Žhavé milování aneb Když vypnou proud

Ten den mě potkala moje nejděsivější noční můra, ale zároveň také zážitek na celý život. Nesnáším stísněná místa, jakmile se ocitnu v podobném prostoru, polije mě okamžitě pot a začínám panikařit. Proto zásadně nejezdím výtahem, nechodím do solária a nikam, kde by mě tyhle malé prostory mohly potkat. Ten den však bylo vše úplně jinak.

Bydlela jsem ve třinácti patrovém domě, takže bylo celkem logické, že v domě bude zabudovaný výtah. Nejenom jeden, měli jsme dokonce dva. Jeden byl nákladní, pro případy, že někdo stěhoval nábytek, chtěl vyvézt kočárek nebo kolo, a druhý byl ten klasický, menší kabinka pro normální počet osob. Já jsem výtahem zásadně nejezdila. I když jsem bydlela v sedmém patře, chodila jsem pěšky. Občas se stala výjimka, že když jsem potkala někoho u dveří, jela jsem s ním. Ale vždy jen tou nákladovou částí, tam jsem neměla takový pocit, že jsem někde zavřená. Ovšem ta představa, že bychom mohli zůstat někde viset mi neustále prolétala hlavou. Proto jsem to moc neriskovala a raději chodila po schodech.

Ten den jsem letěla uřícená z nákupu, ruce plné tašek a těšila se, až si doma konečně sednu a dám si kafe. Odemykala jsem vchodové dveře a doufala, že bude někdo u výtahů, abych se mohla svézt. Ten den se mi opravdu nechtělo trmácet s těžkýma taškama až do sedmého patra. Byla jsem rozhodnutá, že to tu chvilku vydržím. Doufala jsem, že tam někoho potkám, neboť samotná bych nejela, to nepřicházelo v úvahu. Pusa mi poklesla úžasem, když jsem uviděla jeho. Nádherný, šarmantní mládenec zrovna mačkal tlačítko přivolání a já se tam vřítila jak uřícený pes. To jsem teda udělala dojem! Celá zpocená, zhrbená, ruce mi visely jako dva kůly. „No, úžasné! Vždycky potkám někoho takového v té nejnevhodnější chvíli!“ Zapomněla jsem i na strach, který mě opět přepadl při představě, že pojedu výtahem. „S ním se svezu ráda!“ Mládenec se nabídl, že mi pomůže s taškama, ale já odmítla. Přece nedám najevo, že něco nezvládnu, to bylo vždy moje trapné krédo.

článek

K mé smůle přijel nejdříve malý kabinkový výtah, mladíkovi jsem vysvětlila můj problém a tak se mnou rád počkal na druhý. Ten byl v minutě dole a tak jsme v klidu nastoupili. Mladík se na mě usmál a už bez zeptání mi vzal tašky z rukou. „Přece to nebudete tahat!“ Vzorně jsem mu poděkovala, když vtom se výtah najednou zastavil. „Co to je?“ začala jsem panikařit. „Asi jsme se tu zasekli!“ odpověděl mi mladík. „No, to vidím, že jsme se tu zasekli, to ne, proboha, to ne! Celý život mám panickou hrůzu z toho, že tady někdy zůstanu viset a teď je to tady.“ Mladík mě začal uklidňovat, ale nic z toho  nepomáhalo. Pořád jsem „hysterčila“ a tak na mě zakřičel, ať už toho nechám, že všechno bude v pořádku. Zůstala jsem stát jako přikovaná a jen zakývala hlavou. Mladík vytáhl telefon a zavolal na příslušné číslo, které stálo na štítku. Jak jsme posléze zjistili, v celém našem domě vypnuli proud, takže jsme měli chvilku vydržet, než ho zase nahodí. Nic horšího se mi stát opravdu nemohlo.

Mladík ke mně pomalinku přistoupil, objal mě a uklidňoval. Jeho ruce však začaly postupně zajíždět do mých vlasů, pak níž a stále níž. Když mě přirazil ke zdi výtahu, už jsem na žádný strach nemyslela. Rozepl mi džíny a svými prsty zajel do mého rozkroku. Nejdříve jeden, pak dva, krouživými pohyby dráždil mou mušličku a já vzdychala do taktu. Vyslékla jsem mu tričko a začala kousat jeho bradavky. On rukou stále více přirážel a šeptal mi do ucha nechutná slova. To mě vzrušovalo ještě víc. Stále jsem opakovala, ať mi to udělá, jak nejlíp dovede a těšila se, až jeho penis ucítím v sobě. Poklekla jsem, rozepla mu kalhoty a začala ho dráždit pusou. Jazykem jsem rychle přejížděla od kořene po špičku, má pusa sála jako nikdy předtím, mé vzrušení nabíralo obrátek a já ho pohledem pobídla, aby si se mnou udělal, co chtěl. Otočil mě, stáhl mi kalhoty ke kotníkům, plácl mě po zadku a hluboce do mě vniknul. Prohnutá jako laťka jsem si tu chvíli užívala plnými doušky. Rukama hnětl pod tričkem má ňadra a přirážel jako divý. Pak na chvíli přestal a začal mě dráždit pusou. Jazykem zajížděl hluboko do mého lůna, nasával mě jak nejlíp dovedl a pak do mě zase vstoupil. To už můj mozek zatemnilo obrovské vzrušení a já vykřikla v ohlušujícím orgasmu. Prohnutá jako luk jsem se k němu naklonila, líbal mě na krku a zanedlouho jsem slyšela i jeho uspokojující vzdechy. I když můj strach vyměnilo obrovské vzrušení, do výtahu jsem od té chvíle už nikdy nenastoupila.

Foto zdroj: profimedia.cz

9.10.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist