Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Sexuální výchova: Jak vycvičit nemotorného muže

Sexuální výchova: Jak vycvičit nemotorného muže

Sexuální výchova: Jak vycvičit nemotorného muže

Magazín: Sex a vztahy | autor: Adéla Seidlová | vydáno 15. 08. 2011

Asi každý chlap by se chtěl stát sexuálním bohem, mašinou, „bejkem“ a bůhví čím vším ještě. Nikdo ale učený z nebe nespadl, a proto je nezbytné, abychom jim s tím my, ženy, pomohly. Jak ale správně vést „hodiny sexu a nemravné výchovy“?

1. krok – Přinuťte ho zpomalit
Jasně, někdy prostě máte chuť ze sebe navzájem strhat šaty a rozvášněností nestíháte ani dýchat. Ale pro ženu je to spíš výjimka... Základní problém u chlapů bývá snaha jít rychle na věc. Rychle se vzruší a neumí si to tak vychutnat. Přinuťte ho zpomalit! Ukažte mu, že delší rozkoš je lepší rozkoš
.

2. krok – Pojměte to jako hru
Abyste rozvířila veškeré pochybnosti o tom, že to bude trapas, pojměte celou akci jako hru. Klidně si můžete sehnat i kostýmek paní učitelky. Převezměte vládu, ukažte mu polohy, kde je "pánem" žena. Uvidíte, že už jen při pohledu na sexy sukýnku, brýle a ukazovátko, které může později sloužit i jako sexuální pomůcka, se podvolí každý chlap.

3. krok - Naučte ho líbat
Jestli ho už budete mít v posteli, tak se vám asi líbí, jak líbá, ale to ještě neznamená, že umí stejně dobře líbat všude... Většinou to znají jenom z porna, nevědí, že něha je všechno, co potřebují, a když budete chtít přitlačit, tak to sama uděláte. Nejlepší způsob, jak mu ukázat, jak vás líbat tam dole, je ukázat mu to vašimi polibky. (...chci abys mě tam líbal tak, jako já teď líbám tebe...)

4. krok – Mazlení
Než započnete výuku sexuální rozkoše, pořádně se s ním pomazlete. Dostane se mu tak pocitu blaženosti a uklidní ho to. Konec konců, sexuálně nezkušení kolouškové obvykle v mazlení vynikají... Jestliže je váš problém opačný, a to že máte nemazlivého hocha, využijte přirozenou chlapskou touhu uspokojovat partnerku. Navádějte jeho doteky, říkejte mu naprosto přesně co má dělat, a dávejte najevo, jak se vám to líbí. Říkejte mu, jak vás to vzrušuje. To je jeho motivace.

Čtěte: Orgasmem to nekončí

5. krok – Nespěchejte
Při "zásunu" ani vy nespěchejte, raději nasaďte rozkošnicky jemné pohyby a když už bude „ruka v rukávě“, začněte nejprve jemně vlnit boky a pořádné přirážení odsuňte až na pozdější dobu.

6. krok – Zdá se, že se otrkává
Jakmile postřehnete, že se váš „neználek“ začíná dost dobře aktivně zapojovat, nebojte se ho korigovat. Mluvte s ním, říkejte mu co chcete aby vám udělal. Taky se nebojte, chytit ho za ruce a přikládejte a nebo strkejte si je, kam je libo... bránit se rozhodně nebude.

7. krok - Rozehřátá trouba dobře peče
U mužů je všechno o penisu. U žen je to všechno o tom všem ostatním, a jeskyně rozkoše je až vrcholem ledovce. Pokud pochopí tohle, máte vyhráno.

8. krok -  Slova chvály
Opakování je matka moudrosti. Po sexu mu řekněte, co se vám líbilo, tak si to lépe zapamatuje. Po sexu vám taky věnuje asi největší pozornost v životě, takže bude určitě poslouchat... (...jak jsi dělal tohle a tamto, to jsem se málem zbláznila, to mi musíš ještě někdy dopřát...)

Další články z rubriky

Komentáře (15)

Datum Autor Nadpis
04. 12. 2016 Jirka Jste šikulky (reakcí: 0)
18. 09. 2014 Katka Jednoduchá rada (reakcí: 0)
19. 02. 2013 NestastnaManzelka Nic nezabíra (reakcí: 0)
22. 05. 2012 helenadon výuka (reakcí: 0)
29. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
29. 08. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
27. 08. 2011 gambis mno (reakcí: 1)
27. 08. 2011 attenta hmm (reakcí: 1)
27. 08. 2011 11789 Rady (reakcí: 0)
21. 08. 2011 manislava učitelka (reakcí: 0)
19. 08. 2011 evik56 ??? (reakcí: 0)
16. 08. 2011 helenadon muž (reakcí: 1)
15. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
15. 08. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
15. 08. 2011 Lydia001 Učitelka (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist