Postůj chvíli

Mnoho z nás si jistě v životě zažilo situace, kdy je téměř stejně trapné, že se nepostaví, jako když stojí a stojí, ale v nevhodnou chvíli a na nevhodném místě. Možná bychom se mohly učit od takových sexuálních bohyň, které dokážou zvednout trucující partnerovu chloubu pouhým upřeným pohledem anebo vtipnou básničkou zarecitovanou v pravý čas na pravém místě.

Každopádně je načase seznámit se s trapasy, které zažily ženské, jako jsme my, se svými partnery, abychom věděly, že to, co potkalo nás je pouhý odvar slabého kalibru.

Častým místem, kde dochází k řádným trapasům je wellness, ať už v sauně nebo ve vířivce, tam se panečku dějí věci!  Bývalá spolužačka Saša, mi vyprávěla, jak vyrazila jednoho zimního sobotního podvečera s přítelem do wellnessu do nejmenovaného blízkého města zahřát svá těla po túře na běžkách. Jak známo, fyzická zátěž představuje pro zdravého mladého muže svým způsobem sexuální stimulaci, a tak na Sašu dostal její milý chuť ve vířivce. Pošpásovali spolu a on se nevědomky, že má ještě přetrvávající erekci, vydal nahřívat do sauny. Sotva se vleže uvelebil na prostěradlo, do minuty tam nacupitala skupinka rozchichotaných holčin. Než se probral, všechny ztichly, bylo jasné, co je tak omráčilo!

článek

Vzhledem k tomu, že mužské libido je mnohem stálejší a přímočařejší, a to doslova, než to ženské, bude následující trapas ze stejného soudku. Kamarádka Zlatka má velkorysého přítele, který jim oběma zaplatil společnou plavbu lodí po Středozemním moři. Hned první večer navštívili místní vířivku na jedné z palub, a co čert nechtěl, trapas byl na světě. Jak tak seděli vedle sebe v těch příjemných bublinkách a mimoděk se jeden druhého dotýkali, lidi nelidi, na Petra to přišlo, i když s nimi ve vířivce bylo dalších šest lidí. Zlatka, žena znalá situace se o Petra postarala, jak měla. Všechno bylo v pohodě, voda vířila, cákala, bubliny byly všude kolem, nic nebylo vidět, ale jen do té chvíle, kdy si vířivka vybrala svou přestávku. Vířivka se vypnula, hladina se náhle zklidnila, voda kolem byla naprosto průzračná a nad ní se jako Sněžka tyčila Petrova chlouba v celé své parádě!  „A my jsme měli před sebou ještě celý týden pobytu na lodi“, teď už s úsměvem dodává Zlatka.

článek

Kamarádka Tereza mi vyprávěla o svém kamarádovi, raději nebudeme ani jeho jméno zmiňovat. Léto neléto, vloni nosil celou dobu dvoje slipy a ty nejvolnější kalhoty. Učarovala mu totiž jedna dívčina a pouhý pohled na ni Terezina kamaráda tak vzrušoval, že mu okamžitě stál jako voják na stráži. Nedalo se s tím nic jiného dělat.

A na závěr jeden příběh ze stejného soudku, ale s opačným koncem. Někomu se to může zdát komické, někomu spíš tragické. Když vám na někom extra záleží, vyvolá to někdy přesně opačnou reakci, než má. Lukáš si našel takovou babu, co mu na ní opravdu hodně záleželo. S erekcí žádné problémy nikdy neměl, až teď, zrovna když se chtěl vytáhnout a předvést, co umí, NIC! Na jeho kdysi mužném ciferníku bylo pořád půl šesté. Ale co je na tom to nejzvláštnější, udělal se i při téměř nulové erekci. Sám se tomu divil a ta jeho kráska ještě víc, ani jeden netušili, že je to vůbec možné!

Foto zdroj: profimedia.cz

17.6.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist