5 milostných poloh, které ho rozvášní

Patří váš sex už dávno spíše do komiksové knížky, než do kámasútry? Patříte k těm, kteří si odbudou svou postelovou povinnost, ale s užíváním si už to nemá moc společného? Možná byste to měli radikálně změnit. Pojďte se spolu s námi podívat, jak oživit milování těmi nejúžasnějšími polohami…

Sexuálních poloh existuje opravdu mnoho, stačí nepatrný pohyb, posun části těla a rázem objevíme další způsob, jak poskytovat a přijímat potěšení z milování. A jelikož se naše sexuální potřeby neustále mění a vyvíjejí, se zvědavostí nám vlastní se pouštíme do experimentování a zkoušíme a hledáme stále něco nového. Něco, co nám dokáže opakovaně zajistit intenzivní prožitky a nedovolí, aby kouzlo milostného aktu vyprchalo… 

Každé z nich se již pochopitelně dostalo i několik pojmenování. Ovšem je úplně jedno, které si osvojíme. Hlavně, aby partner věděl, co máme na mysli, když mu zašeptáme, na co máme zrovna chuť. Ale protože jsme ženy, zůstaňme tedy u názvů, které lahodí našemu uchu a přibližme si, jaká slast se pod kterým skrývá.

článek

Jednou z mnoha, při jejímž pouhém vyslovení nás zaplaví vzrušující pocit bezmoci a odevzdání se, je poloha „Není úniku“:

Lehneme si na břicho, nohy necháme u sebe a svůdně vykleneme zadeček. Partner si klekne obkročmo nad nás a nohy má doširoka roztažené, aby se dostal co nejblíže. Při zasunutí si může pomoci přidržením právě za zadeček. Muž při pohybu přebírá iniciativu a udává tempo, ovšem smíme mu pomáhat lehkým přirážením. Záleží jen na něm, zda si bude klečící nad námi užívat pohled na naše zadní partie, nebo na nás nalehne a zhmotní tak dokonale podstatu samotného názvu.

K dalším, které by byl hřích nevyzkoušet, patří zcela určitě „Ohlédnutí“:

Tentokrát udáváme tempo my. Partner se posadí na kraj postele a nohy má na zemi. Otočíme se zády k němu a nasedneme na jeho penis. Může nám také při pohybu pomáhat rukama, nebo zezadu laskat naše ňadra, či klitoris, což se při této pozici přímo nabízí.

„Oddaná“

Ještě zůstaneme na okraji postele. Lehneme si na záda tak, abychom zadečkem byly kraji co nejblíže. Nohy zvedneme kolmo nahoru. Partner si k posteli klekne, nohy nám přidržuje a zasune penis do pochvy. Je samozřejmě úplně jedno, zda nám bude nohy držet stále nahoře u sebe, roztažené, nebo nás mírně natočí a položí je na stranu. Zkrátka se zcela oddáme jeho počínání.

článek

„Nepustím tě“

Nyní si pro změnu lehneme na bok. Jednou rukou se podpíráme a nohy máme u sebe. Mírně je pokrčíme a vysuneme dopředu. Provokativně se prohneme v zádech a vyšpulíme zadeček na partnera, který leží za námi. Uchopením za bok si nás přitáhne blíže a hlubokému zasunutí do pochvy vůbec nic nebrání. Když ještě na jeho pohyby odpovíme pomalým přirážením, opravdu nás nebude chtít pustit.

A na závěr jedna opravdu něžná….„Medvídek“

Partnera položíme na záda a čelem k němu nasedneme na jeho chloubu. Až bude jeho penis bezpečně uvnitř, zvedneme ho zpět do sedu. Natáhneme nohy po jeho bocích a přitiskneme v objetí zpět k jeho tělu. Zde jsme aktivní oba. Za partnerovy pomoci se začínáme hýbat. Přitulení k sobě se líbáme a hladíme. Intimitou je tato poloha skutečně nabitá…

Co takhle některou ihned vyzkoušet? Jaká by vás bavila?

5.11.2013 12:00| autor: Julie
Více o tématu: sexzadek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist