Jak ozdravit a rozvášnit vztah za 6 týdnů

Chybí vám něco ve vašem sexuálním životě? Chcete mít k sobě s partnerem blíž? A jste ochotni věnovat 30-60 minut svého času 2x – 3x týdně po dobu dvaačtyřiceti dnů? Pokud ano, připravte se na hotovou smršť nových emocí a pocitů, které restartují váš milostný život, vztah i tělo!

Něha, laskání, elektrizující napětí, vášeň…Kam se to všechno podělo? A dá se to vrátit? Pokud ano, tak během šestitýdenního sexuálního cvičení, které sestavila dvojice amerických lékařů, William Masters a Virginia Johnsonová. Několikaletý výzkum chápání lidské sexuální reakce a přímého pozorování 382 žen a 312 mužů se pro tyto dva odborníky stal podnětem k sestavení programu, jež je uznáván pro slibné výsledky! Co obnáší?

Série úkolů je postavena na principu zkoumání doteku a vyhýbání se pohlavním orgánům, což přispívá k nápravě problémů od předčasné ejakulace, po absenci orgasmu až po špatnou komunikaci. Opravdu to funguje? „Za sebe mohu doporučit. S manželem jsme to zkusili a oběma nám to otevřelo oči. Už se na sex nedíváme jako na pouhou rutinu, ale na něco krásného a posvátného, co nás sbližuje. Naše milování je o dost krásnější a vřelejší,“ sděluje svoji zkušenost s programem Mária, členka jedné komunitní skupiny. Dosáhněte podobného úspěchu i vy!

článek

Jak začít?

Máte místnost, kde vás nikdo nerozptyluje? Výborně, pasujte ji na vlastní rituální místo. Psa nechte venku, dětem zařiďte hlídání. Dál zmírněte osvětlení, vypněte počítače a mobily, zapalte svíčky, popřípadě zapněte tlumenou hudbu, připravte si k ruce voňavý masážní olejíček, který pohladí vaše smysly, obklopte se měkoučkými polštáři a dohodněte se, jak budete během cvičení oblečeni. Pohodlná košile? Nahota? Záleží jen na vás. A pak? Odpočítávejte!

1. a 2. týden

Jeden z vás bude „dárce“, druhý „přijímající“. Jako dárce se dotýkáte partnera, poskytujete mu masáž obličeje, hlavy, přejíždíte konečky prstů po jeho krku, klíční kosti, ramenou…Tímto způsobem ho hýčkáte asi 30 minut. Pak se role obrátí. Přijímající se pokusí relaxovat a soustředí se na to, co mu dělá dobře. Je zakázáno dráždit pohlavní orgány. A mluvit spolu taky můžete až později, no ne?

3. týden

Ano, předchozí dny bez sexu s vámi mohly zacloumat, ovšem nenechte se vyvést z míry a opakujte pokyny z předchozí fáze. Tentokrát ale přijímající sděluje dárci nahlas, co cítí, jak se mu laskání líbí, co by si přál. Povolen je i lehký „průlet“ po prsou a pánevní oblasti, ale ne s úmyslem zbavit druhého rozumu, nýbrž poukázat na přítomnost slabin. Ještě vydržte!

4. týden

Držte si klobouky, prozatímní sexuální půst zintenzivní to, co je předepsáno pro týden čtvrtý! Doteky se opakují, ale můžete prozkoumávat ňadra i oba klíny důkladněji, i když bez penetrace. Orgasmus není cílem a ani by o něj nemělo být usilováno. Stejně jako ve druhém týdnu přijímající informuje dárce o svých dojmech. Do toho!

článek

5. a 6. týden

V této závěrečné fázi pár úročí to, co se doteď naučil. Sexuální masáž, pohlavní styk, orgasmus podle potřeby? Nebojte se naplno projevit a plnými doušky vychutnávat nově nabité sebevědomí! Pro jeho maximální vzrůst se řiďte následujícími pokyny.

Tipy pro úspěšný výsledek

  • Opravdoví mistři poctivě dokončí předchozí fázi, než se pustí do další, takže vydržte i vy.
  • Nezapomínejte se vyhýbat genitáliím a ňadrům ve dvou prvních týdnech.
  • Je vhodné, aby se dárce naučil používat k dotekům i svoji méně dominantní ruku, tedy tu, kterou nepíše.
  • Nespěchejte, nechte čas plynout pomalu.
  • Rozhodně se milování neoddávejte vždy po skončení milostné seance, jinak úspěch celkové sexy ozdravné kúry nelze zaručit.
  • Je možné zapojit do cvičení i erotické hračky. (Zvolte raději nějaké méně výkonné, zbytečně by vás přiváděly k šílenství.)
  • Zdržte se rozhovoru mezi sebou, mluvte až poté, co ukončíte milostné setkání.
  • Podle potřeby cvičení za nějaký čas zopakujte.

Jste skeptičtí? Myslíte, že tahle vzdělávací zkušenost vám k ničemu nebude? Kdo nevyzkoušel, neuvidí. A ani nezažije. Nechť tedy promluví výsledky a vaše zkušenosti. Tak sem s nimi, čekáme na názory!

15.7.2013 12:00| autor: Lucie Feiková
Více o tématu: erotika

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist