Femina.cz » Magazín » Celebrity » Rady slavných: Jak udržet vztah svěží a sexy?

Rady slavných: Jak udržet vztah svěží a sexy?

Rady slavných: Jak udržet vztah svěží a sexy?

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 13. 05. 2011

Americké celebrity jsou proslulé krátkodobými vztahy. Najdou se ale i takové páry, které cukrují i po několika letech manželství. Jaké je jejich tajemství?

Modelka Heidi Klum a zpěvák Seal
Přestože si umíme představit hektiku domácnosti se čtyřmi dětmi, Heidi se Sealem si dokážou udělat čas jeden na druhého. "Naše líbánky ještě neskončily," tvrdí Heidi, která si s manželem pravidelně vyjde na večeři nebo do kina.

Jak to vidí expertka: "Jednou týdně rande ve dvou, i když je to jen čučení na televizi bez přítomnosti dětí, to skutečně může udržet lásku a erotickou přitažlivost při životě," říká sexuoložka Patti Brittonová. "Udělat si čas na druhého by mělo být prioritou, pokud chceme, aby vztah s úspěchem vydržel."

Herec Will Smith a Jada Pinkett
Jeden z nejúspěšnějších herců současnosti Will Smith má na spokojené manželství jednoduchý recept: chce to sex! (A Will je v tomto ohledu prý opravdu borec!) Čokoládový idol se navíc drží zásady, že rozvod není řešení. Prosté, ale funguje to!

Jak to vidí expertka: "Pokud je Will v posteli opravdu tak dobrý, jak tvrdí, pak s Jadou těží z milenecké spokojenosti," míní Brittonová. "Navíc mají vůli řešit problémy a zavázali se látat trhliny."

Zpěvačka Courteney Cox a David Arquette
Tajemství jejich dlouhého a šťastného manželství prý spočívá ve vzájemné upřímnosti. Navíc jeden druhému dopřávají dostatek osobního prostoru. "V každé situaci je mojí povinností být milujícím a upřímným manželem," říká Arquette.

Jak to vidí expertka: "Žít jako dvě samostatné lidské bytosti v páru je jedno z velkých tajemství šťastného manželství. Velká míra samostatnosti a upřímnosti může mít velký podíl na úspěchu intimního soužití," podotýká Brittonová.

Herec  a herečka Jennifer Garner
Časová vytíženost vztah slavného hereckého páru velice komplikuje. Kus času na druhého si musejí doslova ukrást! "Sem tam ukradnete rande, ukradnete polibek, ukradnete sladké zašeptání," vysvětluje Jennifer.

Jak to vidí expert: "Je nesmírně důležité najít si drobné chvilky na svého partnera, ať jste sebezaneprázdněnější. Ben a Jennifer vnímají svou lásku jako prioritu, i když se musejí starat o děti a stíhat kariéru," říká vztahový poradce Ian Kerner.

Fotbalista David Beckham a Victoria
Ačkoli David je sportovec a Victoriina hvězda vzešla ze světa hudby, oba mají podobné zájmy - zejména módu! Nedávno se společně angažovali v Armaniho kampani na spodní prádlo a pokud se spolu objeví na veřejnosti, v oblečení jsou perfektně sladění...

Jak to vidí expert: "Když se partneři shodují v oblíbených a neoblíbených činnostech a mají podobný přístup k životu, vytváří se v nich pocit sounáležitosti," přikyvuje Kerner.


Další články z rubriky

Komentáře (16)

Datum Autor Nadpis
20. 02. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
23. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 09. 2011 helenadon rady (reakcí: 0)
26. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 amnoroc vztahy (reakcí: 0)
04. 07. 2011 Lafik Vztahy (reakcí: 0)
01. 07. 2011 hanapart . (reakcí: 0)
17. 05. 2011 barymc david a courteney? (reakcí: 1)
17. 05. 2011 Bobina1 Rady (reakcí: 0)
15. 05. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
15. 05. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
15. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 3)
13. 05. 2011 kocicanda ehm (reakcí: 0)
13. 05. 2011 ladouch - (reakcí: 0)
13. 05. 2011 alica10 Jste trochu mimo (reakcí: 0)
13. 05. 2011 Nada94 Vztahy =) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

08. 12. 2016 Horoskop Střelec

Láska je hlavní téma dnešního dne. Budeš ji nejen prožívat, ale také potkávat všude kolem sebe. Pokud ti láska chybí,... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist