3 kroky k dokonalému orálnímu sexu

Zbožňuješ jeho horké rty a polibky ve svém klíně? Svíjíš se blahem pod jeho mrštným jazykem? Odpovíme za tebe. Ano, ano, ano a ještě jednou ano! Ale dopřáváš i ty svému milému stejnou rozkoš? Že ne? Důvod nejspíš známe. Takže, ať už máš zábrany, nevíš jak na to, nebo ti to zkrátka nechutná, my ti ukážeme, jak tohle všechno překonat a orální sex si užít naplno. Včetně té sladké tečky…

To, že orální sex patří ke zcela běžným sexuálním praktikám, jistě není informace neznámá. Ovšem najdou se ženy, pro které to běžné není, a uspokojování partnera ústy zkrátka z nějakého důvodu odmítají. Pokud k těmto ženám patříš, potom věz, že děláš velkou chybu. Nejen, že je orální sex naprosto úžasný, on je i zdraví prospěšný. Věděla jsi například, že sperma obsahuje minerální látky, jako jsou hořčík, sodík, vápník a zinek? A že se v něm nachází bílkoviny, cukry, fruktóza, kreatin a vitamín C? Jak vidíš, samé skvělé věci. Zabraňuje stárnutí buněk, zlepšuje pleť, a to už přece stojí za to, přijít mu na chuť. Co říkáš? Dopřej tedy svému milému orální sex, na který jen tak nezapomene, a ani ty nepřijdeš zkrátka.

Orální sex poprvé? Klidně si dej na čas

Přesně tak. Není kam spěchat. Počáteční zábrany totiž můžeš skvěle využít ve svůj prospěch. Laskej partnerovo tělo pěkně kousek po kousku, líbej ho na prsou, na břiše, smyslně olizuj v podbřišku a přitom se pomaloučku přibližuj k jeho mužství. Vůbec nebude vadit nesmělé kroužení okolo a opakované vzdalování se a přibližování.

Tvá nesmělost ho totiž vydráždí na maximum. Jen si vzpomeň na to, jak ty sama kňučíš blahem, když tě on laská mezi stehny, a jak mučivě nádherné jsou ty okamžiky předtím, než se tě jazykem dotkne přímo tam… On to vnímá úplně stejně. Takže klidně sbírej odvahu, hraj si, tvůj milý se zlobit nebude. A až uvidíš, jak ti jeho ztopořený penis pulsuje nedočkavostí před obličejem, buď si jistá, že tvé zábrany a stud vezmou hodně rychle jednou pro vždy za své.

Jak vypadá ten nejlepší orální sex? 

Každý muž má rád něco jiného, takže nejlépe uděláš, když budeš zkoušet a hledat a pozorovat jeho reakce. Mysli ale na to, že penis je velice citlivý a vyžaduje jemné zacházení. To mají až na výjimky všichni muži stejné. Žádné trhané pohyby a pozor na zuby. A jak tedy začít? Použij jazyk. Tím nikdy nic nezkazíš a pomalu se takto s jeho pýchou něžně seznámíš. Je to ten nejlepší a nejsnazší způsob, jak ho poprvé ochutnat. A i on něžný začátek uvítá.

Zlehka jazykem přejeď po žaludu a slízni jeho voňavou kapičku lásky, která se po tvém předchozím dráždění objevila. Uvidíš, že ti zachutná. A partnerovi to dej najevo. Musí vidět a vědět, že ho celého přijímáš. Je to pro něho velice důležité a také velice vzrušující. Špičkou jazyka mu po žaludu kruž a nezapomeň ani na uzdičku a záhyb pod žaludem. Olizuj a líbej hlavu penisu i jeho tělo až ke kořenu a pěkně ze všech stran. Tvůj drahý se bude rozkoší napínat. Můžeš si při tom jeho penis u kořene přidržovat rukou, nebo své ruce položit na jeho půlky a laskat ho pouze ústy.

A po tomto slastném putování po jeho pýše je nejvyšší čas, vzít ji do pusy. Jemně a volně ji obemkni svými rty a pohybem hlavy ji dostaň do úst. Jak hluboko, záleží jen na tobě. Pomáhej si přidržováním u kořene a rytmickými pohyby hlavy se posouvej dolů a nahoru. I sání penisu se bude tvému partnerovi líbit. Ale pozor na intenzitu. Sleduj jeho reakci a podle ní sání reguluj. Občas také nech penis z úst vyklouznout, a znovu ho olizuj a líbej po celé jeho délce. Druhou rukou můžeš partnerovi laskat varlata a perineum (neboli hráz), což je místo mezi varlaty a análním otvorem. Další velmi citlivé místečko na mužském těle. Ale nejen tvou ruku tam rád ucítí. Zkrátka, při provádění orálního sexu využij veškerou svou smyslnost a fantazii a dej i na své instinkty. Záhy přijdeš na to, jakou intenzitu dráždění má rád, kde přitlačit, kde být jemná, kdy zrychlit a kdy naopak zpomalit. Partnerovo tělo ti dá totiž jasný signál.

Orální sex do úplného konce? 

Co si budeme povídat, jako sladký jogurt sperma opravdu nechutná. Ale na druhou stranu není důvod se jeho chuti obávat, nebo dokonce partnerovi ukazovat už předem své znechucení. To opravdu jeho duši a egu neprospěje. Tak za prvé, chuť spermatu se dá do jisté míry ovlivnit, a ty sama se tedy můžeš postarat o to, aby bylo o něco chutnější. Dohlédni na partnerův jídelníček. Citelné zlepšení chuti zajistí ovoce. Například ananas, banány, borůvky, či jablka, ale i ovocné džusy. Sperma je po ovoci sladší. Ovšem, aby to bylo na chuti znát, důležitá je pravidelná konzumace. Dále dokážou pozitivně ovlivnit chuť spermatu i brambory a báječná je skořice. Naproti tomu ostrá kořeněná jídla na chuti spermatu nepřidají. A o alkoholu, cigaretách a kávě ani nemluvě. Zde je ale na tvém partnerovi, ukázat dobrou vůli a toto s ohledem na tebe vynechat.

Pro ty z vás, kterým i přes veškerou snahu sperma nechutná, ale chtějí partnerovi tu rozkoš dopřát, máme pár osvědčených fíglů. Můžeš ho například nechat ejakulovat pod jazyk, přímo do krku, nebo přizvat na pomoc nějaké pochutiny. Nejpříjemnější je dozajista poslední varianta. Měj po ruce nějakou sladkou dobrotu, třeba tekutou čokoládu, med a s ní pro tebe bude spolknutí spermatu hračkou. Varianta pod jazyk je zase vhodná z toho důvodu, že pod jazykem se nenacházejí chuťové buňky. A poslední možnost ejakulace do krku sice vyžaduje patřičný trénink, ale chuti spermatu se tak bezpečně vyhneš.

Ať už zvolíš jakýkoliv způsob zakončení orálního uspokojování, tvůj partner bude šťastný a spokojený muž. A to rozhodně za tu snahu stojí.

Co ty na to? Dopřáváš partnerovi orální sex? Umíš si ho vychutnat až do úplného konce? Nebo to není nic pro tebe?

Foto zdroj: shutterstock.com

8.7.2016 4:00| autor: Petra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist