3 super tipy, jak rozvášnit váš vztah

V zimních měsících se toho moc dělat nedá, meze jsou ještě studené a více času trávíme ve vyhřátých domovech, jaro sice máme co nevidět tady, ale i tak se zachumlejte do peřin spolu s partnerem nebo hupsněte do vany s vrchovatou pěnou. Jiskrné tipy s vůní lásky a erotiky jsou tady…

Mazlení má své kouzlo: Posiluje vztah a dělá nás šťastnými

Mazlíte se rádi? Pokud ano, užívejte si tyto milostné eskapády s radostí a pravidelným opakováním. Bez mazlení se ochuzujete o báječný pocit bezpečí a pocit souznění s partnerem. Zavzpomínejte na nejkrásnější okamžiky vašeho vztahu a v objetí se od srdce zasmějte tomu, jaké příhody na vás čekaly na vašich výletech nebo dovolených s přáteli. Příjemné vzpomínky ve vás rozezní dobrou náladu a chmury se dají na ústup.

Tip: Zahoďte svršky a vklouzněte ve dvou pod jednu peřinu. Vzájemné hřejivé doteky, kontakt s partnerovým tělem vás nejen uklidní, ale také bezkonkurenčně a především skvěle nažhaví. Na skvělou předehru je zaděláno!

článek

Užijte si tradiční sexuální polohy na netradiční způsob

Myslíte, že to je nemožné? Tak to vás příjemně překvapíme! Okroužkujte vašeho partnera vibračním kroužkem a užijte si intenzitu vrnění při známých pozicích, nevídaný pocit vás překvapí, vaše vzrušení bude silnější a rozkoš bude brzy stíhána orgasmem. Tímto způsobem můžete pokračovat na nespočet variant, chce to jen dostatek fantazie. Zapojit můžete decentní erotické pomůcky, voňavé lubrikační gely nebo dokonce ty s příchutí, které vylepší vaše orální představení a bude vás tak mnohem víc bavit, ale i chutnat.

Erotické povídky umí nastartovat erotickou představivost, ale i nové sexuální prožitky

Máte nesplněná milostná přání, ale máte obavy je partnerovi sdělit přímo? Převeďte je na papír a do vět, večer je partnerovi předčítejte nebo mu je nechejte na nočním stolíku, když odjedete na služební cestu. Váš drahý jistě pochopí, oč vám jde a možná vás již při návratu potěší otevřeným souhlasem či dokonce nadšením pro vaše nestoudné choutky.

Foto zdroj: profimedia.cz

12.3.2014 8:00| autor: Lenka Zelnitiusová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist