Jaké je milování s cizincem?

Také si ještě představíte Angličana jako důstojného gentlemana zdvořile dobývajícího svou Lady? Myslíte, že nejvíc milenek během roku vystřídají ohniví Italové? Potom vás ovládají staré předsudky, které podle současných průzkumů dávno nejsou pravdivé…

Tak třeba dnešní Britové si rozhodně nezachovávají od žen odstup – téměř 30 procent svobodných mužůžen nedávno uvedlo, že za poslední rok vyzkoušelo nejméně deset sexuálních partnerů. To je pro zajímavost více skalpů, než kolik si připíšou na erotické konto průměrní Češi za celý život! Co vede britskou populaci k takové hyperaktivitě? Jedna z teorií říká, že se tím snaží bojovat proti obezitě, která je na ostrovech hrozivě rozšířená. Až 82 procent Britů totiž považuje sex za nejlepší prostředek hubnutí. A nejen, že při sexu zhubnete, zároveň prospívá vašemu zdraví, a jak, se dozvíte v článku Sex jako lék.

Italové tedy nehrají prim v promiskuitě, zato vám prý poskytnou více kvality. Vyplývá to aspoň ze studie OnePoll.com, která je zařadila mezi desítku nejlepších milenců světa. Pokud si tedy narazíte průměrného Itala, můžete očekávat příjemné romantické milování a nemusíte se užírat pocitem, že jste možná dvacátá v řadě za tento měsíc. Jako stálí partneři a manželé ale Italové nebývají věrní až v 75 procentech případů! A co hůř, výčitky svědomí potom trápí jen necelou pětinu z nich. Abyste si ho k sobě přímo připoutala, přečtěte si článek Vzrušující masáž, po které neodejde!

Nejhůře v průzkumu dopadli Němci. Ačkoli se o našich západních sousedech traduje, že jsou velmi čistotní, dámy si stěžovaly zejména na jejich nelibou vůni. (Mezi nejlepší desítku přitom paradoxně zařadily Francouze, kteří prosluli láskou k česneku a odporem k mýdlu!) Na Němce si ovšem nestěžují jen cizinky, ale i jejich krajanky. Téměř polovina žen v Německu se cítí zanedbávaně a tvrdí, že je partneři nedokáží uspokojit. Z toho vyplývá jediné – Němce nebrat!

Příliš dobře z průzkumu nevyšli ani Seveřané, cizinky je však překvapivě neoznačily jako studené čumáky, jak je někdy našinci škatulkují. Půjdete-li na rande se Švédem, s 80 procentní pravděpodobností bude tento automaticky počítat s tím, že ještě ten večer spolu skončíte v posteli. A jak na to milý Švéd rychle hupsne, tak rychle také skončí. Ke zklamání zahraničních milenek, jež by si přeci jen představovaly delší prožitek.

Ve Spojených státech se na vás cizí muži ani neusmějí a dveře vám přibouchnou před nosem, abyste je náhodou nevinila z obtěžování nebo sexuální diskriminace (jste přeci schopná otevřít si dveře sama). V posteli se ale podle průzkumu chovají moc hrubě, a coby milenci tak byli vyhodnoceni jako jedni z nejhorších. Američany si nicméně ponechejte jako kamarády – nejspíš budou respektovat jakoukoli vaši sexuální orientaci. Podle vědce Davida Levyho je vysoce pravděpodobné, že liberální stát Massachusetts v roce 2050 uzákoní možnost sňatku s robotem.

28.1.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist