Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Mužské taktiky, jak sbalit ženu. Fakt si myslí, že tohle zabere?!

Mužské taktiky, jak sbalit ženu. Fakt si myslí, že tohle zabere?!

Mužské taktiky, jak sbalit ženu. Fakt si myslí, že tohle zabere?!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 18. 05. 2016

Flirtovat se ženou? Pro chlapa těžká disciplína. Zvlášť v případě, že zvolí strategii, která je předem odsouzena k nezdaru. Jenže takových nefunkčních taktik se v mužském světě používá hned šest. Fakt nevíme, kdo pánům nakecal, že tohle na nás zabírá!

No, aby to zase bylo fér… Je jasné, že přejít místnost v baru a oslovit cizího člověka chce pořádnou dávku odvahy. Vykřesat totiž smysluplnou konverzaci doslova z ničeho není žádná sranda. Jenže někdy hoši vytahují naivní zbraně. Zde je 6 věcí, u kterých mylně předpokládají, že s nimi zabodují!

1. Klíče od auta alias hrdý motorista

Panáček položí na stůl klíček s viditelným logem nějaké známé a pokud možno luxusní automobilky a čeká na zázrak. Co na tom, že auto je jen půjčené!? Hlavně, že stojí na viditelném místě a on ho chodí neustále kontrolovat, aby bylo každému jasno, kdo je tady king. OMG!

Proč to nefunguje? Žen, které rozumí autům, je jako šafránu a málokterá plně ocení počet koní pod kapotou. Pro každou nositelku výstřihu je nutná především bezpečnost. Takže ultra rychlý sporťák si strč za klobouk a přivez raději něco, co má spoustu airbagů a pevné plechy!

2. Velký šéf, ten tvrdý chleba má

Když silný motor nezabere, sahá se po silnějším kalibru. Ctitel se jen tak mimochodem zmíní, že musí ráno brzy vstávat, protože uzavírá ultra důležitý obchod. To je holt úděl pracovníků na vedoucích pozicích. Samá práce, zodpovědnost a žádná zábava. Blá, blá, blá… Jako vážně?!

Proč to nefunguje? Chápeme, že některé vypočítavé slečny si automaticky představí balíky peněz a už se vidí na pláži někde v Karibiku. Jenže normální baba pochopí, že tenhle workoholik bude dělat jen přesčasy, navíc ty jeho nervy - a ve finále z toho nic dobrého nekouká. Ne, tohle je fakt marná snaha.

3. Outfit, to je základ všeho

Co že se mu to rýsuje pod sakem? Jo triko s nášivkou minimálně krokodýla, které si dotyčný nasadil vyloženě „ve spěchu“. A aby byla patřičně vidět, začne tenhle narcis odstraňovat z módní polokošile neviditelné smítko. Tak třikrát za hodinu. Nebo raději víckrát?

Proč to nefunguje? Protože na značku už se neklade takový důraz. Kdo má styl, ten se obleče klidně i v sekáči a stejně bude IN! Navíc, kde není vkus, tam ani garderoba za tisíce nepomůže, ne? A je to tááák trapné!

4. Otázka bankovního konta

Průhledná strategie, která nesklidí úspěchu, ani co by se za nehet vešlo… Aby to vypadalo nenápadně, začne si hřebeček stěžovat na bankovní služby a že mu už zase z jednoho sektoru poslali balík v jiné měně. Co si teď jen počne, když má několik milionů v librách? Chudáček… 

Proč to nefunguje? O peníze jde sice až v první řadě, ovšem jak si je kdo dokáže užít, to je sakra podstatné. Pokud je to škrt, který roky nevytáhl paty z domu a raději cpe výplatu do cenných papírů, k čemu mu ty prachy vlastně jsou a proč o nich vlastně mluví?

5. Slovní hra na ublíženého

Tohle by už taky měl někdo vyškrtnout z namlouvacích technik. Včera bylo pozdě! Jedná se o to, že hned jak chlápek podá ruku k seznámení, druhým dechem ze sebe vychrlí, že jeho bývalá mu nasadila parohy a ještě při stěhování ukradla televizi. Tolik ji miloval a ona ho zradila!

Proč to nefunguje? Na tyhle hovory není úplně ten nejlepší čas hned po první skleničce. Chce udělat dojem, že je přítel roku. Pan nejhodnější a nejvěrnější, co má smůlu v lásce. Tohle nás má jako dojmout? Správný chlap přece nepotřebuje chlácholit a podávat kapesník!

6. Adrenalinové zážitky z cest

Nic proti cestovatelské vášni, každý má nějaký koníček, o který se rád podělí. Jenže z tohohle jde strach! Týpek vypráví, jak bojoval s anakondou, večeřel s domorodci nebo onemocněl malárií. Trochu velké sousto, takhle na rozjezd. Jo a měl vůbec očkování?

Proč to nefunguje? Tak jako jo, dobrodruh je sexy, ale proč se tím chlubit bezprostředně po pár seznamovacích frázích. Nekoukal tady někdo na film Krokodýl Dundee? Navíc se hned nabízí otázka, jestli si náhodou nějaký bacil a virus nepřivezl s sebou domů. Dneska si nikdo nemůže být jistý. Nohy na ramena!

Co ty na to, už na tebe nějaký maník použil klíče od auta, nebo moc žvanil o úsporách na kontě? Představ si, může být i hůř. Zážitky našich čtenářek mluví za vše…

Mlčeti zlato

Ježíš, já jednou potkala jednoho, který pořád blábolil o tom, co všechno si chce pořídit, až ho povýší,“ vzpomíná třicetiletá Pavla. „Barák, auto, chatu, psa s papírama. Než to vyjmenoval, otočila jsem do sebe tři decky vína,“ dodává s tím, že se vymluvila na telefonický hovor a už se na místo činu nevrátila. Kdo by se divil?

Sbírka trofejí

Chlapi jsou někdy vážně divný,“ začíná  pětadvacetiletá Kristýna. „Nedávno si mě v baru všimnul takový arogantní blbeček, který mi vyprávěl, že všechny jeho ex jsou modelky a pro jaký časopis fotí,“ nechápe. „To chtěl u mě jako stoupnout v ceně, nebo jsem měla být tím seznamem polichocená?“ kroutí nevěřícně hlavou.

Puntičkář v akci

Když se zamyslím, moje nejdivnější zkušenost proběhla před dvěma lety,“ vzpomíná šestadvacetiletá Jarka. „ Pán mi objednal drink a začal urputně rovnat ubrousky na baru, brčka stavěl do jedné roviny a posunul popelník obrázkem k nám,“ směje se nahlas. „Říkám si, holka, tohle není normální, to je pedant, nebo maniak,“ končí s tím, že poděkovala za pití a nabídku o číslo raději přeslechla.

Není snadné umět flirtovat, aby to nesklidilo posměch, co? Máme pro tebe ještě další humorný pokus. Kultovní seriál Přátelé a v hlavní roli Ross. Víc snad ani nemusíme dodávat!

A jakým nejhorším způsobem chtěl někdo sbalit tebe? Poděl se o to s námi a pobav i ostatní, budeme se těšit na příspěvky! A pro pány máme ještě jednu důležitou informaci, všechny tyhle triky by mohly fungovat jen, kdyby vypadali jako ti v naší fotogalerii. To bychom totiž nic nevnímaly. :-)

Foto: Shutterstock.com, facebook.com 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
22. 05. 2016 AlexandraAlexis ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

26. 03. 2017 Horoskop Střelec

Do života ti přichází nový muž. Bude mladý a pohledný a tobě se z něj zatočí hlava, ale nenech se unést na vlně vášně... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist