Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » S Beranem v posteli

S Beranem v posteli

S Beranem v posteli

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 14. 03. 2013

Tohle rohaté znamení sebou rozhodně nenechá orat! Nejsou to žádná gaučová zvířátka a v životě potřebují akci, přičemž nemají rády partnery, kteří nějak zásadně mění jejich zaběhnuté zvyky. Nedejbože, aby je vytrhávali i s kořeny!

Je-li nějaké znamení, snad kromě stálých Býků, které opravdu hodně lpí na rodné hroudě, pak jsou Berani. Jsou to průkopníci a ve svém životě musí mít nějakou vůdcovskou roli, jinak skomírají či se stávají nepříjemnými, pomlouvačnými a podlými.

Žena Beran je vášnivá Lilith
Biblickým archetypem Beranky je Lilith, první Adamova žena, která tak silně nevyhovovala Adamově touze po ženě v područí, že Lilith raději odešla obcovat s čertisky do podsvětí. Že ani druhá manželka, Eva, nebyla tak úplně ideální, se už moc neví a Adam rozhodně často na vášnivou a ženskou Lilith vzpomínal. Strategická mysl a nezávislost – to jsou přednosti Beranek. Sarah Jessica Parker, Pavlína Pořízková, Celine Dion nebo Claudia Cardinal jsou typickými představitelky tohoto živelného znamení. Je horlivá, zároveň však nad svět povznesená. O nápadníky nemívá nouzi, tak silné je její sexuální charisma. V obličeji mívá většinou výrazné lícní kosti, přitom mívá takový roztomilý plošší obličej a miluje delší vlasy. Vypadá upřímně a pokud se na její pleť vrhnou vrásky, sluší ji. Směje se hlasitě, stejně tak mluví a působí vůbec, ohromně vitálním dojmem. Krásná a přitažlivá jak pro muže, tak pro ženy.

Má neodolatelné touhy…
A někdy muže svádí jen proto, aby měla bod. Je sběratelkou skalpů. Ale jen někdy, obyčejně pro svůj život hledá velmi spolehlivého muže. Má čich na to, aby se vyhnula příliš panovitým jedincům, protože s nimi by musela při své povaze být ve při téměř neustále. Zajímavé je, že jak vyspívá, dostává chuť na mladší a mladší milence. Její muž nemusí být bohatý, není zlatokopka, ale potřebuje jistotu, aby mohla dál rozvíjet svou svobodnou duši. V podstatě nevěří ve spříznění duší, ale hledá praktický a reálný vztah. Mezi její neodolatelné touhy patří také vyzkoušet sex se ženou. Přitahuje jí a nebrání se mu. Jen najít tu pravou pro tyhle „zakázané choutky“.

Muž je ztělesněné sebevědomí!
S Beranem je i není lehké vyjít. Pokud se mu ve všem podvolíte a budete ho respektovat jako vůdce stáda, bude s ním dobré pořízení. Dál potřebuje kvalitně najíst, napít, jak to tak bývá. Taky je třeba mu tolerovat nějaký ten harémeček dalších oveček přinejmenším k smyslnému okukování. Jeho erekce je doslova kamenná a velmi rychlá a stejný je i v životě. Tvrdý a nekompromisní. Jeho potřeba dominance je až naléhavá a pokud ji nemá v životě, tvrdě si ji vyžaduje alespoň drsným sexem. Je jedním z mála znamení, které si bez ostychů hledá pravou partnerku k životu pouze podle vzhledu. Je mu vším. V posteli musí být žena dokonalá, nemá rád baculky, ale jen štíhlé atletické ženy. Libuje si v hrátkách na superhrdiny a tak akční filmy či počítačové hry mu jako zábava vydrží patrně až do důchodového věku.

Je tu hrubec? No trochu!
Ono záleží na tom, co snesete a co ne. Jak si dovedete toto rohaté znamení zkrotit. Dostal-li z rodiny do vínku dobré sebevědomí, můžete se o něj opřít celkem stabilně. Pokud však v dětství nebyl tím, jehož každý přesvědčoval, že je ten nejlepší a nejkvalitnější chlapeček na světě, připravte se na kruté peklo na zemi. Jeho posedlost mužskými společenskými rolemi, vojenstvím či násilím, může přerůstat až v nepříjemné obcese. Ne nadarmo se asi v Beranu narodil i Adolf Hitler.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
21. 03. 2013 manislava beran (reakcí: 0)
21. 03. 2013 lolo baran (reakcí: 0)
18. 03. 2013 vamp s beranem v posteli (reakcí: 0)
15. 03. 2013 bibinka11 *** (reakcí: 0)
14. 03. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
14. 03. 2013 lidka2 + (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

20. 01. 2017 Horoskop Panna

Jaké si to uděláš, takové to máš, a to pro tebe dnes platí dvojnásob. Pokud budeš od rána protivná a budeš na každého... Celý horoskop

Karta dne

Král poháru
Skvělý den naplněný radostnými událostmi a pocity, můžeš se těšit na skvělou spolupráci s muži narozenými ve znamení Ryby, Raka nebo Štíra. Ty, která toužíš po lásce a...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist