Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Kdy si být opravdu jistá, že vás miluje? 4 znaky, díky kterým to poznáte

Kdy si být opravdu jistá, že vás miluje? 4 znaky, díky kterým to poznáte

Kdy si být opravdu jistá, že vás miluje? 4 znaky, díky kterým to poznáte

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 26. 03. 2014

Ráda byste slyšela vyznání lásky, ale zdá se, že si ho schovává na pozdější dobu? Logicky přemýšlíte nad hloubkou jeho citů, když s projevem náklonnosti pořád otálí? Nevadí, nechte ho mlčet! Poznáte to sama. A hned!

Upřímně řečeno, kde je psáno, že když vám vyznává lásku slastným „miluji tě“, musí to tak opravdu být? Co když vám to říká jen tak z hecu, nebo aby vás rychleji dostal pod peřinu? Možné je všechno! Podle odborníků má pro muže vyznání lásky ne příliš příznivý podtext. Pánové sladká slovíčka neberou moc vážně!

Vědci odhalili, že muži vyslovují vyznání v počáteční fázi vztahu, ve většině případů ještě před tím, než začínají se svou vyvolenou sexuálně žít, a to ze zištných důvodů! Ženy to mají jinak. Dámy se vyznávají až v pokročilejší fázi partnerství, kdy o svých citech nepochybují.

Když dva dělají totéž… 

Zdá se, že sdělení, jak moc druhého milujeme, nemá pro obě pohlaví stejný význam. Muži to říkají na začátku, když ještě prakticky o nic nejde, a ženy se zase projevují později, když už to začíná být vážnější. Ale pozor, slova jsou pořád jenom slova! Jak spolehlivě poznat, že vás miluje? Všímejte si jeho chování! Tyhle 4 znaky prozradí, že to s láskou (a s vámi) myslí vážně!

Důkaz lásky číslo 1. Chce se vás neustále dotýkat 

Vědci jsou přesvědčeni, že zamilovaný člověk se svého partnera dotýká co možná nejčastěji. Něžně vás pohladí, když vám podává ovladač? Spí těšně vedle vás, nebo vás během spánku jemně drží za ruku? A když už jsme u spánku, poloha nazývaná „lžíce,“ kdy vás drahý objímá zezadu, jakoby vás chránil, je naprosto typická pro zamilovaného muže! Slova již nejsou potřeba!

Jarní botky, které vás dostanou

Jarní botky, které vás dostanou

Jaro se konečně hlásí o slovo a určitě se všechny, stejně jako my v redakci, těšíte na to, že zah...

Důkaz lásky číslo 2. Neříká „já,“ ale „my“

Kdo by to byl řekl, že tenhle detail je tak podstatný!? Jakmile už nemluví způsobem „měl bych koupit novou televizi,“ ale „měli bychom“, znamená to jediné. Jednoznačně s vámi počítá do budoucna, má svoje plány, kterých je součástí i vaše maličkost a v dohledné době na tom nehodlá nic měnit. Vypadá takhle konverzace u vás doma? Gratulujeme, jste na dobré cestě! Hlasité vyznání lásky je jen otázka času. 

Důkaz lásky číslo 3. Umí odpouštět 

Běžná situace. Půjčil vám svoje tolik zbožňované auto, ale vám se podařilo vrátit ho lehce poškrábané? V důsledku je asi jedno, jestli to byla vaše vina, nebo toho blbce, co parkoval vedle vás. Hádka doma je na spadnutí. Vyhodila jste jeho starou oblíbenou mikinu, která má už svoje nejlepší léta za sebou? Jeho matka vám nesedla a nemáte si s ní, co říct? Váš partner vám nakonec tohle všechno odpustil? Jste láska jeho života

Důkaz lásky číslo 4. Je s vámi v dobrém i zlém

Dokud s někým nezačnete bydlet, pořádně ho nepoznáte. Dokud nejste v nouzi, nepoznáte skutečného přítele. Zní to možná otřepaně, ale je to pravda. Podpořil vás partner při špatném životním období? Je stále s vámi i po tom, co jste prošli krizí? Jeho city jsou skutečné, na to můžete vzít jed! 

Tak co? Poznáváte tyto znaky v chování svého milovaného? Můžete být naprosto v klidu. Miluje vás. Že to neříká tak často, jak si přejete? Nebo tak hlasitě? Někdo zkrátka neumí projevovat city na povel. Je ale důležité, že tam uvnitř někde jsou, no ne? 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
30. 06. 2016 Ivulina70 Stačí pohled do očí (reakcí: 0)
28. 09. 2014 bože. Anet (reakcí: 0)
23. 04. 2014 Ljubov Velka laska (reakcí: 0)
06. 04. 2014 Milada ... (reakcí: 0)
31. 03. 2014 Marcela No nevím.... (reakcí: 1)
28. 03. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
27. 03. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)
27. 03. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
26. 03. 2014 Karla A ještě jedna (reakcí: 0)
26. 03. 2014 manislava ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Dnes otevři všechny šuplíky a projdi je, jestli jsi někde nezapomněla nějakou platbu nebo neuhrazenou fakturu. Hrozí ... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Těžký a náročný den můžeš využít ve svůj prospěch. Může se stát, že se s velkou rychlostí zhroutí něco, co ti již dlouho nesloužilo. Je to nutné ke tvému vývoji, nebra...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist