Mužské erotogenní zóny: Objevte je všechny a bude jenom váš!

Víte, kam svému milému sáhnout, abyste ho rozpálila doběla? Víte, kde ho polaskat, aby se dotkl samotného nebe? Pokud při hledání mužských citlivých míst tak trochu tápete, vydejte se s námi na slastiplnou cestu za poznáváním jeho těla právě teď. Odměnou vám bude nezapomenutelný vášnivý sex.

Mužské tělo my ženy vnímáme jako nádherný zdroj nepopsatelné rozkoše. Pokud z něho ale chceme dostat maximum, není na škodu si ho naladit, rozehřát, zkrátka správně připravit na to nejúžasnější milování. Vytěsněte z hlavy myšlenku, že muž může vždycky a žádná zvláštní péče není potřeba. I on chce cítit doteky, i on touží po dráždění a laskání svého těla. Pojďme mu to tedy dopřát.

Erotická hra s jediným cílem

Domnívat se, že když mě vzrušuje okusování ušního lalůčku, bude z toho automaticky šílet i můj partner, je bláhové. Každý jsme jiný, a každému z nás se líbí něco jiného. Nejlepší způsob, jak zjistit, jak na tom váš milý je, je vydat se na průzkum napříč jeho tělem a hravě tak objevit i ta nejskrytější citlivá místečka. Je úplně jedno, z kterého konce jeho krásného těla začnete. Důležité je nevynechat jediný centimetr jeho rozpálené kůže. A i když je mnohdy velmi těžké při pohledu na jeho napjaté tělo zachovat klid, snažte se vnímat jeho reakci na to, co, kde a jak mu právě provádíte. Začíná vzdychat blahem, když ho líbáte mezi stehny? Hlasitě sténat, když mu olizujete bradavky? Jasný signál, že jste zahrála na tu nejcitlivější strunu. Až s ním skončíte, bude vzrušením bez sebe a vy budete mít o jeho erotogenních zónách dokonalý přehled.

článek

A nyní trošku té inspirace. Svěřily se nám naše čtenářky…

Zuzka: „Můj Petr zbožňuje, když ho položím na břicho, obkročmo si na něj sednu a zezadu mu začnu jemně hladit a masírovat šíji. Když potom přidám něžné polibky na ucho a krk, jazykem mu na něm dělám malé kroužky a občas ho maličko kousnu, blahem doslova kvílí. Krk je vůbec jeho velmi slabé místo,“ směje se.

To Moničin partner má citlivou dočista jinou část těla. „Může se zbláznit, když se věnuju jeho rozkošným půlkám. Je jedno, jestli ho hladím, mačkám, líbám, či okusuju, zkrátka to miluje a upřímně, já sama jeho zadek zbožňuju.“

„Když jsem poprvé jazykem zabloudila k jeho šourku a potom ještě o malý kousek níž, vzrušením se na posteli úplně vzepjal a začal hlasitě sténat. A v ten samý okamžik jsem pochopila, že tohle je to správné místečko…,“ usmívá se Kamila.

Vidíte, milé dámy? Co muž, to jiný spouštěč rozkoše. A na vás je, tato magická místa na jeho těle objevit. A nezapomeňte se s námi podělit…

Foto zdroj: profimedia.cz

13.6.2014 8:00| autor: Petra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist