Berani jsou prostě SAMCI!

Mít v posteli Berana, tak to se milé dámy, připravte na něco zhruba tak romantického, jak je říjný beran zjara. Celkem slušně se umí naparovat, jeho mužnost musí být neustále obdivována. Takže žádné řečičky, jakože ho má „malýho“.

To by se mohl buď velmi urazit a nepromluvit s vámi, nebo vám naopak velmi rychle ukázat, že to rozhodně není pravda. Rozhodně by však taková názorná ukázka nebyla romantickým milováním. Beran je nesmlouvavý milenec, občas netolerantní k potřebám své milenky.

Beran je agresivní znamení
První nejagresivnějším mužským znamením, co se týče postelových hrátek, je Štír. Beran mu se svou rohatou povahou statečně dýchá za zády. Jeho energická povaha je nezkrotná ve chvíli, kdy se mu mozek odkrví. Celkově z něj vyzařuje sex, kudy chodí. Patří k těm, kteří o tom pořád mluví a jestli tvrdí, že ne, tak kecá!  Taky se neopomíná neustále dívat po sličných samičkách v okolí a alespoň v duchu se kochat. Domů pak přichází dokonale naladěn a jeho partnerka může z této jeho zdánlivé nevýhody velmi těžit. Má-li ráda divoký, překvapující, do krajnosti dovedený a někdy drsný sex!

Vlastně nepotřebuje ani postel
Skolí vás klidně mezi dveřmi, v autě nebo na kuchyňské lince. Proč se zdržovat postelí! Jemu je to jedno, vleže nebo vsedě nebo ve stoje, když on má chuť, tak k tomu prostě musí dojít hned. Zatemnělý mozek ovane úsvit čerstvého vzduchu až s jeho ejakulací.  Ostatně rychlovky jsou jeho doména, protože po nich nikdo nečeká nějaké posexuální mazlení, ke kterému ho prosím NIKDY nenuťte, jinak se mu zhnusíte. Uspokojený Beran už v sobě nemá ani špetku předchozí žádostivosti a v podstatě najednou neví, proč jste vedle něj nahá, nedejbože, abyste snad po něm chtěla nějakou manipulaci se svými intimními místy. Ale zas… kdybyste po sexu chtěla potěšit ještě JEHO vydováděného malého kamaráda, bránit se nebude.

[[=====]]

Miluje hodně hluboký orální sex
A to velmi hluboce. Pokud to nerealizuje, minimálně o tom sní a čas od času to na vás zkusí. Představa, že až do krku jste plná jeho penisu, ho přivádí k šílenství.Budete-li u toho kňourat, tak si poslužte, to ho vzruší ještě víc.  Počíná si tvrdě a živelně a to, i když je jazykové potěšení otočeno. Nebere si servítky a jinou citlivost dámských partií tak nějak nebere v potaz. Kousání, sání a drsné průzkumy prsty i jazykem, jsou u něj na denním pořádku. I začátek soulože určuje zásadně sám, a pokud ještě nejste úplně připravená, paradoxně mu připravíte jeden z nejvzrušivějších zážitků. Trocha bolesti a překvapení ho dostanou do extáze.

Ostatně, hlasité milenky z něj dělají zvíře!
Tak nějak opatrně se ještě dokáže milovat s velmi tichou milenkou, ale pokud si pustíte hlasové projevy na špacír, počítejte s vystupňovanou Beranovou touhou. Vyrajcujete ho do krajnosti a než se nadějete, bude přitlačena ke zdi, k posteli, ohnuta přes pelest nebo přidušena či přikurtována někam za vlasy. Je-li opravdu fajnšmekr, nedivte se, jestliže u svého milence objevíte celou sbírku bičíků, pout a řetězů. No a pak je to na vás – buď s ním do jeho stylu půjdete, nebo včas berte nohy na ramena.

Chcete-li se Berana „zbavit“ rychle, navrhněte mu rychlovku zezadu. To dlouho nedá… Zvláště, je-li to do zadečku. Anální sex miluje snad ještě víc, než klasiku. Ale zase, připravte se na to, že si s nějakou předehrou, nebude dvakrát lámat hlavu.

Netrpí na selhání a miluje prsa!
Beran netrpí na selhání, do vysokého věku bojuje spíše s opačným extrémem, a sice s předčasnou ejakulací.  Sice nebývá tak vyhraněný jako dolňák nebo horňák, ale prsa většinou miluje. V pár vteřinách ho vzruší pohled na bradavky, ke kterým se příliš jemně chovat neumí. Milujete-li však štípání do bradavek, je to přesně váš muž! Tento poněkud extrémní milenec si své milenky zkrotit rozhodně umí a to tak, že první noc rozhodně neutečou. To kdyžtak až před tou druhou… když se jim to v hlavách rozleží.

Nesahejte mu na zadek!
A ještě jedno upozornění. Berani si sice všemožnými způsoby umí vychutnávat VÁŠ zadeček, ale na ten jejich jim nesahejte. Jejich konečník je absolutní tabu, jeho mužnost končí u varlat. Tam dál, už ani náhodou, protože tam „to dělají homosexuálové“ a to oni rozhodně nejsou!

Když natrefíte opravdu na silného a astrologicky posíleného Berana, tak romantiku a něžnost opravdu nehledejte. Jste pro něj báječné konzumní a nesmírně vzrušivé zboží. Jeho sklony k sadismu a lehkým úchylnostem se projevují i u Beranů, kteří mají i jiné astrologické aspekty, tady však mohou být trochu zjemněny a občas vás takový Beránek taky může hezky pomazlit.

Foto: Profimedia.cz
30.4.2013 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist