší. Zatímco muži si nejčastěji v duchu představují například  sex s bývalkou, bondáž či sex ve třech a jejich snem není nic jiného, než dosáhnout sexem naprosté pohody a uvolnění, ženy zase rutině unikají představou o sexu s někým úplně jiným. A většinou to nejsou hollywoodští krasavci s vypracovanými opálenými těly. Tato jakási tiše a nevědomky tolerovaná nevěra se týká většinou člověka z jejich bezprostředního okolí.

Vůbec to nedovedu pochopit, ale při milování jsem si několikrát představovala, že souložím s manželovým bratrem. Vždy jsem při tom velmi rychle dosáhla orgasmu. Přitom na něho za normálních okolností téměř nemyslím, naše vztahy jsou řekněme dost vlažné,“ svěřuje se dvaačtyřicetiletá Gabriela.

19 potravin, díky kterým se vejdete do plavek

19 potravin, díky kterým se vejdete do plavek

Rády byste trochu zhubly do plavek, ale přitom nevěříte žádným jednostranným a rychlým dietám? Má...

Nabízí se samozřejmě otázka, zda se kvůli představě, že se milujete s někým jiným, než s tím, který aktuálně hladí vaše stehna, trápit. Odborníci uklidňují, že jsou podobné představy celkem normální, a nejen že nejsou škodlivé, naopak vztahu spíše prospívají. Pokud máte bohatou fantazii, zvyšuje se tím automaticky i vaše libido, a spokojená jste nejen vy, nýbrž i váš partner (chudák ani netuše, že jste se právě „milovala“ s Bradem Pittem).

Ženské představy stále častěji jitří také sledování porna. V jedné anonymní britské anketě přiznala, že se tu a tam dívá na filmy pro dospělé, více než polovina dotázaných a devět procent dokonce „sjíždělo“ porno každý den.

Další zajímavá fakta o sexu

  • Na sex ráno pomyslíme průměrně čtyřikrát.
  • Muži myslí na sex v průměru 34krát za den.
  • Nejčastěji kromě postele se lidé chtějí milovat ve sprše, na pracovišti či na veřejném místě. Dvě procenta sní o sexu v kostele.

A jaké jsou vaše sexuální představy a místa, kde byste se chtěla milovat? 

Foto: Profimedia.cz 

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
22. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
22. 05. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
22. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

19. 02. 2017 Horoskop Ryby

Snaž se kolem sebe šířit lásku a pohodu a tak se ti potom bude vracet zpět. Než bys vypustila jedovaté slovo vůči dru... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist