Femina.cz » Magazín » Hubnutí » Jste to, co jíte: Neuvěřitelná důchodkyně!

Jste to, co jíte: Neuvěřitelná důchodkyně!

Jste to, co jíte: Neuvěřitelná důchodkyně!

Magazín: Hubnutí | autor: Petra Martišková | vydáno 13. 05. 2011

Projíst se k nadváze díky tučným, smaženým laskominám, na něž jsme lákáni masivní reklamou, a které volíme jako rychlý způsob občerstvení v dnešní uspěchané době, není už vůbec nic neobvyklého. Stejně tak se to povedlo i aktérce dalšího dílu pořadu: Jste to, co jíte zdravotní sestřičce a následně i veselé důchodkyni Dagmar.

Na pomyslnou hubnoucí startovní čáru se postavila s váhou 93 kg při výšce 170 cm. A navíc také s ne příliš velkou důvěrou výživových poradců. Pravdou je, že Dagmar měla zpočátku jasno v tom, že se stravuje v podstatě dobře a kila nabrala díky operaci a následné hormonální léčbě. Zhubnout se pokoušela už dříve. Samozřejmě, že stejně jako většina účastníků pořadu za přispění těch nejneuvěřitelnějších diet včetně akupunktury. Jedna ze zmíněných diet teda byla na můj vkus fakt hodně drsná. Zakazovala veškeré ovoce a některou zeleninu jako třeba mrkev kvůli přílišnému obsahu cukrů a když už byl hlad opravdu velký, dieta doporučovala přežvýkat kůrku chleba a následně jí vyplivnout. Tak nevím, přeci žádný soudný člověk, i když zoufalý ze své váhy, nemůže věřit tomu, že zhubne přežvykováním a následným pliváním chleba. Ačkoliv zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Také jste se do podobné situace dostali? Drželi jste nějakou setsakra divokou dietu?

Naštěstí paní Dagmar se dostala do rukou odborníků, kteří jí připravili jídelníček i sportovní zátěž přímo na míru. A paní Dagmar je hlava otevřená a i do přesně sestaveného jídelníčku vpašovala své vlastní nápady a inovace. Líbilo se mi, že si k tomu pořídila i kuchařky, z nichž jedna nabízela i zdravé knedlo, vepřo, zelo.:-) Navzdory tomu všemu se jí dařilo hubnout.

Jak jsem si zpočátku říkala, že Dagmar je další z odepsaných případů, tak si mě postupně získávala a fandila jsem jí čím dál víc. Zvláště jsem ocenila, jak měla dokonale vymyšlené a přepočítané na hubnutí i uklízení a mytí oken.

Povedená proměna?

I na Dagmar čekala proměna v kadeřnickém salónu, kam se jisto jistě velmi těšila. A kadeřníci? Ach jo, mám pocit, že mají zafixovaný jeden střih a ten s neúnavností stříhají na každé hlavě, která je jim podstrčena. Paní Dáša, bohužel, nebyla výjimkou. Určitě jí ale zdravý životní styl prospěl, tvář se prozářila, tělo zpevnilo, chůze zlehčila a mohla konečně usednout i na koňský hřbet, ze kterého je svět prý mnohem krásnější.

Za tři měsíce zhubla o 6,5 kg a konfekční velikost zmenšila o jedno číslo. A za to si rozhodně zaslouží obdiv. Ne každá žena v jejím věku by se do hubnutí pustila s takovou vervou, a nejen její vrstevnice. Koneckonců sáhněme si do svědomí a přiznejme, kolik času věnujeme sportu a jak vypadá náš jídelníček. Přiznávám bez mučení, že sportu příliš nedám a z lednice a spíže si dopřeju hodně často nějakou tu sladkou laskominu na nervy a stres. A jak jste na tom vy?

Další články z rubriky

Komentáře (15)

Datum Autor Nadpis
09. 07. 2011 doublefantasy Cajthamlová (reakcí: 0)
08. 07. 2011 fericire změna (reakcí: 0)
15. 06. 2011 Lafik :) (reakcí: 0)
15. 06. 2011 Lafik :) (reakcí: 0)
16. 05. 2011 liddduska já (reakcí: 0)
15. 05. 2011 brinoksa jste to co jíte (reakcí: 0)
15. 05. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
15. 05. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
15. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
14. 05. 2011 ladouch - (reakcí: 0)
14. 05. 2011 denca :D (reakcí: 0)
14. 05. 2011 janulina :)) (reakcí: 0)
14. 05. 2011 soffie dobře se (reakcí: 0)
14. 05. 2011 Karunka - (reakcí: 2)
13. 05. 2011 Dorotka Diety (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

28. 10. 2016 Horoskop Panna

Hádka s partnerem je na spadnutí. Pokud jí chceš zabránit, pak zkus spolknout všechna ošklivá slova, která se ti dero... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist