Nová holka prince Harryho. Opět krásná blondýnka!

Vysoko v horách načapali fotografové britského následníka trůnu Harryho ruku v ruce s krásnou blondýnou. Následné těsné objetí na svahu ve švýcarském lyžařském resortu Verbier mělo svůj důvod a zima jím rozhodně nebyla. Britský princ Harry (28) a Cresida Bonas (24), děvče z vyšších společenských kruhů, mají k sobě opravdu hodně blízko.

Podle britského tisku se známý bouřlivák chová jako zamilovaný puberťák. Fotky ze sjezdovky byly pořízeny jen krátce po večeři v restauraci. Nebyl to divoký večírek, v Harryho podání tak častý. Žádné svlékání, žádná nacistická uniforma. Návštěvníci restaurace byli docela zaskočeni, když viděli následníka trůnu s krásnou blonďatou modelkou a začínající herečkou na klíně. Podle svědků se líbali jako zamilovaní dorostenci na zadních sedadlech kina. U stolu sice probíhala rodinná oslava, Harryho strýc princ Andrew slavil 53. narozeniny, jenže hrdličky měly oči jen pro sebe. „Vůbec jsme tom nemohli uvěřit. Svými city se absoltně netajili. Vedle nich seděla hraběnka z Yorku s dcerou Eugenií, které se ovšem raději dívaly jiným směrem a zdvořilostně konverzovaly,“ popsala jedna z návštěvnic podniku.

Zábava se postupem času začala rozjíždět a princ popíjel svůj oblíbený drink – vodku s Redbullem. Večer završil návštěvou nočního klubu, kde se s Cresidou bavili až do půl čtvrté.

[[related]]

Princ Harry opět potvrdil, že má slabost pro blondýnky. Jeho dlouholetou přítelkyní byla Zimbabwanka Chelsy Davy, která mu uštědřila kopačky v roce 2011, kdy už ji prý nebavilo být stále v hledáčku fotografů coby potenciální princova nevěsta. Po rozchodu randil princ se zástupy krásných dívek, po jeho boku se objevovala například i modelka Florence Brudenell-Bruce.

Cresidu princ poznal minulý rok v květnu, dohromady je dala Cresidina dobrá přítelkyně princezna Eugenie. Jenže pak se v tisku objevily princovy nahé fotky pořízené mobilem na divoké párty a rozzuřená Cresida dlouho váhala, zda přijme prince na milost.

Cressie, jak se dívce říká, je dobře známá ve vyšších společenských kruzích. Je dcerou bohatého podnikatele a bývalé modelky a stejně jako bývalka Chelsy chodila na univerzitu v Leedsu.

 
Foto: pkcrunch.com, hollywoodoffender.com, profimedia.cz
25.2.2013 1:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist