Femina.cz » Magazín » Krása » Sexy dekolt i bez plastiky - jak na to?

Sexy dekolt i bez plastiky - jak na to?

Sexy dekolt i bez plastiky - jak na to?

Magazín: Krása | autor: El | vydáno 02. 02. 2011

Věděli jste, že pokožka dekoltu a ňader je stejně tak citlivá a jemná, jako ta na krku a v okolí očí? Proto je vaše hruď také více náchylná ke vzniku vrásek! Pojďte proto předejít vzniku těchto defektů doprovázejících stárnutí!

Speciální kosmetika
Už jsme si zvykli používat odlišnou kosmetiku na obličej, tělo nebo nohy. No z této celkové péče bychom měli vyjmout další speciální část těla a tou je oblast prsou. Jak jsme již zmiňovali, nachází se zde velmi jemná pokožka, a tak ne každé ženě vyhovuje používání stejného pleťového mléka jako na zbytek těla. Když pocítíte mírně brnění nebo spatříte zarudnutí, poohlédněte se po krémech určených právě na tyto partie.

Některým dámám vyhovuje natírat jejich těmi produkty, které používají na obličej. Ani zde byste neměli zapomínat na používání peelingu. Opět apelujeme na aplikaci méně agresivních produktů. Vybírat si můžete také z různých zpevňujících přípravků, které dodají pokožce na prsou speciální dávku vitamínů. Dbejte však na renomé této kosmetiky. Pokud možno, vybírejte zejména krémy a gely vyrobené na přírodní bázi.
Masky zjemňující pokožku
Pokud si namícháte nějakou "podomácku" vyrobenou kašičku, můžete ji nanést nejen na obličej, ale i trošku níže. Masky byste měli aplikovat vždy od brady směrem k ňadrům. Vždy vynechejte oblast bradavek, protože ty jsou na vnější podněty velmi citlivé a takové experimenty jim mohou jen uškodit.

Začít můžete pravidelným natíráním olivovým olejem, který pokožku na prsou vyhladí a dodá jí dostatek živin. Omezí tak i tvorbu vrásek. Vhodné jsou i nakrájené okurky, které jejich zase dostatečně hydratují. Unavenou pokožku v těchto partiích osvěží i nevyšlehaný bílek, který necháte zaschnout a pak si jej smyjete. Zábal z čisté jablečné šťávy, který byste si měli nanášet třikrát do týdne na půl hodiny vám také dopomůže k pevnějšímu poprsí. Pomáhá i med a mandlový či růžový olej.

Nezapomínejte na masáže
Ženy si často stěžují, že vlivem věku ztrácejí jejich ňadra na pevnosti a přitažlivosti. Přitom stačí málo, dopřát si každý den krátkou masáž, která ňadra prokrví a nedovolí svalstvu ochabnout. Tou nejjednodušší možností je střídavé sprchování teplou a studenou vodou. Dávejte pozor, aby voda nebyla příliš horká, protože to pleť velmi vysuší. Hlavicí kružte nejprve nad jedním ňadrem ve směru hodinových ručiček a pak dělejte protisměrný pohyb. Neočekávejte zázraky, chce to trpělivost a po několika týdnech spatříte zlepšení.

Alespoň jednou týdně si dopřejte i klasickou masáž. Tu dělejte vždy s nějakým krémem nebo olejem, jinak budete pleť příliš natahovat a způsobíte její dřívější stárnutí. Začněte postupně masírovat zevnitř směrem k bradavce ze všech čtyř stran.

Pohyby by neměly být silné, všechno dělejte jemně a plynule. Dlaň pak přiložte na bradavku a ňadro lehce přitlačte. Ve třetím kroku si přiložte jednu dlaň svrchu a druhou zespodu ňadra. Vytvářejte jemný a pomalý protisměrný pohyb tak, abyste necítili žádnou bolest ani silný tlak. Na závěr opět přiložte dlaň a relaxujte.

Vliv podprsenky
Tvar a vzhled prsou můžete ovlivnit i spodním prádlem.Nevybírejte si podprsenky s umělými neprodyšnými vycpávkami, ve kterých se vám prsa zpotí a vytvoří se vám vyrážka. Také pozor na správnou velikost, jinak se prsa budou cítit jako ve svěráku. Nic není třeba přehánět a pokud máte zlozvyk, při kterém spíte v podprsence, měli byste od něj hned upustit. Prsa si musí odpočinout a uvolnit se. Dávejte také pozor na výběr materiálů. Upřednostňujte ty, které mechanicky nedráždí bradavky a nezpůsobují jejich pálení.

Základ je ve cvičení
Mladistvost prsních těchto partií vrátí především pravidelné cvičení. S ním budete nejlépe bojovat proti zemské přitažlivosti a odměnou vám budou sexy ňadra. Nemusíte navštěvovat ani fitness centra, stačí vám pár správních cviků, které budete provádět v pohodlí domova, třeba i při sledování televize. Můžete se například odstrkovat rukama od zdi, tlačit dlaně směrem do sebe nebo roztahovat paže směrem nahoru.

Připraveno ve spolupráci s diva.sk

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
10. 08. 2011 Zuzana2403 Sexy dekolt i bez plastiky - jak na to (reakcí: 0)
28. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
23. 03. 2011 brinoksa dekolt (reakcí: 0)
11. 03. 2011 agad Dekolg (reakcí: 0)
07. 03. 2011 Karunka - (reakcí: 1)
04. 03. 2011 Mistery Dekolt (reakcí: 0)
01. 03. 2011 kikushka113 sexy dekolt (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

23. 03. 2017 Horoskop Ryby

Zbytečně se nestresuj, díky tomu ti totiž uniká příznivé řešení, které máš již na dosah. Čím víc se budeš zmítat v ne... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist