Manžel mi utekl za mužem…asi se zblázním

Můj život byl jako z pohádky, vzala jsem si muže, který mě miloval, rozmazloval a uctíval jako bohyni. Kamarádky i známé z práce mi manžela Davida záviděly a my se tomu jen smáli. Život nás bavil a užívali jsme si ho plnými doušky. David mi plnil každé přání i to, co jsem nevyslovila nahlas.

Kamarádky mi udílely „moudré“ rady typu: „Však počkej, přijde krize a uvidíš jeho pravý charakter.“ Krize nepřišla ani po roce, ani po třech letech a najednou se blížilo naše páté výročí. Pomyslela jsem si, jak hrozně čas utíká a my jsme stále bez dětí, které mi až do této chvíle vůbec nechyběly.

Najednou jsem začala zvědavě nakukovat do kočárků a všímala si maminek s bříškem. Věděla jsem, že David chystá překvapení k výročí a těšila jsem se jako malá holka. Toužila jsem svěřit se Davidovi o mé touze stát se maminkou a věděla jsem, že bude štěstím bez sebe. Dárek, který pro nás připravil, byl úžasný, romantická plavba na moři, zakončená pobytem na kouzelném ostrově.

Užívali jsme si pohádkovou dovolenou, když jsme konečně dorazili z moře na pevnou zem, odcházeli jsme s partou veselých přátel a plány na společné večery. Hotel byl opravdový luxus a jedna jeho část byla zařízená pro VIP hosty, kteří si chtěli užívat společného sexu. Nakonec jsme se s Davidem rozhodli ubytovat, právě v této části a naši přátelé se s radostí přidali. Byli jsme vzrušení pomyšlením, že můžeme chodit nazí a milovat se kdekoliv.  Těšili jsme se na společný večírek ve víru dobrého pití a milování, chtěli jsme vyzkoušet také jiné partnery a ani jeden z nás nežárlil. Věděli jsme, že jakmile dorazíme domů, vrátíme se do běžného života a na ostrov budeme vzpomínat jako na pohádkovou dovolenou. To, že nakonec bude všechno jinak, jsme vůbec netušili.

[[related]]

Večer se slibně rozjížděl, po několika koktejlech, jsme procházeli pokoje a vybírali si sexuální partnery. Vstoupili jsme do dalšího pokoje a najednou zhaslo světlo, David skončil na posteli vedle, a já slyšela jen jeho hlasité sténání. Bylo to tak vzrušující. Když se světlo opět rozsvítilo, byla jsem překvapená, David totiž nesouložil s krásnou ženou, jak jsem si myslela, ale s mužem. Alkohol udělal své a já se tomu zasmála, nakonec proč ne, jsme na dovolené a vyzkoušet se má všechno.

Vůbec jsem netušila, že osudná noc mi změní celý život. Po návratu z dovolené bylo všechno jinak. Davidovi nestačilo milování se mnou, vyžadoval také anální sex, když jsem mu ho neposkytla já, tak se obsloužil sám s robertkem. Nevadilo mi to, ale cítila jsem, že je mezi námi problém o kterém se oba bojíme mluvit nahlas.

Jednoho dne, jsem se vrátila z práce a na stole ležel dopis od Davida, ve kterém mi napsal, že odchází za partnerem, ať mu odpustím. Zjistil, že je homosexuál a nechce se již přetvařovat. Bylo mi, jako když mi někdo bodne dýku do srdce. S jeho odchodem skončil můj život a já vůbec netuším, jak bez něj budu dál žít. Prosila jsem ho, ať se vrátí zpět a vezme i nového partnera, byla bych ochotná tolerovat oba, ale nechce. Vysvětloval mi, že bych časem začala žárlit a společné žití by nefungovalo, já jsem však přesvědčená, že by to šlo. Nevím, jak ho přitáhnout zpět a vůbec netuším, co bez něho budu dělat, neumím žít bez jeho lásky a pozornosti. Nikdy již nenajdu muže, který mne bude milovat jako David.

Foto zdroj: profimedia.cz

17.4.2013 10:00| autor: Soňa

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist