10 pravidel pro sex na jednu noc

Láká tě zakázaná láska, rychlý sex s neznámým, nebo naopak super žhavý sex se známým, kterého nemůžeš mít? Tak si prostě dopřej sex na jednu noc. Víme, jak si ji náležitě užít, na co se připravit a co rozhodně nedělat…

Pravidlo č. 1 – Štěstí přeje připraveným

Většinou si sex na jednu noc nenaplánuješ, a určitě by tě mrzelo to uprostřed noci vzdát, jen kvůli tomu, že sis nevzala sexy prádlo. Hodit se určitě budou i náhradní kalhotky, přeci jenom vzrušení někdy bývá hodně vysoké…

Pravidlo č. 2 – Dokonalý samec

Aby sis sex užila, je důležité si opatřit dokonalého samce. Nemusíš se zaměřovat na jeho charakterové vlastnosti a smýšlení. Spíše si všímej jeho důvtipu a kreativity. Zaměř se na to, jestli se nestydí tančit, jak se umí chovat, a jestli je s ním zábava. A může ti být úplně jedno, jestli je to právník nebo učitel, bydlet spolu nebudete!

Pravidlo č. 3 – City stranou!

Nezapomínej, že se jedná o sex na jednu noc, proto by ses za žádných okolností neměla zabývat city. Dej si ale pozor, aby na tom druhá strana byla stejně. Vždyť co je horší, než nechtěný milenec, který ti pak bude večer co večer zpívat pod okny…

Pravidlo č. 4 – Některé chlapy nebrat

Rozhodně by ses při výběru také měla vyvarovat několika jedinců, kteří ti pak mohou život pěkně znepříjemnit. Zde je jen krátký výčet těch, které určitě nebrat: přátelé, kolegové z práce, rodinní známí a expartneři. Chlapi jsou pěkné drbny – holt se rádi pochlubí svými trofejemi. Tudíž si dej pozor, jinak by se tvé sexuální praktiky mohly stát předmětem zábavy tvých kamarádů či kolegů.

Pravidlo č. 5 – Raději k němu

Až se tě potenciální milenec optá: „K tobě nebo ke mně?“ Raději se vydejte k němu. Sice nevíš, kam si tě odveze, ale určitě je lepší mít možnost se kdykoliv vypařit, než si ho zvát k sobě a ráno úpěnlivě čekat, až se probudí a odejde.

Pravidlo č. 6 – Neopakuj!

Výhodou sexu na jednu noc je neopakovatelnost. Už jen proto, že toho chlapa zřejmě už nikdy neuvidíš, můžeš se opravdu „vyřádit“! Troufneš si na věci, ke kterým by ses s přítelem v posteli nikdy neodvážila. Můžeš popustit uzdu své fantazii, přiznat se ke svým úchylkám, nebo vyzkoušet polohy, které jsi zatím viděla jen v Kamasútře.

Pravidlo č. 7 – Buď inkognito!

Abys byla inkognito, klidně si na jeden večer změň jméno. A povolání. A vůbec všechno, co se ti zlíbí. Můžeš být kdokoli. Třeba letuška, barmanka, nebo marketingová ředitelka. Striptérka? A co takhle si zahrát na policajtku a uprostřed noci vytáhnout z kabelky pouta?

Pravidlo č. 8 – Stop alkoholu

Dej si pozor na alkohol a jakákoliv povzbuzovadla. Zřejmě budeš potřebovat kapku něčeho ostřejšího, ale nepřežeň to – asi by tě mrzelo, kdyby sis z oné noci nic nepamatovala…

Pravidlo č. 9 – Ochrana je základ

A tady žerty stranou! Co rozhodně nechceš, je trávit ráno v čekárně u gynekologa. Několik kondomů by ti v kabelce nikdy nemělo chybět.

Pravidlo č. 10 – Útěk před rozedněním

Jestli si noc s tímhle chlapem už nikdy nechceš zopakovat, bude nejlepší, když se vytratíš ještě předtím, než se sameček probere. Na druhou stranu, můžeš si být jistá, že pokud zmizíš jako pára nad hrncem, bude z toho hošánek úplně vyřízený. Zaručeně si to bude chtít co nejdříve zopakovat. Takže je jen na tobě, jestli mu na ledničce necháš své číslo.

A jak to máš ty? Už jsi někdy skončila na jednu noc v posteli s neznámým? Kdyby se ti to snad stalo, nezapomeň na stylové spodní prádlo. Inspiraci najdeš v naší galerii a potěší tě, že tam jsou kousky i pro ženy s plnými tvary. 

Foto zdroj: shutterstock.com, pinterest.com

12.1.2016 4:00| autor: Karolina

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist