Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak ho neodradit hned na prvním rande

Jak ho neodradit hned na prvním rande

Jak ho neodradit hned na prvním rande

Magazín: Sex a vztahy | autor: Nataša | vydáno 05. 01. 2015

Před první schůzkou s novým objevem jste jistě trochu nervózní a chcete zapůsobit co nejlepším dojmem. V koupelně strávíte hodinu krášlením obličeje a další hodinu bezradně stojíte před skříní s oblečením. Hlavou vám běží otázka, o čem si s ním budu povídat? Poradíme vám, jak se nedopustit chyb, které by ho mohly odradit.

Žádné experimenty

Možná vás napadne zajít ke kadeřnici a nechat si na hlavě vyrobit zbrusu nový účes, ve kterém budete vypadat jak modelka ze žurnálu. Jste si ale jistá, že se v něm budete cítit pohodlně? A co když výsledek nedopadne podle vašich představ a celý zbytek dne strávíte marnými pokusy o rozčesání nechtěných kudrlin? Vsaďte na přirozenost a objevte se před svým ctitelem taková, jaká jste. Stejně tak raději neexperimentujte se samoopalovacími krémy, pokud je nemáte stoprocentně vyzkoušené. Mohla byste na rande dorazit flekatá jak žirafa.

Pohodlné boty

Nedávno jste si koupila nádherné střevíčky a myslíte si, že rande s krásným neznámým je nejlepší příležitostí pro jejich první vyvenčení? Omyl. Nikdy nevíte, jak dlouho v nich budete ťapkat rozkvetlým parkem nebo starou dlažbou romantických křivolakých uliček. Neprošlápnuté botky vás můžou zradit a procházku odkulháte s bolavými puchýři.

Nestěžujte si

Nezatěžujte ho nářky, jak celé dny trčíte v práci, která vás vůbec nebaví, jak vás zradila nejlepší kamarádka a jak vás vlastně nikdo nemá pořádně rád. Mluvte o sobě v pozitivním duchu – popište mu svoje zájmové aktivity a povídejte o lidech, ke kterým máte blízko. Nikoho nebaví uplakánci, co si pořád na něco stěžují. Namísto soucitu probouzejí v posluchači spíš otázku: tohle bych měl poslouchat celý život?

Nový hit mezi celebritami - selfie bez make-upu

Nový hit mezi celebritami - selfie bez make-upu

Mysleli jste si, že už nás celebrity ničím nepřekvapí? Po všech těch výzvách v polévání se vodou,...

Nerozebírejte své bývalé...

... a neptejte se na jeho bývalky. O tom si můžete popovídat později, až bude vztah v zaběhaných kolejích. Je přirozené, že křivdy z rozchodů v nás hlodají dlouho, ale vychrlit problémy bývalého vztahu na novou lásku je více než nevhodné. Chcete snad svůj objev porovnávat s tím předchozím? Nebo se ho pokoušíte varovat, takhle se chovat nesmíš, jinak budu zase zklamaná? Stejně tak byste neměla příliš sondovat do jeho milostné minulosti. Až přijde pravý čas, řekne vám všechno sám od sebe.

Nezvěte na pomoc kamarádku

Rande je čistě záležitostí dvou lidí a nikdo třetí by se na scéně neměl objevit. Jste přeci samostatná žena, která oporu kamarádek nepotřebuje. Názor na nového muže vašeho života si také musíte umět utvořit sama, nebudete se přeci rozhodovat podle toho, co o něm prohlásí někdo jiný.

Nedávejte najevo svou převahu

Jezdí starou škodovkou, vy splácíte bavoráka. V práci bere sotva dvacku, vy máte přes třicet. V řeči zabrousíte na umění a zjistíte, že netuší, kdo byl Andy Warhol. Přejděte to s klidem. Zajímají ho jiné věci a dává přednost jiným hodnotám než silným autům a super kariéře. Pokud se budete vytahovat lepším postavením a znalostmi, vyvoláte v něm pocit méněcennosti a zabijete vztah hned v jeho zárodku.

Foto: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
06. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
06. 01. 2015 glady ... (reakcí: 0)
06. 01. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 03. 2017 Horoskop Lev

Dnes budeš mít neustále touhu pomáhat ostatním. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ostatní o tvou pomoc stáli. Radě... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist