Zaplať mi sexem!

Po rozchodu žít takzvaně single má svá pro i proti. Ze začátku se zdá, jak je to všechno super, svobodááá! Žádné zpovídání se kam jdu, s kým tam jdu, kdy se vrátím? Žádné válející se ponožky po celém bytě, vařit si co chci a kdy chci, nehádat se nad výběrem pořadů v televizi…

Prostě super, ale jen do té doby, než se v domácnosti něco pokazí. Pak začíná problém, kde rychle sehnat zručného opraváře? Většinou pomůžou kamarádi, bratři, nebo otcové. Jsou ale i opravy, které potřebují práci odborníka.

Byla jsem nucena využít služby našeho místního odborníka přes plyn a plynové kotle. Poprvé, když jsem ho nutně potřebovala, přijel téměř ihned, spravil nějakou drobnost, vyčistil útroby zaneseného kotle a pár dalších maličkostí. Když jsem se ptala, co jsem dlužná, tak prý nic. Nic za to nechce, jen se se mnou pomilovat! To jsem ale kategoricky odmítla, to si snad dělá ze mě srandu, ne? Ale myslel to vážně a začal se na mě lepit a pokoušel se líbat mě na ústa, krk…

článek

„Prosím tě, Míšo, co to vyvádíš? Vždyť jsi ženatý! To ti nevadí?“ odstrčila jsem ho a honem vytahovala raději peněženku. „No já myslel, že když jsi tak dlouho sama, tak že ti to už musí určitě chybět! A nikdo se to nedoví “ dodal důrazně. Nato jsem ho raději rychle vypakovala ze dveří, vrazila mu dvoustovku do ruky a zabouchla za ním dveře. Co si o sobě myslí? A co si myslí o mně! To snad není pravda! Takovej slizoun. Brr.

Za pár měsíců na to jsem se seznámila se Zdeňkem. Začali jsme spolu chodit, občas u mě přespal, pomohl v mužské činnosti na bytě. Zpočátku to bylo fajn, ale po pár týdnech přišly první bouřky a hádky. Dohadování se hlavně kolem placení v obchodě, restauracích. Prostě jak rychlé bylo vzplanutí, tak stejně rychlé bylo i vystřízlivění a pád růžových brýlí.

článek

V tu dobu se mi opět pokazil kotel. A byl to docela dost akutní stav. Zrovna nastaly ty nejmrazivější měsíce v roce a mně nezbývalo, než se překonat a zavolat tomu slizounovi. Pravda, mohla jsem shánět někoho jiného, ale platit k opravě ještě cestovné? No snad ho nějak zvládnu. Michal dorazil hned na druhý den. Moje poslední nedávné odmítnutí nijak nekomentoval, jakoby se nic nestalo. Docela jsem si oddechla. Debatovali jsme o jeho dětech a probírali další neutrální témata.

Když do toho mi zavolal Zdeněk a oznámil mi, že se se mnou rozchází, že jsem hrozná držgrešle, a prostě, že má rád jinou. To byla docela podpásovka! „Já a držgrešle? Vždyť jsem ti pořád platila všechnu útratu v hospodě, chodil ses ke mně akorát zadarmo najíst a vyspat! Všechno jsem táhla sama! Nejsem tvůj sponzor! Ty se semnou rozcházíš? Ne! Já s tebou se rozcházím! Dobrá, tak si jdi k té druhé, ta ti určitě bude všechno platit bez problémů! “ vysypala jsem to ve vzteku na něho všechno.

článek

Bohužel, celý tento telefonát Michal slyšel. Rychle spravil závadu na kotli, co měl, ale do odchodu se mu moc nechtělo. „Pojď, dáme si spolu kafe a vypovídáš se mi, ju?“ snažil být se nad věcí a chlácholit mě. Při tom chlácholení mě tak nějak mateřsky objal. Bylo mi do breku. „Proč? Proč mě ten hajzl jen využil a pak odkopl? Co dělám špatně?“ „To nic, to bude dobrý, jsi primová sexy ženská, takový si tě nezaslouží, najdeš si lepšího, uvidíš!“ povzbuzoval mě Míša a začal hladit po vlasech, občas přidal do vlasů i polibek, jen tak zlehka.

V návalu vzteku a lítosti jsem se mu nebránila a nechala ho, ať se mě dotýká, hladí a líbá. Pak se mi zatmělo před očima „Jo udělej mi to a hned teď!“ a už jsem ho táhla na sedačku v obýváku. Rychle ze mě sundal domácí triko a začal vášnivě líbat a sát bradavky. Rychle si sundal kalhoty. Prudce bez předehry ho do mě zasunul. Čím rychleji přirážel, tím víc jsem se mu nastavovala. „Jo udělej se a rychle! “ vztekle jsem ho pobízela. Kupodivu se mu to líbilo, líbilo se mu, že na něho křičím, líbil se mu můj sex ze vzteku!  Ani jsem nad tím nepřemýšlela, co dělám, nebyl v tom žádný cit. Jen vztek a lítost. A vražedná touha se pomstít.

článek

Vystříkal se na mě během chvilky. A já cítila úlevu, ano takové vybití vzteku bylo to pravé. Kdyby v tu chvíli u mě Michal nebyl, asi bych se ze vteku opila, něco rozbila anebo jela bývalýmu rozbít ciferník. Takhle mě zachránil dvakrát, nenechal mě umrznout, a nechal mě, ať si svůj vztek vybiju na něm. Bylo to tak poprvé a naposledy, kdy jsem měla sex bez lásky.

Foto zdroj: profimedia.cz

22.5.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist