Prostitutkou v patnácti: tři šokující příběhy

Životní příběhy mladých lidí jsou dnes velmi odlišné od toho, jak se žilo kdysi, v něčem to má i své výhody, ale v případech těchto dívek pojem dětství úplně ztratil svůj pravý význam.

Chelsie (15)
Dva měsíce – tak dlouho vedla patnáctiletá školačka z Británie utajený dvojí život. Na jednu stranu vedla klasický „školní život“, psala domácí úkoly, měla kamarádky ze třídy a na straně druhé si vydělávala jako luxusní prostitutka. Za dva měsíce si přišla takřka na půl milionu korun. Pracovala totiž pro jistou eskortní službu a na hotelových pokojích zkušeně uspokojovala muže. Tvrdila, že jí je osmnáct. Šokující pravdu o dívčině způsobu přivydělávání odhalil až její učitel, když našel kondomy v její školní brašně. Následně zavolal policisty, kteří odvedli školačku domů. Prohledali dům, v němž bydlí společně s matkou a nevlastním otcem a nalezli osm tisíc liber ukrytých na půdě. Vzhledem k tomu, že si za dva měsíce vydělala v přepočtu skoro půl miliónu, byl by její roční „příjem“, pokud by nebyla odhalena, neuvěřitelné 3 milióny korun.

Saša (14)
Ani na na opačné straně planety, tedy konkrétně v Rusku není nízký věk dívek, zaměstnaných v erotických službách zřejmě výjimkou. Mladičká, 14 let stará dívenka Saša působící na první pohled jako nevinnost sama se v noci věnovala něčemu úplně jinému, než studiu, nebo doprošování se matky, aby ji pustila na diskotéku. Vždy v noci utekla oknem – jejím cílem byl nejluxusnější vykřičený dům v Moskvě. Saša měla v tomto pochybném doupěti pověst místní hvězdy. Podobně jako Chelsie všem tvrdila, že nedávno dovršila 18 let a proto neměla o zákazníky nouzi. Vydělala si za půl roku 900 tisíc korun a k tomu se později v bytě, kde žila se svou matkou a otcem našlo neuvěřitelné množství drahých šperků (briliantové prsteny, luxusní dámské spodní prádlo Diesel a mimo jiné i zlatý vibrátor s briliantem). To všechno měla Saša ukryté pod podlahou ve svém pokoji – podotýkáme, že byt v němž rodina žila byl poněkud nuznějšího vzezření a určitě by si nikdo netroufl hádat, jaké poklady v něm mladičká dívka skrývá. Sašino tajemství opět odhalila až škola – tedy konkrétně výchovná  poradkyně, které si sama dívka přišla postěžovat, že jí děvčata ze třídy zničila drahou kabelku známé značky. Výchovná poradkyně potvrdila, že se ani na okamžik nedalo pochybovat pravosti doplňku, obzvlášť, když v kabelce Saši uviděla peněženku nacpanou velkými bankovkami.

Catrine (15)
Miami – perfektní místo, kde se dají vydělat peníze – to zřejmě napadlo patnáctiletou Catrine, když se sem s rodiči přistěhovala z Californie. „Catrine vždy těžila z toho, že vypadá starší a navíc je pro muže velmi přitažlivá, ale o to víc jsme se o ni báli…“ Říká zoufalá matka zvrhlé dívky. Ta si totiž zpočátku založila svůj blog, kde měla vlastní erotický live chat. Pomocí web kamery se natáčela v erotických pózách, díky čemuž si jí všiml jistý nekale proslulý „podnikatel“. Následně to šlo s Catrine z kopce, přičichla si k velkým výdělkům, které dostala za pár divokých nocí, a už nechtěla jinak. Nebrala ohledy ani na rodiče ani na stížnosti ze školy, které se na ni hrnuly. Příběh této dívky je však na rozdíl od těch dvou předchozích stále otevřený. „Jednoho dne prostě nepřišla domů, ani nad ránem…ani do školy nešla…od té doby jsme ji neviděli„, říká utrápená matka patnáctileté Catrine. Policie se po výslechu Catrininých přátel shodla na tom, že Catrine utekla se svým „zaměstnavatelem“ se kterým měla mít také údajně milostný poměr. Nemohou prý však vyloučit ani únos nebo vraždu – pro tyto teorie jim však chybí důkazy.

21.4.2011 12:00| autor: Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist