Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » První sex! Co se mu honí hlavou?

První sex! Co se mu honí hlavou?

První sex! Co se mu honí hlavou?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Pavlína Brettová | vydáno 04. 02. 2011

Ráda byste věděla pravdu o tom, co se mu honí hlavou před, během nebo po osudné chvíli, na kterou jste čekala hodnou dobu či pouhých pár minut u baru :)? Pak jste na správném místě. Vyzpovídaly jsme několik upřímných mužů, kteří nám přiznali, co se odehrává v jejich mysli. Pozor. Jejich odpovědi vás mohou vyvést z míry...

Takže jste se svým klukem postoupila na poslední metu a chystáte se vykročit k tomu nejintimnějšímu a pro mnohé z mužů nejžádanějšímu. Ne na darmo se říká, že ženy to mají citově a muži zase pudově. Nastává okamžik pravdy. Čeká vás vaše první společná noc. Co si asi myslí, když zhasínáte světla? Můžete předpokládat, že víte, co se děje v mužském mozku, ale věřte nám, nemáte ani nejmenší tušení. Ve chvíli kdy už jste posedlá jeho vůní a strniště, které je tak proklatě sexy vás dráždí po napjaté kůži, jeho špinavá mysl, je jako mapa ve které není možné se vyznat. Femina.cz vyzpovídala několik mužů a jejich odpovědi jsou někdy docela překvapivé.

Co se mu honí hlavou, před tím než budete mít první sex?

Ujistím se, že mám dost kondomů. Není nic horšího, než tápat a hledat kondom, když jsem v tom nejlepším, a to zejména, když jste s někým poprvé. To pak vypadáš jako idiot."
Jan 30, právník

Hlavně připravím pokoj, ale nemám potřebu ji zvát do paláce lásky. Mám připravovat svíčky a květiny? Ne, to je způsob, který ji řekne, že mi na tom moc záleží. Ještě plyšáka a asi by utekla. To ne. Jen koukám na to, abych neměl doma velkej bordel.
Petr 23, dýdžej

Uklidím, alespoň trochu, protože kdyby přišla do mého bytu v běžném stavu, asi bych ji už nikdy neviděl. No, a jestli je to fakt kus, přijdu dřív z práce a celkově se připravím i já :-)
Adam 21, student

Jak opravdu vnímá vaše nahé tělo?

Nesnáším, když má opravdu suché ruce. Když se mě dotkne těmahle suchýma rukama a pustí se do ruční práce, nejradši bych ji poslal domů, protože stejně by mi to mohl udělat i můj kámoš. Takže holky, jemná kůže je základ.
Martin 26, barman

Docela se těším, až ji uvidím nahou, protože pod oblečením se schová plno nádherných křivek.
Lukáš 20, kuchař

Na chvílích, kdy ji máte vidět svlečenou poprvé je něco magického. Chlapům moc nevadí, když mají ženy strie nebo chloupky okolo bradavek, a proto nechápu, že se tak stydíte. Když strie budete mít, mezi námi to nic nezmění, furt budu chtít to, po čem oba toužíme.
Janek 21, student

Co má v hlavě během předehry?

Předehra je moje nejoblíbenější část, kdy jsem s novou dívkou. Ale když to trvá víc než 10 minut a její ruka není v mých kalhotách, říkám si: „Co se k sakru děje?"
Petr 29, grafik

Když jsem poprvé s novou holkou, doufám, že mě povede a řekne něco ve smyslu: „Tohle je vážně skvělý“ nebo „Tohle je přesně ono, co mě rajcuje.“
Vojta 23, fotograf

Předehra je důležitá, ale musím si ji užívat i já. Nechci se jenom věnovat holce, ale chci, aby se věnovala i ona mě! Takže dámy trošku to rozjeďte.
Hanz 19, student

Chtějí to poprvé drsně nebo jim stačí cudný sexík?

Poprvé jsem naprosto spokojený s misionářskou polohou a mírnými variacemi na misionáře, jako jsou nohy nahoře, nohy na ramenou a tak. Někdy je hodně důležité vidět druhému do tváře … ale někdy zase ne :-).
Dominik 29, marketingový poradce

Myslím, že by se holky neměly stydět a skočit do toho po hlavě. Nestyďte se, trošku drsného sexu nikdy neuškodí. Jsem pro, aby se už poprvé projevily takové, jaké jsou.
Aleš 25, barman

Chápu, že se holky poprvé stydí a hrají si na trošku cudné dámy, ale není to trošku nuda? Nebuďte jak jeptišky a šlápněte do toho hned od začátku.
Patrik 19, zedník

 

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
30. 04. 2015 Petr Nečus Hardware není všechno (reakcí: 0)
28. 03. 2015 Tom 18, student Jak opravdu vnímá vaše nahé tělo? (reakcí: 0)
25. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
08. 07. 2011 helenadon první sex (reakcí: 0)
19. 03. 2011 stepanecka Ty kráso! (reakcí: 0)
05. 03. 2011 hoooli - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

29. 03. 2017 Horoskop Váhy

Budeš se cítit naprosto báječně. A stejně tak budeš působit i na své okolí. Muži na tobě budou moci oči nechat a ženy... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist