Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Lákadlo pro ženy? Zadaný muž!

Lákadlo pro ženy? Zadaný muž!

Lákadlo pro ženy? Zadaný muž!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 12. 06. 2014

Zadaný neznamená nedostupný! Nová britská studie odhalila, že pánové, kteří k „někomu patří“, jsou častým cílem jiných žen! Máte se bát i o svůj vztah?

Taky nemůžete pochopit, proč se na vašeho drahého vyzývavě usmívá sousedka, nebo ho jeho kolegyně v práci občas „obdaruje“ dvojsmyslnými narážkami? Vždyť každý ví, že má vás, tak o co dotyčným jde?! Pravda je taková, že svobodný muž není pro ženy tolik zajímavý! Aspoň tak tvrdí odborníci! 

Zadaný muž je žádaný muž! 

Britský psycholog Anthony Little z University of Stirling podrobil výzkumu několik stovek svobodných žen různého věku. Všechny přítomné dámy shlédly fotografie mužů. Na některých obrázcích byl muž sám, na ostatních s nějakou ženou. 

Oslovené respondentky měly určit, kteří pánové jsou atraktivnější. A co myslíte? Výsledky jasně prokázaly, že muži, kteří vedle sebe měli ženu, působili charizmatičtěji! A co víc, o muže, kteří byli na fotografii sami, se něžné pohlaví zajímalo až poté, co jim výzkumníci sdělili, že mají vážné vztahy! Tak tomu se říká těžká realita! 

Znamená to tedy, že váš protějšek bude středem zájmu všech svobodných žen? I to se může stát! 

Jaké vybrat spodní kalhotky: Od babičkovských modelů až po sexy šňůrky

Jaké vybrat spodní kalhotky: Od babičkovských modelů až po sexy šňůrky

Na první pohled se to možná nezdá, ale i výběr spodního prádla může být hotová věda. Taky máte po...

Ženy lační po vítězství

Váháte, jestli můžete svoji polovičku bez obav pustit do ulic, aby ho náhodou neulovila nějaká z těch krvežíznivých šelem? Nebojte, nebezpečí nečíhá úplně všude.  Studie mimo jiné také ukázala, že pokud je ženské pohlaví vdané, ať už šťastně či nikoliv, za přitažlivý objekt svého zájmu shledává pouze muže, kteří jsou svobodní a nemají žádné závazky. Alespoň nějaká útěcha, že? Na pozoru tedy buďte pouze před svobodnými vztahovými rivalkami. Ty s prstýnkem na ruce jsou z obliga! Své o tom ví í dvaatřicetiletá asistentka Jitka.

Když ptáčka lapají… 

„S Pavlem jsme spolu žili celé roky a svatba byla na spadnutí,“ začíná se smutkem v hlase svoje vyprávění sympatická čtenářka. „Jednoho dne nastoupila k Pavlovi do firmy nová účetní a to byl začátek konce,“ dodává s tím, že se od ní Pavel nechal úplně zmanipulovat a to jejich vztah totálně rozhodilo. 

„Samé noční telefonáty, textové zprávy, i provokativní e-maily nebyly výjimkou. Už jsem na to neměla sílu a řekla jsem dost,“ krčí rameny Jitka a přiznává, co ji nejvíce překvapilo

„Když jsme se s Pavlem dohodli, že půjdeme na nějakou dobu od sebe, netrvalo dlouho a ta, co mě o něj připravila, za chvíli ztratila zájem,“ končí svůj příběh s tím, že dotyčná prostě jen získala trofej, kterou pak nechtěla „leštit“. 

Jitka tak v současné době zvažuje, zda svému příteli věřit. Není si totiž jistá, zda provokace z asistentčiny strany nezašly přece jen trochu dál - do postele. Nevěru dle svých slov neodpouští.

A co vy? Chtěla vám nějaká svobodná slečna odloudit vašeho partnera? Máte s tím zkušenosti?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
01. 08. 2014 manislava zadaný muž (reakcí: 0)
26. 07. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
14. 06. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
13. 06. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
13. 06. 2014 lucik21 -.. (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

20. 02. 2017 Horoskop Panna

Nezadaná a dlouhodobě osamělá má velkou šanci potkat svoji životní lásku, vyraz mezi lidi a rozhlížej se kolem sebe, ... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist