Byl jak prkno

Jeden z nejšílenějších trapasů byl sex s prknem. Ne to není sexuální úchylka dělat „to“ se dřevem. To jen ten dotyčný byl jak prkno, bez emocí.

S Milanem mě seznámila kamarádka Katka a její manžel. Hned na první pohled mě na něm něco fascinovalo, jeho krásné husté hnědé kadeře a hlavně silný pronikavý pohled zvláštně sytě modrých očí. Oči, které mě propalovaly až do morku kostí. Úplně jsem před ním padala na zadek jako nějaká školačka, ale bylo to jen platonické a tajné snění. V tu dobu jsem byla vdaná a tak zůstalo jen u představ.

Záhy na to Milan odjel pracovat na 7 let do Anglie a já se smířila s tím, že už ho nikdy neuvidím. Za těch 7 let se u mě toho událo hodně. Rozvod a pak nová láska, která skončila krachem. Až jednoho dne mi Katka oznámila: „Milan je zpátky z Anglie a chtěl by tě vidět! Přijede k nám v sobotu podvečer tak dojdi na kafe!“

Milan? On si na mě pamatuje? Na toho už jsem skoro zapomněla“ odvětila jsem naoko s nezájmem. I když se to ve mně silně bouřilo nenasytnou touhou ho vidět!  A to dávno zapomenuté šimrání v podbřišku tu bylo zas. Velice ochotně jsem souhlasila.

článek

V sobotní odpoledne jsem se pečlivě připravovala, dávala si hodně na čas, až mi musela Katka několikrát volat, zda skutečně dorazím. Hned od jejich dveří přes chodbu bylo vidět do kuchyně, kde seděl ON. Naštěstí seděl zády a neviděl můj zklamaný výraz. Jeho husté kaštanové kadeře byly pryč, místo nich měl na hlavě šedivého ježka. A docela dost přibral. Měla jsem sto chutí vzít zpátečku. Ale bylo pozdě. Otočil se na mě a těma modrýma pronikavýma očima mě úplně odzbrojil. Rozzářil se jak sluníčko hned, jak mě uviděl. Podal mi ruku na přivítanou a dal první a i poslední pusu.

Celý večer jsme si povídali o životě, hodně mluvil o svých zážitcích ze zahraničí. A během toho večera mě úplně fascinoval. Nepilo se jen kafe, ale i něco ostřejšího. S hladinou alkoholu v krvi se ve mně stupňovala nezadržitelná touha dostat se mu do kalhot.

Skončil u mě doma v posteli hned ten první večer. Z té noci a toho sexu si moc nepamatuji. Ale naše schůzky pokračovaly dál. Další sex byla hrůza. Vzrušený byl, jeho nádobíčko se mu pěkně tyčilo a já to brala jako výzvu. Jenže……

Zažila jsem něco, s čím jsem se nikdy nesetkala. Ležel zcela nehnutě, jako by byl prknem. Nepřirážel, nehladil mě, nelíbal. Ležel jak vyvrhnutý vorvaň na zádech a já na něm rajtovala, zpocená až na kost. Hodně dlouho to trvalo, než se udělal a pak se svalil na bok a usnul. Uklidňovala jsem se, že se to časem zlepší. Ale nestalo se tak. Jako kdyby spolkl pravítko. Ledový bez citu, bez emocí. Jediné, co jej uspokojovalo, byla masáž jeho chodidel. To vydával slastné zvuky.

článek

Po půl roce jsme se rozešli, ale zůstali kamarády. Na jedné zábavě mě seznámil se svým spolužákem a jeho manželkou. Poněkud mi zapomněl sdělit, že je to zároveň jeho tajná milenka. Jenže my ženy si rády sdělujeme a svěřujeme dojmy, takové co bychom svým mužům nikdy nesdělily. A hned toho večera jsme si Petrou padly do noty, zpovídala mě, co já a chlapi. Dozvěděla se o mně docela dost. Na druhý den se mi svěřila, že je do Milana šíleně zvláštně zamilovaná a že se mě potřebuje na něco zeptat. Došly jsme k závěru, že spal s námi oběma na střídačku, kdy jedné tvrdil, že je v nemocnici a druhé zas, že musel odjet kvůli práci. Krásně ty jeho lži do sebe zapadaly. Petra se s ním pak rozešla a docela slušně ho vytrestala.

Za rok na zábavě u nás ve vesnici jsme s Petrou jako největší kámošky pařily i s mojí kamarádkou Katkou. Vyšlo najevo, že i ona s ním měla co dočinění a to zcela určitě! Všechny tři jsme řekly ve stejnou chvíli – BYL JAK PRKNO!!!

Naštěstí teď po letech mám skvělého vášnivého muže, se kterým zažívám sexuální exploze vášně, lásky a něhy. Ale o tom až někdy příště.

Foto: Profimedia.cz

19.11.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist