Čím nás muži dostávají?

Ach ano…., milujeme muže…, milujeme je bezhlavě. Jejich mužnost, jejich sílu, jejich něžnost. Milujeme pohled na ně, rády se kocháme jejich těly. Tak jako oni zkoumají naše půvaby, hltáme my ty chlapské. Co v nás při pohledu na ně probouzí vášeň a chtíč? Co způsobuje, že jim zatoužíme podlehnout? Proč máme neovladatelnou chuť si s nimi pohrát? Provedly jsme sondu do ženského vnímání mužské krásy.

Odpovědi jsou tak různé, jak jen rozmanité jsou touhy a představy nás žen. Čeho si jedna ani nevšimne, může být pro druhou magnetem. Někdy je zapotřebí hodně sebekázně, abychom ukočírovaly své pudy, když nám cestu zkříží muž vlastnící TO něco, z čeho šílíme…

Jednoznačně plné, hebké rty, stačí mi jediný pohled na jeho ústa a projede mnou neskutečné vzrušení. Okamžitě mě totiž přemůže představa jeho žhavých polibků na mém těle a vidina jeho smyslných rtů na mých bradavkách mi rozklepe kolena. A když má ještě úsměv tak sexy, že se tají dech, jsem ztracená.“ Svěřila se nám Veronika.

Já jsem hrozně ujetá na ruce. Samozřejmě, že si chlapa prohlédnu od hlavy až k patě, ale jakmile se dostane blíž, neubráním se a v mžiku očima visím právě na nich. Není nic hezčího, než nádherné mužské ruce. Široké dlaně, dlouhé prsty putující po mé kůži a dobývající se dovnitř, tam dole… A strašně ráda je saju a olizuju. Nemůžu si pomoct, ale jsem z nich celá pryč. Když se mě zmocní ruce něžné, ale silné a pevné zároveň, je to nepopsatelně krásný pocit.“ Líčí Kamila.

článek

A co takhle mužské pozadí, milé dámy? Dokážeme o něm u kafíčka vést debaty téměř bez konce…

Jo, mužský zadek, to je něco, co mi nedá spát. Stačí, když se kolem mě mihne chlap s pěkně tvarovanými půlkami a mám divoké sny. Mám chuť mu je pomačkat, hladit a hníst…Zkrátka ho popadnout a pohrát si. A co přímo zbožňuju, je držet ho za ně při orálním sexu. Zbláznit se můžu, když mu smím zadek nemravně oštipovat, okusovat a líbat. No co vám budu povídat, pro mě je to slast nadpozemská.“ Vypráví Helena se vzrušením v hlase.

Chlap se mi buď líbí, nebo ne. Musí mě rozechvět pouhý pohled na něj. Musí tam prostě být ta chemie. A pokud takového potkám, většinou mi neuteče. Když potom dojde na intimnosti a milování, jeho penis je to, čeho se nemůžu nabažit. Jasně, každé nám jde o jeho penis, ale mě tahle část mužského těla přivádí k šílenství. Naprosto nechápu ženské, které ho odmítají vzít do pusy, nebo se ho jen dotknout. Zažívám při jeho laskání neuvěřitelnou rozkoš a mohla bych to dělat hodiny a hodiny…Prostě mi to chutná se vším všudy a nemůžu bez toho být.“ Sype ze sebe skoro bez nadechnutí Tereza.

Jak vidíte, co žena, to vlastní pohled na krásu mužského těla. Zkrátka a dobře, je pro nás nenahraditelným objektem touhy a vášně. A každá si najde to své, které jí přináší nekonečné uspokojení.

A jak to máte vy? Čím vás dokáže muž okouzlit, dostat do kolen, vykolejit? 

Foto: Profimedia.cz

7.11.2013 12:00| autor: Julie

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist