Anál s baculkou

Říká se, že ženy plnějších tvarů jsou lepší milenky. Dokážou si užívat sex častěji a líp než štíhlé ženy. Takové ženy jsou pozornější vůči mužům a to se chlapům zkrátka líbí. Nedělají zbytečné okolky a možná dovolí muži i to, co oni svým štíhlým domácím polovičkám z jistých důvodů nikdy ani nenavrhnou. Dobrý sex zkrátka a dobře má ženská se zdravým sebevědomím a ne s miniaturní konfekční velikostí.

„Udělej mi striptýz, princezno!“ prohlásil a pokračoval: „A pak mi hezky předveď ty svý poklady, co schováváš pod šatami“. A tak začala tancovat, nejdřív jen zvolna vlnila svými boky, co nejpůvabněji, aby zapůsobila. Pak už lítaly kousky jejího prádla po celém pokoji. Když už byla oblečená jen do podvazků a punčoch, přitáhl si ji k sobě.  Jeho ruka jakoby nepřítomně laskala její pěkně kulaté půlky. Když sjížděl níž, napadlo ji: „Je vůbec přípustné být tak nestydatě vzrušená při sexu s ženáčem?“

„Miluju ty tvoje kýty čistokrevný klisny“ prohlásil a otočil si ji k sobě čelem. Ona se k němu obrátila a bez sebemenšího studu si olízla prostředník levé ruky. Pak si jím krouživými pohyby začala třít bradavku pravého ňadra. Na chvíli přestala a tímtéž prstem si projela po své dokonale do hladka vyholené štěrbině. Pak oběma rukama odloupla od sebe své kulaté pysky, aby se mohl její milenec náležitě pokochat. S úsměvem na rtech a dolíčcích ve tvářích pustila své pysky a dala mu olíznout prsty, kterými si po ní přejížděla. Chytla ho za ruku a položila si ji na rozkrok. Jemně stiskla.

článek

„Moc rád bych dnes vyplenil tu tvou macatou zadnici. Dovolíš mi to? a poručil jí, aby si klekla na všechny čtyři.  Pevně ji uchopil za zátylek. Jeho velká dlaň náhle rázně dopadla na její macaté pozadí. Klekl si za ni a svými prsty protáhl její štěrbinu, aby se přesvědčil, jestli je už taky připravená. Její šťávy prozradily, že o její připravenosti není nejmenších pochyb.

Najednou ucítila, jak se něco dotýká jejího análu. Malinko sebou škubla, ale on ji ujistil, že se není čeho bát. Začal ji olizovat a vlhčit. „Budu jemný, neboj“ sliboval a přitom ji vlhčil jejími vlastními šťávami. Ucítila nejdřív tlak, ale její svěrače brzy povolily. Vydala ze sebe táhlý výkřik. „Nelekej se, ještě tam nejsem celý, zatím máš v sobě jen kousek ze mě“. A zasouval se neohroženě dál do jejího úzkého zadního vchodu. „Jen se neboj, můj pták bude pro tvou dírku ten pravý“ konstatoval pyšně.

článek

Hlava se jí až točila těmi neuvěřitelnými pocity, které v sobě cítila. Ten pocit se nepodobal ničemu, co dosud zažila. On si ji přidržoval levou rukou za její kulaté rameno, zatímco jeho pravá ruka už dávno šmejdila po jejím klitorisu. Aby si ji líp přitlačil k sobě, oběma rukama pevně chytil její ňadra. Nebránila se. Nechtěla se vzdát toho příjemného dráždění na klitorisu, a tak sáhla pod polštář pro svého oblíbeného vrnícího kamaráda, který dnes zatím zahálel. Byla nastartovaná tak, že mu taky dodala okamžitý impulz k maximálnímu výkonu, přiložila si ho na hrbolek rozkoše, zatímco vyvrcholení jejího ženáče už na sebe nedávalo dlouho čekat. Stačilo přiložit vrnící hračku na správné místečko, dva tři rychlé impulzy a přišla tak intenzivní záplava orgastické rozkoše, která s ní doslova smýkala. V té extázi se nedalo setrvat dýl, toho litovala. V tom vrcholném okamžiku se svíjela do stran jen tak, jak jí dovolilo jeho dosud pevné sevření.  Zaúpěl blahem a vyvrcholil i on. Chtěla ještě a ještě.

Po chvíli, kdy oba setrvali v objetí, se usmála sama pro sebe. Už teď se totiž těšila na další setkání s tím „svým“ ženáčem, co má rád její tělo takové, jaké doopravdy je.

Foto zdroj: profimedia.cz

21.6.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist