Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Milostná předehra, která ho bude bavit

Milostná předehra, která ho bude bavit

Milostná předehra, která ho bude bavit

Magazín: Sex a vztahy | autor: Nataša Slánská | vydáno 23. 12. 2010

Muži obvykle nedělají se sexem okolky, prostě šup na věc, tam a ven. Je to na vás moc rychlé? Naveďte svého miláčka k zajímavé předehře, která ho rozpálí a vám poskytne dostatek času k tomu, abyste se dostala do správného milostného roztoužení.

1. Začněte na veřejnosti

V restauraci na něho vysílejte významné pohledy a pod stolem se ho nenápadně dotýkejte na intimních místech. Bude z toho šílet - ale oblečení z vás nestrhá, jste přece na veřejnosti. Určitě ale na oplátku pohladí on vás, a pozvolna si vás tak připraví na pozdější vášnivou chvilku v soukromí.

2. Pusťte si erotický film

Nemusí jít o žádné porno, vyberte něco, co se líbí vám samotné. Partnera začněte hladit už při milostných scénách, se samotným milováním ale počkejte až na konec filmu.

3. Svažte mu ruce

Nemusíte si hrát na dominu. Jen mu něžně spoutejte ruce šátkem nebo kouskem sexy spodního prádla, abyste měla milování ve vlastní režii. Můžete si pohrávat s jeho tělem, jak dlouho je vám libo. Se svázanýma rukama bude mít pocit bezmoci a iniciativu přenechá vám. A můžete si být jistá, že se mu to bude hodně líbit.

4. Dopřejte si masáž

Po koupání si lehněte na břicho, přikrytá jen ručníkem, a podejte partnerovi masážní olejíček. Nechte si dlouze masírovat záda, partner pak může pozvolna přejít níž, a třeba si vás i přetočí. To už budete dostatečně nažhavená a necháte ho přejít k obvyklému scénáři.

5. Společně se osprchujte

Máte-li dostatečně velkou vanu, můžete se do ní společně naložit, pokud ne, stačí sprcha. Navzájem se namydlete a hrajte si s pěnou. Samotné milování odložte až do ložnice.

6. Svlékejte se pomalu

Muži milují striptýz a i když si v této disciplíně nedůvěřujete, nebo vás přemáhá stud, zkuste se aspoň před ním pomalu a rafinovaně svléknout. Vhodným doplňkem je světlo svíček nebo intimní lampičky. Když se pak před jeho zraky začnete hladit na intimních místech, ztratí z toho dech. Bude se chtít dívat, a nechá vám tak víc času.

7. Nechte se vyfotografovat

Jak by vám seděla profese modelky? Vyzkoušejte si to. Dejte partnerovi do ruky fotoaparát a zapózujte před ním v různých pozicích, v sexy prádle nebo úplně nahá. Nakonec se svým "fotografem" můžete nechat bez výčitek sbalit.

8. Osahávejte se před zrcadlem

Postavte se spolu před velké zrcadlo a postupně se navzájem vysvlékněte. Partnerovy oči budou dlouho připoutané k zrcadlu a samotná akce se tím oddálí.

9. Zatančete si

Která z nás nemiluje Hříšný tanec? Vyzkoušejte si ho doma. Pokud je partner dřevo a prvky latiny mu dávají zabrat, pusťte si obyčejný ploužák. Tanec doma má oproti diskotéce tu výhodu, že se při něm můžete hladit úplně všude.

10. Staňte se živým talířem

Jistě dobře víte, v jakých dobrůtkách si váš protějšek libuje. Čokoládové pralinky? Jahody se šampaňským? Olivy? Naservírujte mu je na své nahé tělo. Bude je z vás muset sníst bez použití rukou.

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
19. 10. 2012 krockovapavla .) (reakcí: 0)
24. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 1)
10. 07. 2011 helenadon Pžedehra (reakcí: 0)
30. 06. 2011 pegonela Něco (reakcí: 0)
21. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 03. 2017 Horoskop Střelec

Dnes se tě bude snažit kolega v práci vydírat. Nepřistupuj na to, ať už se mezi vámi stalo cokoliv, udělal by ti ze ž... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist