Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Máte odvahu na sex ve třech?

Máte odvahu na sex ve třech?

Máte odvahu na sex ve třech?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Eva Brabcová | vydáno 22. 01. 2013

Kdo si neumí představit pod peřinou víc než čtyři nohy, ať nečte dál. Někdy se zkrátka stane, že do páru jsou tři. Pro někoho naprosto nepřijatelná představa, pro dalšího třeba zpestření zkomírajícího partnerského života, pro jiného dokonce běžná sexuální praktika.

Protože sex ve třech láká více muže než ženy, bývají iniciátory spíše oni. A proto je také častější variantou sex muže se dvěma ženami.

Pro muže ani lůžko metr krát dva není malé, pokud by na něm měl provozovat hrátky se dvěma ženami najednou. Žádná překážka totiž není dost velká, když se už se jednou rozhodne. Muž, který touží po sexu s více partnerkami, je schopen jej realizovat klidně i ve zkušební kabince obchodního domu, kde se jak známo těžko otočí kolem své osy i pětačtyřicetikilová, čerstvě vyučená prodavačka. Zatímco většina žen si nedokáže představit, jak se mohou o jednoho chlapa dvě ženy podělit, muž v tom má jasno. Na jeho chloubě hluboko pod pasem se dá hrát čtyřručně a o to většího uspokojení se pak aktér dočká. Pokud je to sexuální borec a nikoliv namyšlený břídil, dokáže i on uspokojit obě své partnerky. Je ale třeba, aby to byly ženy naladěné na jeho strunu, toužící po rozvášněné trojici, neboť často takováto kombinace představuje variantu, kdy muž víc bere, než dává.

"Když za mnou přišel manžel s tím, že by chtěl přizvat do naší postele mou kamarádku, nejprve jsem si myslela, že žertuje. Ale on to myslel smrtelně vážně a dokonce se s ní už předběžně domluvil. Já jsem nakonec jeho naléhání podlehla a zkusila to. Jenže se mi to vůbec nelíbilo. Vadilo mi, koukat se na to, jak se s ní mazlí a miluje a psychicky jsem to nevydržela. Přímo přitom jsem udělala příšernou scénu. Dodnes to vidím před očima a sex s manželem jde postupně od desíti k pěti. Myslím, že nám sex ve třech asi rozbije definitivně manželství," vypráví smutně třictiletá Jana.

Máte podobný problém? Pak na sex ve třech kývněte, ale důrazně požadujte, aby třetí do páru byl muž.

Pro muže méně příjemná, což se nedá říci o ženě, je situace kdy je poměr „účastníků“ obrácený a v posteli dovádí dva muži s jednou ženou. Pokud k této milostné hře dává podnět žena, jedná se o sexuální labužnici a někdy i přebornicí. Zajímá vás, co přináší ženám sex se dvěma muži? Ty, které to zažily, vypráví o hbitých jazycích, dotecích jemných jako hedvábí, o spalující vášni a sérii „malých smrtí“. Jak je to možné? Dva muži s jednou ženou se totiž nádherně doplňují. Určitou roli může hrát i jistá rivalita mezi muži a jejich potřeba dokázat, kdo je lepší. Kdo ženu vzruší a uspokojí víc a lépe, kdo jí dopřeje větší rozkoš.

"Sex se dvěma muži byl to nejlepší, co jsem kdy zažila." Usmívá se pětadvacetiletá Jana. "Pravda, začalo to velkým firemním mejdanem, sexuchtivými narážkami a následným kvapným sháněním hotelového pokoje, ale bylo to neskutečně vzrušující. Oba mí partneři byli zkušení milenci, takže na mě zbylo si jen užívat. Doufám, že na příštím firemním večírku si to zopakujeme."

Zajímavé může být, že ačkoliv do té doby pro stejnou ženu bylo dosažení orgasmu málem dřinou, po sexu se dvěma partnery může vyprávět ne o jednom orgasmu, ale rovnou  o celé sérii. Ptáte se, jak je to možné? Říkáte, že kvantita přece neznamená vždycky kvalitu! Máte pravdu. Nejdůležitější je totiž příprava a tou dva muži nešetří. Ta je dokonce pro všechny zúčastněné mnohdy tím nejdůležitějším. Je to hra a ta se má hrát… Mnohý muž si ovšem buď na předehru nepotrpí, anebo má prostě obě ruce levé. Pro pány, kteří si na milování ve třech troufají, je ale nehraný prožitek partnerky zásadní.

Ať jste v posteli dva nebo tři, je zásadní nikdy nedělat nic, co by vám bylo proti mysli. Ale proč nezkusit experimentovat? Sex je důležitou součástí našeho života a smutné je, pokud se stane nevyhovující rutinou bez kouska fantazie.

A co vy? Máte dostatek odhavy na sex ve třech? Už jste to zažili?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (23)

Datum Autor Nadpis
25. 12. 2015 ok (reakcí: 0)
20. 05. 2014 Honza sex (reakcí: 0)
28. 05. 2013 I sex ve trojici (reakcí: 1)
15. 05. 2013 lidka2 . (reakcí: 0)
06. 05. 2013 slavuska . (reakcí: 0)
01. 02. 2013 magic11 . (reakcí: 1)
29. 01. 2013 malicka sex v trojici (reakcí: 0)
28. 01. 2013 romanka neee (reakcí: 0)
28. 01. 2013 Ivule Se dvena muži? (reakcí: 0)
28. 01. 2013 stirice Trojka ..MMŽ (reakcí: 0)
28. 01. 2013 H Dlouhodobý vzta? (reakcí: 1)
27. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
23. 01. 2013 pepina . (reakcí: 0)
23. 01. 2013 Sába Sex ve třech (reakcí: 0)
23. 01. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
22. 01. 2013 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
22. 01. 2013 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
22. 01. 2013 lidka2 - (reakcí: 0)
22. 01. 2013 ladouch . (reakcí: 1)
22. 01. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

01. 03. 2017 Horoskop Váhy

Volný večer tě bude lákat prolenošit, ale partner bude chtít vyrazit za sportem. Jednou mu zkus také dopřát to, co si... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist