Femina.cz » Magazín » Wellness » Víme, co se skrývá za zdravím dnešních dětí!

Víme, co se skrývá za zdravím dnešních dětí!

Víme, co se skrývá za zdravím dnešních dětí!

Magazín: Wellness | Komerční prezentace | vydáno 16. 05. 2016

Můžeš se snažit sebevíc, aby tvoje děti byly zdravé a vyrovnané, ale často se to míjí účinkem, protože před tebou stojí silní protivníci. Fast foody, tablety, sociální sítě anebo děti samotné. Nevěš hlavu, my ti poradíme, jak jim zajistit pevné zdraví až do dospělosti!

Určitě tě nepřekvapí, že vápník je pro tělo velmi důležitý minerál zodpovědný za správný vývoj kostí a zubů. I přes to se však odhaduje, že mezi 9. a 19. rokem přijímá jen 20 % dívek a 50 % chlapců dostatečnou dávku vápníku. Nemluvě o tom, že 90 % kostí se tvoří pouze do 17 let. Jak tedy docílíš toho, aby děti měly vápníku potřebné množství po celou dobu vývinu? 

Ideální je přijímat vápník formou vyvážené stravy, která by měla obsahovat např. mák, sezamová semínka, mandle, mléčné produkty, dostatek luštěnin či celozrnného pečiva. Nesmíme zapomenout ani na zeleninu v popředí s brokolicí, kapustou či květákem. Ale ruku na srdce, kolik rodičů má takové štěstí, že jim děti tyto potraviny nebojkotují a nedají přednost pizze nebo hamburgeru? 

Pro pevné kosti a zdraví je důležitý také pohyb, jenže ten bývá nahrazován vysedáváním u počítače a na sociálních sítích, což je poměrně paradox, když vezmeme v úvahu, kolik sportovních aktivit mají děti na výběr. Bohužel, ať se snažíš sebevíc, když samy nechtějí, moc toho s nimi nesvedeš.

Vezmi to tedy do vlastních rukou a zajisti jim dostatek živin co nejdříve! Jak na to?

Vhodným řešením je doplněk stravy Floradix Kindervital pro děti. 

Floradix Kindervital je komplexní doplněk stravy poskytující dětskému organismu optimální poměr jednotlivých složek, které přispívají k vývinu zdravých kostí a silného imunitního systému. Obsahuje především vápník a také 9 základních vitamínů (A, D, E, C, B1, B2, niacin, B6, B12). 

Obáváš se, že jim nebude chutnat? Nemusíš! Nech děti sirup otestovat a pro klid duše si jej vyzkoušej i ty! Hned si ho zamilují, protože je na bázi přírodního ovocného džusu a ten má rád snad každý. 

Díky tomu, že má Kindervital tekutou formu, velmi snadno se vápník i ostatní živiny vstřebají v žaludku. Zároveň odpadá problém s polykáním tabletek, se kterými mají děti problém. Sirup Kindervital dále obsahuje bylinné výtažky, např. koriandr a anýz, které pomáhají trávení a podporují chuť k jídlu. 

Stále jsme tě nepřesvědčili? Floradix Kindervital je z přírodních surovin, bez přidaného cukru a konzervantů, což je u dnešních doplňků stravy pro děti velká vzácnost. Navíc je bez lepku a laktózy – tedy vhodný i pro alergiky. 

Tak už neváhej, protože zdraví nepočká! 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
16. 05. 2016 monca - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Pro dlouhotrvající ochranu barvy a zářivý lesk...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 25. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

26. 10. 2016 Horoskop Váhy

Nabídka na novou pracovní pozici bude velmi lákavá. Nejen svou náplní, ale hlavně finančním ohodnocením. Než se však ... Celý horoskop

Karta dne

Pět pentaklu
Pocity, že se ti v životě nedaří, nebo že jsi nic nedokázala, v tobě probudí smutek a beznaděj. Sama velmi dobře víš, že takové myšlenky nejsou k ničemu, pouze tě odvá...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist