Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Za 2 týdny 5 kilo dole? Šokující experiment překvapil!

Za 2 týdny 5 kilo dole? Šokující experiment překvapil!

Za 2 týdny 5 kilo dole? Šokující experiment překvapil!

Magazín: Hubnutí | autor: Lucie Feiková | vydáno 17. 09. 2013

Léto je za námi, ale dovolená s plnou penzí, zmrzliny a ledové kávy se šlehačkou se podepsaly na vaší postavě? Nezoufejte, za pouhé dva týdny můžete zhubnout 5 kilo! Jak? Svlékněte partnera a pomilujte ho! Opravdu to zabírá!

Zásady zdravého hubnutí jsou jasné: jíst menší porce častěji, necpat se sladkým a sportovat. Ovšem není sport jako sport. Třeba s jógou se kil navíc nezbavíte, na špíčky to chce větší kalibr - kardio cvičení. A někdy stačí jeho mírnější forma. Nic vás nenapadá? A co sex? Spojte příjemné s užitečným!

Hubnutí vleže? Nemožné!

Když si vyberete tu správnou sexuální polohu, máte vyhráno, tvrdí vědci z Německa. Ale která to je? Rozhodně zapomeňte na misionáře, protože při něm se víc odpočívá, než aktivně pohybuje. Platí pravidlo, že čím fyzicky náročnější poloha bude, tím lepší výsledky. A to pro všechny. Proto by se zvlášť„prostorově výraznější“ dámy s oblejšími tvary měly zaměřit na aktivnější sexuální pozice typu jízda na koni či italský lustr. (Žena si položí muže na záda, přidřepne na jeho penis, prohne se v zádech a udržuje svůj zadeček ve vzduchu. Za jednu hodinu se tak spálí 912 kalorií. Vydržet ale aspoň 10 minut je výborný výkon). Tyhle kaskadérské kousky však nejsou to jediné, čím se dá postava modelovat. Jestli se chcete zbavit nadváhy, milujte se pozitivně a hlavně na nohou. 

Hubnutí vestoje? Ideální zábava!

Jezdecké polohy jsou fajn, ovšem aby se při nich spalovaly tuky, je třeba hopsat poměrně dlouho a hlavně pravidelně. Němečtí sexuologové díky svému výzkumu dokázali, že tělo hubne a formuje se při sexu ve stoje! Dokonce se takhle dá shodit až pět kilo za dva týdny! Přišli na to tak, že otestovali 500 párů následujícím způsobem. Dobrovolníkům nařídili, aby se po čtrnáct dní dennodenně milovali pouze v pozicích, při kterých budou stát - bez výjimky. Výzkumníci nepožadovali žádnou úpravu jídelníčku, žádná omezení ani jinou fyzickou aktivitu. Šlo jim čistě jen o sex. 

Plastika, ano nebo ne?

Plastika, ano nebo ne?

Žijeme v době, kdy nejluxusnější technika, moderní stroje, luxusní auta a moderní medicína jsou p...

Postavu si lze vymilovat 

Výsledky byly šokující. Muži během tohoto období zhubli v průměru o dva kilogramy. Ale ženy? U každé z nich se projevil úbytek na váze v rozmezí třech až pěti kil! Jak je to možné? Při sexu ve stoje se v porovnání s ostatními polohami do činnosti zapojuje víc svalových skupin, což znamená víc spálených kalorií (o vytvarování stehen, bříška a zadečku ani nemluvě). Experimentátoři tak potvrdili starou známou pravdu, že intenzivní a hlavně pravidelný pohyb pomáhá v boji proti nadváze. 

Změřte si svůj sexuální výkon

Ostatně, se stejnou myšlenkou byla vyrobena hračka, která měří sexuální výkony páru (respektive kopulační přírazy), počet spálených kalorií a délku soulože. Jmenuje se Sex counter, nasazuje se na penis a stojí okolo dvou stovek. Díky němu se dozvíte, kolik kalorií se při určitých polohách spálí. Víte třeba, že předstíraný orgasmus zbaví vaše tělo 315 kalorií, kdežto ten nefalšovaný jen 112 kalorií? Cesta k ideální postavě je tedy jasná: milujte se ve stoje, ale předstíraný orgasmus si radši odpusťte - ten pravý je beztak lepší. 

Které polohy modelují postavu?

  • Hříšný tanec: Stůjte naproti sobě, pokrčte se v kolenou a jeden druhého chyťte za pas. Hned potom, co do vás partner pronikne, se oba prohněte v zádech. Tenhle erotický „ploužák“ se vám bude líbit! 
  • Poklona: Přitiskněte záda na partnerův hrudník, předkloňte se a dejte ruce na zem. Jelikož se vám krev nahrne do hlavy, váš orgasmus bude intenzivnější!
  • Autobus: Postave se před něj a vyšpulte zadeček. Až se na vás milenec přilepí, rukama ho obejměte okolo pasu a společně se předkloňte. Tím, že se ani jeden nebudete přidržovat nábytku ani ničeho jiného, spálíte víc kalorii už jen při hledání rovnováhy!

Tak co, zkusíte to?

 Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
10. 10. 2013 glady .. (reakcí: 0)
06. 10. 2013 RitaTerezka -- (reakcí: 0)
23. 09. 2013 Elisa19 +++ (reakcí: 0)
18. 09. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
18. 09. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
18. 09. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
17. 09. 2013 pepina . (reakcí: 0)
17. 09. 2013 soffka ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

22. 03. 2017 Horoskop Lev

Doteď jsi všechno řešila v poklidu a bez valného zájmu, nyní přichází čas si pořádně dupnout a prosadit také své zájm... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Teď jsi právě ve stádiu, kdy si velmi dobře uvědomuješ, že je zapotřebí udělat nutné životní změny. Pochopila jsi, že vzorce navyklého chování byly jen staré minulostn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist