Španělský sex aneb Prsa v hlavní roli

Že jste ještě o Španělském sexu neslyšely? Pak vězte, že i navzdory této skutečnosti, jste ho už mnohé dozajista vyzkoušely. Pod tímto ohnivým názvem se totiž skrývá sexuální uspokojování partnera ňadry, jinak také „Titjob.“

A také jistě víte, že ať už jste tento způsob laskání jeho penisu zvolily jako náhradu samotné soulože, či žhavou předehru, připravily jste mu skvělou podívanou a intenzívní erotický zážitek. A co si budeme povídat, i z pohledu ženy, je tato praktika velice přitažlivá a vzrušující. Pokud ale patříte k těm ženám, které to ještě nezkusily, neváhejte a směle do toho! Máte se na co těšit! Ačkoliv jsou v tomto případě ženy s bujnějším poprsím mírně ve výhodě, i ty s menšími ňadry mohou svým partnerům tuto slast poskytnout. Muže naše prsa fascinují bez ohledu na velikost. Jeden zbožňuje vnady tak velké, že mu obě ruce nestačí a jinému zase nedají spát ňadra drobná. Zkrátka když si vás vybral, v jeho očích jsou právě ta vaše prsa naprosto dokonalá a i pouhý pohled na ně, je pro něj velmi stimulující. A co teprve, když se jich smí dotknout svým penisem, přejíždět jím po bradavkách, kroužit okolo nich a zasunout ho do té úchvatné, měkké a hebké stezky mezi nimi.

Musí to klouzat…

Aby si muž tuto polohu maximálně užil, bez zvlhčení se neobejdete. Můžete použít lubrikační gel, masážní olej nebo jiný k těmto účelům vyhovující tělový krém. Hlavně aby partnerova chlouba mezi vaše ňadra vjížděla hladce a nikde to nedřelo.

článek

Zapojte jazyk i ústa…

Vklouznutí do hřejivé skulinky a na konci mrštný jazýček a lačná ústa…splněný sen nejednoho muže. Stiskněte ňadra k sobě a dopřejte mu dvojitou dávku rozkoše. Pokaždé, když se jeho chlouba vynoří před vaším obličejem, olízněte jí, vezměte do pusy, zkrátka si s ní hrajte. K těmto prsním a orálním hrátkám zároveň, jsou nejvhodnější lubrikanty s příchutí. Zajistí vám potřebnou vlhkost a ještě si pochutnáte. A chcete vyzkoušet něco extra? Potom vsaďte na čokoládu. Tato sladká dobrota, pochopitelně v tekutém stavu, vás zaručeně nezklame.

5 úžasných poloh pro Španělský sex…

Fantazii se meze nekladou. Máte-li chuť experimentovat a zkoušet v jakých pozicích je „milování“ ňadry možné a příjemné, možná objevíte i nějaké další. Pro začátek ale vyzkoušejte pět osvědčených a užijte si je naplno.

Žena leží – muž klečí

Lehněte si na záda a partnera nechte kleknout obkročmo na vás. Přitiskněte si prsa k sobě a dovolte mu vklouznout do té vzrušující mezírky. Nebo nechte jeho, ať vašimi prsy obemkne svůj naběhlý penis. Plyne z toho nádherný prožitek i pro vás. Může vám totiž během zasouvání svými prsty dráždit bradavky. Úžasné, nemyslíte?

Muž leží – žena klečí

Zde je to naopak. Na záda si lehne partner, vy mu pokleknete mezi nohy, sevřete jeho penis svými ňadry a pohybujete jimi nahoru a dolů. Partner může pomáhat zvedáním pánve. Opět nezapomínejte na orální laskání.

Žena sedí – muž stojí

V této pozici můžete držet svá prsa sama, nebo nechat partnera, aby si s nimi pohrál. Vy budete mít volné ruce a byl by hřích nepohladit a nepomačkat jeho půlky, ke kterým máte tak skvělý přístup. A ano, jazýček mějte stále v pohotovosti.

článek

Muž sedí – žena klečí

V pokleku mezi jeho stehny máte znovu na výběr, buď budete partnera svými ňadry uspokojovat sama, nebo jimi může jezdit po své délce on. Vy se soustřeďte mimo jiné i na jeho oči. Když svůj zrak pozvedne od toho božského vnikání mezi vaše prsa, ať vidí, jak moc vás to také vzrušuje. Berte jeho chloubu do úst, lízejte a olizujte, prostě si to užívejte.

Muž stojí – žena klečí

V neposlední řadě je zde pozice, při které partner zůstane stát, a vy si kleknete k jeho nohám. Popusťte uzdu své představivosti a dveře do světa nezapomenutelných sexuálních zážitků máte otevřené dokořán. Drťte ho svými prsy, tiskněte chvilku silněji a chvilku zase tlak povolte a nechte ho volně proklouzávat. Jazykem drážděte špičku penisu, uzdičku, občas ho nechte zmizet ve svých nenasytných ústech a uvidíte, že bude šílet. Pohledem plným chtíče vzrušující radovánky ještě umocníte.

Kam s ním?

Řeč je samozřejmě o spermatu. Pokud Španělský sex praktikujete v rámci předehry a milostný akt zakončíte souloží, není víceméně co řešit. Jestli ale chcete partnera „pomilovat“ ňadry až do úplného konce, záleží jen na vás, zda mu dovolíte jeho teplou tekutinu nasměrovat do vašich úst, nebo ho necháte vyvrcholit na vaše ňadra. Nejste-li však první možnosti právě nakloněna, vězte, že ani tou druhou ho nezklamete. I pohled na sperma dopadající na ženské poprsí je pro muže neskutečně rajcovní. Když ho potom ještě provokativně po svých prsou s jeho penisem v dlani rozetřete, neudrží se a můžete se těšit na další kolo…

Tak co říkáte? Připravíte partnerovi překvapení v podobě Španělského sexu? Zní vaše odpověď ano? V tom případě se nám nezapomeňte svěřit, jak jste si to spolu užili.

Foto zdroj: profimedia.cz

17.1.2014 12:00| autor: Julie

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist