7+1 rada, jak si užít dokonalý ranní sex

Pokud vás každé ráno budík tahá nemilosrdně z postele už o půl šesté, sex je to poslední, na co máte chuť, takže svého partnera s díky odmítnete. Jenže to je velká chyba! Kromě toho, že ranní sex zlepšuje vaše zdraví a dodá vám na přitažlivosti, také upevňuje vztahy. Takže si ho pojďte užít. Naučíme vás, jak na to!

Vstávat o půlhodiny dřív, abych si dopřála ranní sex? Děkuju, nechci,“ šklebí se devětadvacetiletá Jana. „To si raději tu půlhodinu přispím, i tak mám největší chuť ráno rozbít budík na součástky.“

Rada číslo 1 : Změňte vyzvánění budíku

Budete se divit, ale vyzvánění budíku má na sexuální touhu velký vliv. Pokud na vás začne hlasitě pípat, nebo se z rádia ozve uječený hlas moderátorky oznamující vám, že došlo k hromadné havárii nebo pádu letadla, docela jistě vás to moc na sexy notu nenaladí. Nastavte si tedy jako vyzvánění příjemnou relaxační hudbu, nebo zvuk šumění moře, šelest palmových listů ve větvích a k tomu zpěv ptáků. Po takto příjemném probuzení se slastně protáhněte, a když už budete rukama putovat po svém okolí, dotkněte se jen tak mimoděk svého partnera na stehnech. Jemným kroužením prstů v těsné blízkosti jeho penisu jej přivedete na samý vrchol blaženosti. Spánek pak bude to poslední, na co pomyslí.

Ranní sex? To je nechutnost!“ míní pětadvacetiletá Lucie. „Vždyť můj ranní dech je odporný a představa, že bych měla políbit partnera je pro mě pořádná antikoncepce.“

Rada číslo 2 :  Mějte mátově svěží dech

Tohle vlastně ani není problém. Jednoduše svého partnera nabuďte ke smyslným hrám a pak si odběhnete vyčistit zuby. Kromě toho, že na vás bude čekat a bude tím víc a víc vzrušenější, svěží mentolový dech dokáže divy. Zvláště pak při orálním sexu. Mentol jej totiž v citlivé oblasti hlavičky penisu bude příjemně pálit a s vaším kouzelným jazýčkem to pro něj bude doslova vražedná kombinace.

„Když sex, tak jedině pod rouškou noci.“ Svěřuje se pětatřicetiletá Klára. „Přeci jen mé tělo není dokonalé a já se za některé jeho části stydím. To je pro mě hlavní důod, proč si nedokážu užít ranní sex. Je už moc světlo.“

Rada číslo 3:  Světlo je kámoš

Světlo je přesně to, co dělá ranní sex tím jedinečným. Jestli si myslíte, že muži rádi tápou ve tmě, jste na pořádném omylu. Muži se rádi dívají, nemají tak bujnou fantazii jako my, takže pohled na vzrušenou partnerku je pro něj největší afrodiziakum. A je jedno, jestli máte nějaké to kilo nadváhy. Muži to nevidí. Líbíte se jim přesně taková, jaká jste. Dopřejte mu pohled na své nahé tělo. Odhoďte zábrany i pokrývku a před samotným sexem se pokochejte pohledem na jeho nahé tělo a jemu dopřejte totéž. Podle odborníků vizuální stimul funguje stejně na muže, tak i na ženy.

„Ranní sex? Hnus!“ rozčiluje se třicetiletá Hedvika. „Představa, že se budu milovat po noci celá zpocená s chlapem, který právě nevylezl ze sprchy je vážně odporná.“

Rada číslo 4: Nechte promluvit jeho živočišnou mužnost

Také patříte k těm, kteří vyžadují dokonalou očistu celého těla před samotným sexem? Přicházíte o hodně. Stejně jako ženské feromony působí na muže, tak i mužská přirozená vůně působí na ženy, a to jako pořádné afrodiziakum. Jeho mužná vůně je to, kvůli čemu jste si ho v davu samců vybrala, takže když ho nutíte, aby ji překrýval vůní sprchových gelů, přicházíte hlavně vy sama o hodně. Podle vědců je navíc přirozená mužská vůně tím nejspolehlivějších spouštěčem libida. Tak toho využijte.

Ráno jsem úplně grogy, takže představa nějakého náročného tělocviku je pro mě spíš odpuzující,“ svěřila se sedmadvacetiletá Jarka.

Rada číslo 5:  Užívejte si „líné“ polohy

Ano, asi jen málokdo bude mít v šest hodin ráno chuť na to zkoušet všechny druhy poloh z kámasútry a ani to po vás nikdo nechce. Užijte si líného sexu, nastavte partnerovi zadeček, nechte ho, ať se k vám přitiskne zezadu a při milování tak může kromě sladkých slůvek šeptaných vám do ouška využít i obě volné ruce k putování po vašem těle a vzrušovat vás na těch nejvíc žhavých místech.

Sex hned jak otevřu oči? Tak to nehrozí,“ říká třiadvacetiletá Dana. „Já totiž otevřu oči až po  ranní sprše.“

Rada číslo 6:  Ranní sex ve sprše je luxusní

Patříte mezi ty, co se bez ranní sprchy neobejdou? Přizvěte k sobě partnera a do svých sexuálních hrátek zapojte i sprchovou hadici. Naučte partnera, jaké divy proud vody dokáže a nezapomínejte ani na něj. Zkuste mu jemně vodním proudem masírovat citlivou hlavičku penisu, uvidíte, že i na něj má voda úžasný vliv. Když se pak navzájem umyjete sprchovým gelem a budete klouzat po jeho hladké kůži, na druhé kolo pořádného ranního sexu je okamžitě zaděláno.

Na ranní sex jsem moc líná,“ svěřila se nám osmadvacetiletá Dominika. „Nejvíc mě odrazuje ta představa, kolik času mi to zabere.“

Rada číslo 7 : Užijte si rychlovku

Ráno je ideální čas na pořádnou rychlovku. Zavzpomínejte na časy, kdy jste po sobě vyjížděli neustále, kdy jste se milovali klidně v pauze na oběd schováni před zraky kolegů za kopírkou. Ranní sex nemusí být plný něžností, může to být klidně spontánní sex plný spěchu a adrenalinu. Tento živočišný sex si nejen zamilujete, ale zároveň si pořádně utužíte váš vztah.

Rada na závěr: Držte ho v příjemném napětí

Ranní sex nemusí být jen sex, mohou to být milostné hrátky, které neskončí orgasmem, ale příjemně vás nabudí na večerní žhavý sex. Drážděte ho při oblékání náhodnými dotyky, vyšpulte na něj sexy zadeček v krajkovém prádle, aby si mohl celý den v práci představovat, jak žhavá jste pod šaty, polaskejte sama sebe tak, aby vás viděl a s příslibem žhavých hrátek mu zmizte ze dveří. Uvidíte, že se na vás vrhne hned po příchodu z práce, protože mu tyhle obrázky nepůjdou celý den z hlavy.

A pro věčné pesimisty ještě přehled toho, čím je nám ranní sex prospěšný:

  • ranní sex uvolňuje hormon oxytocin, který ve vás nabudí smyslnost a spokojenost po celý den
  • ranní sex zvyšuje hladiny protilátek IgA, které chrání proti infekci a tak posiluje imunitní systém
  • ranní sex uvolňuje hladinu estrogenu, který zlepšuje tón i texturu vaší pokožky a zkvalitňuje vaše vlasy
  • ranní sex muže neskutečně vzrušuje, jejich touha po vás sílí a váš vztah se tak stává pevnější

Foto: Thinkstockphotos.com

17.2.2015 4:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist