Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pět netradičních míst, kde můžeš potkat svou lásku

Pět netradičních míst, kde můžeš potkat svou lásku

Pět netradičních míst, kde můžeš potkat svou lásku

Magazín: Sex a vztahy | autor: Alžběta Bublanová | vydáno 10. 12. 2015

Za rohem jsou Vánoce a ty jsi zrovna single? Nechceš se užírat samotou, sledovat sama pohádky a pojídat při tom cukroví? Tak vysedáváš po kavárnách a hospodách, v kinech jsi viděla každý film dvakrát, ale lásku jsi stále nepotkala? Možná hledáš na špatných místech. Víme, kde můžeš potkat lásku ještě do Štědrého dne.

Veletrhy

Ať je to veletrh jídla, knižní, sportovní nebo nábytku, je to jedno. Důležité je, že tam můžeš potkat chlapa, který je zrovna nezadaný. Může se tam potulovat jen tak, nebo třeba z pracovních důvodů. Určitě se tam vyprav. Za pokus to stojí a navíc máš šanci potkat chlapa, který bude mít stejné koníčky jako ty.

Vánoční akce

Pořádá se ve tvém okolí benefiční koncert nebo setkání místních občanů? Tak to je skvělá příležitost, jak se nenápadně seznámit. Stačí se jen třeba svého vyhlédnutého idolu zeptat na radu ohledně výběru vánočních věnců nebo nadhodit, že jsi přinesla dalším hostům na ochutnání perníčky a kam bys je mohla dát. I kdyby byl náhodou zadaný, nebudeš za tu odmítnutou, protože ses přeci jen na něco informovala.

Vánoční koncerty

Slyšet Rybovu mši v kostele je překrásný zážitek a téměř každé srdce zjihne. Takže jestli někde opodál stojí nějaký volný krasavec, stačí se na něj jen usmát nebo mu popřát krásné svátky.

Autorská čtení

Těch bude před Vánocemi více než dost, protože autoři budou doufat, že jejich knihy lidé koupí jako dárek. Navíc si takhle můžeš zmapovat, jestli máte stejný vkus. Někoho, kdo je posedlý sci-fi literaturou, jsi už měla a neklapalo vám to? Tak si jdi poslechnout raději něco realistického, něco ze života. Co třeba Michala Viewegha? Pokud chceš spíše nějakého srandistu, vydej se na čtení Petra Šabacha. Je libo romantika, zvol si poezii, a pokud toužíš po někom, s kým budeš vést dlouhé rozhovory, zajdi si na Jaroslava Rudiše. 

Obchodní centra

Jasně, nemáš ráda přecpané obchody, kde se o poslední kosmetický balíček rvou dvě zákaznice. Ale přímo tady se nabízí šance jako hrom. Prodavačky jsou určitě zaneprázdněné jinými zákazníky, tak se holt na názor budeš muset zeptat toho mladého muže, co stojí u regálu s kravatami. Vyber si nějaké sexy šaty a zeptej se, jestli jsou ti zezadu ok. Můžeš také nenápadně vysondovat, jestli má doma nějakou ženu tím, že se zeptáš, zdali on by v těchto šatech svou partnerku rád viděl nebo ne. Možností je spousty. A navíc nakoupíš vánoční dárky. Takže dva v jednom. 

Někdy je opravdu kumšt najít správné místo na hledání lásky, ale rozhodně do toho netahej svou matku a dceru, ať nedopadneš takhle:

Foto zdroj: shuttesrtock.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 03. 2017 Horoskop Lev

Dnes budeš mít neustále touhu pomáhat ostatním. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ostatní o tvou pomoc stáli. Radě... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist