Se Štírem v posteli

Štíři prý mají ohromný erotický náboj. Jsou to zajímaví a neprostoupní lidé. V posteli pak odhalují své nitro jako sám bůh podsvětí a smrti, kterého astrologické znamení Štíra symbolizuje.

Zároveň jsou to však lidé podezíraví, hádaví a rozhodně si nenechají nic líbit. Přátelé pro ně musí být něčím prospěšní, ty bez užitku moc nemusí.

Žena Štír je ďábel s andělem v těle
Přesně tak. Na první pohled  z ní srší energie, které se muži buď leknou a utečou, nebo před ní na první pohled padnou v božské mdlobě. Helena Zeťová, Julia Roberts, Meg Ryan nebo Loretta Swit (známá jako Margaret z M.A.S.H.). To jsou přesně ty štírky, které jsou panovačné, rády vyhledávají typy mužů „maminčiných mazánků“ a umí si na nich pěkně smlsnout, avšak muži svého srdce umí splnit i nejtajnější přání. Žena Štírka ovládá svůdné umění, její zjev, chování i vyzařování nastiňuje COKOLIV v budoucnu. Nedává na sobě mnoho znát a může vypadat navenek odměřeně a chladně. Její rozhodnutí jsou však pevná a správná.  Za povšimnutí stojí její vlasy – dost často je štírky mají obyčejně neposedné, bujné a těžko zkrotitelné.

[[related]]

Láska s ženou? Klidně!
Štírka je jedním z mála znamení, které klidně půjde do lesbického vztahu a nebude jí to vůbec hloupé. Proč taky, je to jen jedna z možností, které život nabízí. Téměř každou ženu ve svém okolí si prohlíží s více či méně skrytým sexuálním zájmem a umí ohodnotit její přednosti i nedostatky. Aniž by si to uvědomovala, působí na ní ženské kouzlo a … kdyby se události dobře vyvinuly, nebude se bránit sexu – ona však bude tou, která převezme v celém milování vedení a bude svou milenku sice hýčkat, ale nedá ji příliš možností měnit směr. Ten Štírčin je totiž ten jedinečný a pravý – soudí ona.

Muž Štír je jako štír
Jedovatý, jízlivý a nebezpečný! No… tak horké to zase nebude, Štír, ač se to zdá téměř nemožné, svým životem minimálně ovlivňuje druhé a také si nenechá do svého života zasahovat druhými. Je solitér a ve starším věku mu nedělá problém urážet bláhové ženy dychtící po jeho společnosti, po jeho erotickém jiskření. Milé dámy se pálí o jeho oheň a jemu je to úplně jedno. Daniel Landa, Leonardo DiCaprio nebo Bill Gates, to jsou tři malé ukázky mužů narozených ve Štíru. Společné mají totiž ještě jedno. Málokdy je Štír uťápnutý bezzemek. Jeho touha jít za slávou a penězi je obrovská…

Ideální partner je jen jeden
Přesto je pro ně ideální partner jen jeden, ovšem partnerství se Štírem s sebou přináší jeden odvážný krok – vyslechnout si jeho někdy lehce perverzní sexuální nároky či zažité představy a přizpůsobit se jim. Štír je totiž zloděj těl, jeho vášeň se váže více k tělu své ženy, než k její duši. Ovšem, není to typ pro rychlovky, tu duchovní cestu skrze tělo ženy do hlubin své vlastní duše si Štír vychutnává poměrně dlouho. Takže nakonec  – ideální milenec. Muž Štír na rozdíl od svého ženského protějšku nikdy není na oboje – buď na ženy, nebo na muže.

Foto: profimedia.cz
1.11.2012 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist