Neumí vás uspokojit? Ukažte mu, jak na to!

Je nádherný, je sexy, podlamují se vám z něj kolena, ale v posteli tohle všechno zastíní jeho neobratnost a neznalost? Nedokáže vás rozpálit a uspokojit, jak jste očekávala? Máte dvě možnosti, buď ho ponechat i s jeho nešikovností napospas osudu, anebo mu ukázat, jak se stát dokonalým milencem.

Otočit se zády k muži, který zrovna nemá vrozený talent na postelové hrátky, dokáže každá nevšímavá žena. A přitom být tou, která ho zasvětí do tajů sexu a milování je pocit vskutku nezapomenutelný. Nic se nevyrovná pohledu do jeho radostí a mužskou pýchou zářících očí, když se mu daří vás přivádět do extáze. A co je hlavní, i učení samotné je tak vzrušující. Pro oba…

Nediktujte, hrajte si…

Zapomeňte na strohý návod, či příkazy typu: „Teď mi sáhni sem,“ a podobně. A v žádném případě mu nedávejte najevo, že to s vámi neumí. Berte to jako hru a nenásilně a laškovně ho naveďte tam, kam potřebujete. Nadšeně udělá vše, k čemu ho vyprovokujete a vaše projevy spokojenosti a slastné zavzdychání mu ukáže tu správnou cestu k uspokojení ženy.

Napovězte mu…

Líbá vás víceméně pouze na ústa a vy toužíte cítit jeho žhavé polibky i jinde? Jděte na to formou ukázky na jeho těle. Přisajte své rty na místo, kde vy sama chcete, aby vás líbal. Když ještě sladce pronesete: „Miluju líbání na šíji, na prsou, na zádech, na zadečku,“ či kde všude po jeho polibcích toužíte, než se nadechnete, bude svými ústy pátrat zrovna tam. A co jazyk? Váhá ho použít? Nestydatě na něj zaútočte tím svým. Olízněte mu rty, lízejte ho na krku, na břiše a nejen tam, ať vidí, jakou rozkoš může i jazyk poskytnout. Když uvidí, jak si to užíváte, bude chtít taky.

článek

Nechte ho, ať se dívá…

Nejlepší způsob, jak si zajistit vzrušující okamžiky v rukou svého milého, je předvést mu, jak na to. Připravte mu podívanou, která ho nejen rozpálí, ale hlavně mu odtajní všechna ta úžasná místečka, jejichž stimulací vás dovede k šílenství. Před jeho zraky se laskejte, drážděte na prsou i v klíně, smyslně si pohrávejte sama se sebou. Tam, kde to máte ráda pomalu a něžně, zvolněte. Snesete i kapku tvrdší zacházení a chcete to i od něho? Klidně tu bradavku stisknete, povytahujte a mačkejte. Vždy se ale na každé té určité části svého těla zdržte dostatečně dlouho, ať máte jistotu, že mu nic neuniklo. Zas a znovu se dotýkejte své hebké kůže tam, kde to zbožňujete a myslete na to, že i hlasový projev mu mnoho napoví. Zhluboka dýchejte, vzdychejte, mluvte. S blaženým výrazem ve tváři pronesené: „Tohle zbožňuju, joo… , to se mi líbí…,“ ho chladným nenechá. Nedočkavost ho bude doslova spalovat a bude to chtít vyzkoušet sám. A když bude odezvou na jeho počínání stejná reakce, štěstím se zblázní.

Doveďte ho ke svému klínu…

Jeho obličej mezi vašimi stehny, klitoris v zajetí jeho horkých rtů, jazyk klouzající vaší mokrou lasturkou… Která žena by chtěla být o toto ochuzena? Jasně, že žádná! Jak ale nesmělého prince přimět k divokému orálnímu sexu? Přizvěte na pomoc pochutinu k tomuto účelu jako stvořenou. Šlehačkou ho postříkejte v tříslech trošku vlevo, trošku vpravo, něco málo naneste přímo na penis a pečlivě lízejte a olizujte. Jediný centimetr nevynechejte. A potom, potom si provokativně nastříkejte tam dolů i vy. A nechte ho lízat a lízat a olizovat… Možná se mu ta hra zalíbí natolik, že příště se nadýchané dobroty chopí sám, anebo ještě lépe, mezi vaše nohy se bude vrhat s obrovskou chutí i bez šlehačky. A o nic jiného nám ženám přece nejde, že milé dámy? Milujeme totiž orální sex úplně stejně jako muži.

Stačí trocha pochopení, láskyplného snažení a vaší zásluhou bude po světě běhat sebevědomý a znalý chlap a i kdyby se vaše cesty rozdělily, nikdy nezapomene na tu, která mu odhalila všechna tajemství ženského těla.

A tohle rozhodně stojí za to, co myslíte?

Foto: profimedia.cz

2.1.2014 10:00| autor: Julie

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist