Milování zezadu: Polohy, které ho dostanou

Přirozené, s nádechem chlípné živočišnosti a díky možnosti hlubokého proniknutí, které slibuje intenzivní sexuální prožitek, velmi erotické. Tak přesně takové je milování zezadu a v žádném případě si nezaslouží být považováno za méně intimní. I navzdory skutečnosti, že si při této pozici nevidíte s partnerem do očí, může být láskyplné a intimní velice. A navíc i nápadité a hravé. Nevěříte? My vám ukážeme, jak si milování zezadu opravdu užít.

Muži mají, co se sexu zezadu týče, jasno. Zbožňují pohled na tu linii ženského těla, zbožňují náš vyšpulený zadeček a to, když nás za něj mohou pořádně uchopit a vnořit do nás svůj penis. Ovšem i pro nás ženy z polohy zezadu plyne mnoho příjemného. Tak především skvělá, hluboká penetrace a to i v případě, že má partner penis menší. A náš bod G? Úplně postačí zmínka, že si přijdete skutečně na své. Zkrátka milování zezadu je plnohodnotné ve všech směrech a mělo by patřit mezi běžné sexuální praktiky. Vychutnejte si plnými doušky vzrušující polohy, které se přímo nabízí, určitě si je zamilujete.

Na všechny čtyři…

Tahle poloha je asi ze všech nejživočišnější a pokud budete mít chuť, může být i kapku drsnější. Muži jí mají nejraději už kvůli vynikajícímu výhledu na svou chloubu, která se zasouvá do naší štěrbinky. Podepřete se rukama a nechte partnera, aby se vás zezadu zmocnil. Už samotné pevné chycení za zadeček, či boky je neskutečně vzrušující a co teprve, když do vás vnikne a začne přirážet. Při tom se vás může dotýkat všude, kam jen dosáhne. Hladit po zadečku, prsty zabloudit k vašemu klitorisu, nebo se věnovat ňadrům. Nepotřebuje se totiž sám přidržovat, a tudíž jsou tu jeho ruce jen pro vaše potěšení. Toužíte po ještě divočejší jízdě? Nechte jeho ruce doputovat k vaší šíji a dovolte mu sevřít v dlani vaše vlasy. Držení a mírné přitahování za vlasy dokáže být pěkně vzrušující. A co takové plácnutí přes zadeček? A záleží jen na vás, jak moc váš milý přitlačí. Když ještě během vašeho dovádění klesnete na předloktí, jeho penis ucítíte mnohem hlouběji.

článek

Na břicho…

Naproti tomu, položíte-li se na břicho a partner nalehne na vaše tělo, budete mít příležitost užít si i více něžností. Tato pozice v sobě snoubí jistou dávku určité vzrušující bezmoci pod jeho tělem, odevzdání se jeho počínání a něhu, když vás objímá, hladí a sladce líbá na krk a do vlasů. Vyklenutím zadečku si opět zajistíte důkladnější průnik. Nohy můžete nechat od sebe, nebo je přitisknout k sobě, případně překřížit poté, co do vás partner vnikne. Pevnější sevření se mu bude moc líbit.

Na bok…

Ani v této poloze nebudete trpět nedostatkem něhy. Vtiskněte mu své pozadí do rozkroku a laškovně se zavrťte, v mžiku ho ucítíte uvnitř sebe. Kromě jeho žhavých rtů putujících po vašich zádech a šíji vás bude přivádět k šílenství i jeho ruka laskající vaše bradavky a klitoris. A ať už budete ležet s nohama u sebe, nebo do vás bude vstupovat s přidržením jedné vaší nohy nahoře, buďte si jistá, že nadšení budete oba dva. Nic vám také nebrání v tom, zapojit do hraní i svoje prsty. Drážděte tam dole sebe, drážděte jeho, hlaďte jeho šourek, když je ve vás. Dostaňte z této pozice maximum.

Do zadečku?

Většině mužů se tají dech, když jim žena nabídne své rozkošné půlky a jen stěží odolávají pokušení vniknout do jejího těla tou pevnou skulinkou. Ne každá je však ochotná k tomuto svolit. Pokud však patříte k těm ženám, které mají chuť anální sex vyzkoušet, potom právě polohy zezadu jsou k těmto hrátkám jako stvořené.

Zkrátka, i s partnerem za zády je milování smyslné a zcela určitě spolu objevíte i další možnosti, jak uspokojit své sexuální touhy a potřeby. A vaše zážitky mohou být pro nás ostatní inspirací. Proto se neostýchejte a napište nám do diskuze, jestli máte ráda milování zezadu.  

Foto zdroj: profimedia.cz

5.3.2014 12:00| autor: Julie
Více o tématu: zadek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist