Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 7 věcí, které musíte stihnout, dokud jste single

7 věcí, které musíte stihnout, dokud jste single

7 věcí, které musíte stihnout, dokud jste single

Magazín: Sex a vztahy | autor: Dorotka G. | vydáno 17. 06. 2014

Jste stále single? Možná by stálo za to, si to užít. Protože jakmile si najdete partnera, založíte rodinu, pak už na spoustu věcí můžete rovnou zapomenout. Tak tady je 7 věcí, které byste rozhodně ještě měla stihnout, než se zamilujete.

Pořiďte si pilotní průkaz

Dobře, trošku přitažené za vlasy, my víme. Ale nemusí to být jen pilotní průkaz. Může to být třeba kurz létání, znalosti vína, nebo můžete zkusit absolvovat kreativní kurz a začít vyrábět originální šperky, šít dětské polštářky, nebo navlékat náhrdelníky. Vyzkoušejte lezení po skalách nebo jen po umělé stěně, naučte se sport, který jste dosud ani nechápala, třeba baseball, nebo americký fotbal. A kdo ví, třeba při něm potkáte i toho pravého. 

Změňte svou kariéru

Máte plné zuby protivných spolupracovnic v práci a vlastně i celé práce? Pracujete jako manažerka, i když jste celý život chtěla pracovat u zvířat? Stojíte celý den u pokladny, i když toužíte po tom být masérkou? Právě teď je nejlepší čas na změnu. Máte dost času na to, abyste absolvovala rekvalifičkační kurzy nebo nadstavbové studium, případně si dodělala potřebné certifikáty a hurá do nové práce.

Užijte si seriály a reality show

Ulítáváte na všech možných soutěžích, reality show a sladkobolných seriálech? S chutí si je užívejte, s příchodem partnera docela jistě nastane situace, kdy už na ně nebudete mít tolik času, nebo, a to spíš, budete před svým novým partnerem dělat, že vás taková pokleslá zábava nezajímá. Takže šup do křesla a užívat. 

Trendy letní botky: Víme, co si obout, abyste byla in

Trendy letní botky: Víme, co si obout, abyste byla in

Každý rok je to stejné. Na dveře zaklepe sluníčko a my se začneme shánět po botkách, ve kterých b...

Naučte se něco nového

A nemáme tím na mysli drhání, nebo oplétání sestřinných dětí. Naučte se třeba vyměnit pneumatiku. My víme, že v době asistenčních služeb, se tahle dovednost zdá být zbytečná, ale uvidíte, že jakmile to uděláte poprvé úplně sama, budete se cítit jako královna světa. A co víc, pro chlapy je to zatraceně sexy.

Užijte si mejdan s rodinou

Přesněji řečeno s ženskou částí rodiny. Vytáhněte maminku, sestru, sestřenici, tetu i babičku na dámskou jízdu a užijte si ji plnými doušky. Budete překvapené, jak skvěle se budete bavit a navíc si můžete přinést domů i nějaké to moudro, které se bude v lovení chlapů hodit. Však babičky i maminky mají své zkušenosti a dokážou vám skvěle poradit.

Zatněte tipec utrácení

Ano, také si říkáme, že to by v našem výčtu být asi nemělo, protože nakupování je přeci super zábava a tu si dokážeme užít nejvíc, když nad námi nedrží ruku žádný chlap. Ale věřte nám. Našetřit si nějaké peníze do zásoby vás začne bavit úměrně s tím, jak vám bude sumička na kontě přibývat.

Užijte si nezávazný sex

Líbí se vám kolega v práci, ale na vztah už to není? Nevadí, užijte si žhavého sexu a nezávislých hrátek bez závazků. Vyzkoušejte nové techniky, zajděte do sex shopu a pořiďte si vzrušující hračky nebo oblečky. 

A co vy? Jste single? Co vás na tom nejvíce baví? A co chybí vám všem, které už jste zadané? Co by si single dámy měly užít především?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
22. 06. 2014 martule82 článek (reakcí: 0)
18. 06. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
18. 06. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)
17. 06. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

21. 10. 2016 Horoskop Panna

Pracovní porada se zvrhne v pořádnou hádku, ve které se budete všichni navzájem obviňovat. I když někdo ukáže prstem ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist