Chutná vám partnerovo sperma? Mělo by!

To se lehce řekne, že by nám mělo chutnat partnerovo sperma, ale jak zlepšit jeho chuť, když je mužský ejakulát od přírody nahořklý? A když chceme partnerovi udělat radost a dopřát mu to potěšení z polykání častěji, těžko se budeme asi přemlouvat k tomu, abychom do sebe dostávaly pravidelně něco, co nesplňuje naše představy o dobré chuti.

Jak tedy na to? Náš partner by se měl také trochu postarat o to, aby měla jeho šťáva pro nás připravená, lepší chuť. Může to totiž velmi zásadně ovlivnit jeho strava a celková životospráva. V tomto směru je výhodou pro muže, že nebudou muset konzumovat jejich neoblíbená jídla jako je například brokolice, protože po ní ejakulát ještě více zhořkne. S největší pravděpodobností nám nezachutná ani sperma kuřáka, pijáka alkoholu anebo silné kávy, ti všichni budou mít sperma nahořklé nebo nakyslé. Stejně jako ti muži, kteří holdují drogám.

Naopak svým miláčkům bychom měly předkládat více čerstvého sladkého ovoce, aby nám lépe chutnali! Ve výhodě budou pánové, kteří patří k milovníkům borůvek, jablek a nejvíce nasládlé sperma budou mít k dispozici pro své protějšky muži, kteří rádi konzumují ananas anebo pijí ananasový džus. Pánové by na toto cukrem bohaté ovoce však měli pomýšlet nejpozději den před plánovanými partnerskými radovánkami, aby se chuťově pozitivně zapsala jejich strava do chuti spermatu a partnerce tak při hrátkách připravili doslova laskominku pro její mlsný jazýček. 

článek

A teď něco pro dámy. Abyste měly z aktu příjemnější požitek, zkuste si v tu chvíli uvědomit, že kromě toho, že chcete pro svého partnera být milenkou nebo manželkou, na kterou nikdy a za žádných okolností nezapomene, chcete přece udělat dobře i svému organismu. Výzkumy totiž potvrdily, že sperma dopravené do ženského těla do něj přivádí i mužův testosteron a ten prý i v malých dávkách dokáže velmi pozitivně ovlivňovat vzrušivost ženy a také její sexuální zájem.

Je to tedy vlastně tak trochu „něco za něco“ a v mnoha vztazích to tak zkrátka funguje a věřte, že ani ten váš jistě není žádnou výjimkou. (Myslíme vztah, ne partner. Ten je zcela jistě výjimečný a právě proto i vy jste jistě ochotna a schopna pro něj dělat také mnoho výjimečného!) Popřemýšlejte tedy, jestli si třeba právě zrovna dnes nedáte kromě své oblíbené čokolády před spaním raději něco zcela výjimečného a možná mnohem sladšího! Co vy na to?

Pánové a závěrem ještě jedna poznámka pro vás: Ne každá žena, kterou vidíte nakupovat ananas, ho má právě pro vás!  

Foto: Profimedia.cz

29.11.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer
Více o tématu: ejakulátpřírodasperma

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist